Оплакване от Админ - Melachka

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 34 ]
Регистриран на: 23 Май 2016, 20:52
Ник в играта: MAIKAVI DA EBA!!
Вашият пол е: Мъж

Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Elo Hell »

1. Nick на Админа: Melachka
2. IP на Админа: Вие го имате.
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Гагва играч , който псува за 1 ден...
4. Доказателство: http://imgur.com/CFaiLoQ
5. Сървър: JailBreak
Недей отваря офтопика!
Офтопик:
Изображение
Защо отвори?
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

Този ,,играч" си псува системно. Почти винаги когато влезе в сървъра още в момента, в който влезе започва с псувня. И също така искам да кажа, че този гаг му е 4-ти само за този мап. Като не знаеш няма нужда да говориш и да се оплакваш, самият играч не се е оплакал, пък ти се оплакваш. Не разбирам защо се бъркаш в работата на админите, ако си мислиш, че като се оплачеш от мен като админ ще спечелиш нещо или някакви симпатии от някой си в голяма грешка. Да си беше дал демото директно, за да се види всичко. Голям автогол си наби с това оплакване :laught: :laught:
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 34 ]
Регистриран на: 23 Май 2016, 20:52
Ник в играта: MAIKAVI DA EBA!!
Вашият пол е: Мъж

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Elo Hell »

Добре де , ако е псувал системно това НЕ означава , че трябва да го гагнеш за 1 ден. Чакам отговор от Екип Банове.
Недей отваря офтопика!
Офтопик:
Изображение
Защо отвори?
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

Elo Hell написа:Добре де , ако е псувал системно това НЕ означава , че трябва да го гагнеш за 1 ден. Чакам отговор от Екип Банове.
А да му слагам гаг от 1 минута ли? Нужна му е почивка и най-накрая да спре да псува, не си ти човека, който ще ми казва колко и какви наказания да слагам, нито ще ми държиш сметка, а отговор от екип банове ще чакаш колкото си поискаш. По-скоро ще трябва да чакаш отговор от зелен или червен администратор. Между другото сега е момента да обясниш защо имаш повече от 1 акаунт във форума, в противен случай процедурата я знаеш, наясно си как се процедира с мулти акаунтите
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Excione ツ »

Обяснението за акаунта на лично съобщение ми го дай.
Предприетото действие от Админа е правилно на фона на това, че и от мен в миналото има подобни наказания за по ден.
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Genata »

Elo Hell написа:Добре де , ако е псувал системно това НЕ означава , че трябва да го гагнеш за 1 ден. Чакам отговор от Екип Банове.
Ъъъ кой беше ти че проявяваш претенции,и не няма да имаш отговор от екип банове,а от мен и той е, гага е справедлив,така че приятен ден,наказание няма да се предприема.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост