[Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 178 ]
Регистриран на: 02 Мар 2014, 13:51
Ник в играта: Dragonspower
Скайп профил: Ersoy_98
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България
Обратна връзка:

[Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от Dragonspower »

1. Задължително трябва да имате навършени 14 години! (Напишете годините си!) - Имам, на 15 години съм (12.10.1998, 981012****)
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Покривам т.2 от изискванията за подаване на кандидатура за пост ''Помощник админ'' и имам около 180 изиграни часа в сървъра.
3. Напишете Вашето име! - Казвам се Ерсой.
4. Напишете Вашия ник! - Псевдонимът с който посещавам сървърите на Slackserv.com е ''Dragonspower''.
5. За кой сървър кандидатствате? - Кандидатствам за Slackserv.com # JailBreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? Искам да заема пост ''Администратор'', за да подобря старанията на играчите, като им казвам какво е правилно и кое - не, също така ще им бъда полезен с правилните съвети, препоръчвани от администрацията на Slackserv.com. Администрацията е доста важна роля, като цяло развитието на една верига зависи от това, колкото и от качеството на сървъра (При случая нашите сървъри са над нивото - с високо качество). Често хората се обиждат и колегите (СМС Админ съм в момента), поне някои ги гагват за най-малкото без да предупредят, аз пък винаги първо предупреждавам, а при следваща издънка играча го наказвам. Също така искам да съм администратор за да съм част от големия екип на Slackserv, искам да осъществя нови запознанства и да увелича приятелската си ''банда''. Аз не се отказвам лесно, никога не отговарям на обидни думи, никога не приемам комплименти с цел подмазване (Обичам тихите хора), правя нещо само и единствено, ако съм сигурен, че е правилно да го направя, мисля преди да направя нещо, старая се да не влизам в конфликти, искам да бъда уважаван и почитан, затова уважавам и почитам на доказалите се хора, като цяло мога да се оценя като положителна личност, винаги гледам първо своите качества и след това коментирам другите, и никога не мисля лоши неща за човека пред мен, и да не притежава нужните качества, защото няма безгрешни и уникални хора. Никой да не казва, че не прави грешки и е уникален, аз лично съм правил доста малки грешки, има и големи, както някои от вас видяха, от което много съжалявам, добавих почти целия екип по скайп и им се извиних, на някои не успях, но моля приемете моите извинения, но все пак както и Вие знаете - Човек се учи от грешките си (Също така се ръководя и от грешките на другите). От години се занимавам с психологията, която ми помага по лоши моменти, мога да преценя какъв е човека с който общувам, както така и играчите в сървъра, наблюдавам си ги тихичко, и забелязвам, че искат да постигнат нещо и след като не успеят се ядосват и правят каквото си искат и игнорират правилата, за това аз гледам да помогна на играчите, за да постигнат целите си, един от случая е да минат към надзрителския отбор или да получат свободен ден, защото са ги убили без причина, а саймъна не им отговаря и решават да му привлекат вниманието като правят непозволени неща - да псуват, да спамят. Често хората по характера ми ме мислят за високомерен, недоволен, строг и затова решават да не ми се обръщат по нужни моменти, но аз не съм такъв, просто съм лeк, тих и точен и решавам проблемите на момента, а пък някои си мислят защо ли не им отговарям на въпросите и ''поздравите'' от рода на ''hi'', ''zdr'', ''ko pr'', според мен това не са поздрави или въпроси, а пълно неуважение, защо ли пък да заместя ''Hi'' като си имаме толкова красива дума - ''Zdravei'', защо ли пък да съкратя ''zdr'' като се състои само от 7 букви и може да се изпише само за 5 секунди, или просто решават, че не сме толкова уважавани за да си отделят 5тте секунди (Аз поне си мисля така) същото се отнася и за ''ko pr''. Самооценката и изграждането на Аз-образа е важна формулировка, и е един плюс за успяващите, аз съм от успяващите и често се оценявам точно, защото не мисля, че няма да се старая, и няма да надвиша изискванията си. Мога да помагам за развитието на сървърите и сайта, като пускам платени реклами в други по-известни сайтове (По възможностите ми) (Относно известните сайтове няма да споделя домейн имена, за да не става реклама).
7. Skype за връзка: Скайпът ми е Ersoy_98
Благодаря на всички, които прочетоха поне част от кандидатурата ми и мотивите за кандидатстване. Чакам вашите удовлетворения.
Успех на другите кандидати :happy:
Последно промяна от Dragonspower на 07 Юни 2014, 15:46, променено общо 3 пъти.
Si vous voyez une personne en détresse aide. Tous les retours :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1695 ]
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от DamnY0U »

Против, не ми харесва държанието ти + това 2-3 пъти ми държеше сметка какво правя с правата и не ми хареса.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1220 ]
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от dqvola18 »

Аз пък ще му дам ЗА мисля че ще се справи старае се в сървъра
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2982 ]
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от Tony Montana »

И аз му давам ЗА страшно старание полага да поддържа реда и съм много доволен от него! Обаче в случай, че те одобрят трябва да промениш някой части на мисленето си. Успех!
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 36 ]
Регистриран на: 02 Яну 2014, 16:21
Ник в играта: Taylor
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от Taylor »

В колко вериги си ти бе момче? Тук играеш на друго място си админ а и тук се кандидатираш...... направо да те направят админ навсякъде?
Последно промяна от Tony Montana на 27 Май 2014, 11:50, променено общо 1 път.
Причина: +1 Предупреждение!!! Единствено админи имат право да пишат по кандидатурите!
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1695 ]
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от DamnY0U »

Taylor написа:В колко вериги си ти бе момче? Тук играеш на друго място си админ а и тук се кандидатираш...... направо да те направят админ навсякъде?

Порових се в нета и намерих няколко твои кандидатури .

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=bg
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?t=1380
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?f=101&t=1231 (Знам че са реклами , след като ги видят модератори, главни и т.н. да ги махнат)

Та въпроса ми е защо лъжеш , че си на 16 а при нас казваш 15?

+ казваш че си бил админ при нас ?????
Последно промяна от DamnY0U на 01 Юни 2014, 20:06, променено общо 1 път.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 178 ]
Регистриран на: 02 Мар 2014, 13:51
Ник в играта: Dragonspower
Скайп профил: Ersoy_98
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от Dragonspower »

DamnY0U написа:
Taylor написа:В колко вериги си ти бе момче? Тук играеш на друго място си админ а и тук се кандидатираш...... направо да те направят админ навсякъде?

Порових се в нета и намерих няколко твои кандидатури .

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=bg
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?t=1380
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?f=101&t=1231 (Знам че са реклами , след като ги видят модератори, главни и т.н. да ги махнат)

Та въпроса ми е защо лъжеш , че си на 16 а при нас казваш 15?

+ казваш че си бил админ при нас ?????
Здравейте,
Това е въпрос и имам право да отговоря.
Знам какво искаш да постигнеш, но аз няма да реагирам така, както направих на първата си кандидатура, виж внимателно какво пише пред 16 http://force-play.com/forum/viewtopic.php?t=1380
Ако не знаеш какво е ''~'' ще ти обясня на ЛС. Лично питах Tony Montana, дали да представя снимка от личната карта и получих отговор подобен на: ''Ти луд ли си? Лична карта се показва само на полицай''.
Благодаря на всички гласували по кандидатурата ми.

Послепис:
(Отговор на 2рия въпрос): СМС Админ съм.
Офтопик:
В скайп си друга, а тука съвсем друга. Знам какво искаш да целиш с това, и ще го споделя в края на тази хронология (Ето какво си писахме днес):

Код за потвърждение: Избери целия код

[26.5.2014 г. 14:47:15] Dragonspower: Добре, сега всички ''проблеми и неразбирателства'' са решени, нали ?
[26.5.2014 г. 14:47:28] DamnYOU: em sigurno
[26.5.2014 г. 14:47:37] Dragonspower: Радвам се. Приятен ден.
[13:29:08 | (13:43:09 — премахнато)] Dragonspower: Съобщението е премахнато.
[13:29:43 | (13:43:08 — премахнато)] Dragonspower: Съобщението е премахнато.
[13:43:40] DamnYOU: Що си го махнал
[13:44:25] Dragonspower: Сигурно, защото не искам да влизам в конфликти.
[13:44:49] Dragonspower: Знам, че го правиш нарочно и искаш да ме издъниш.
[13:45:15] Dragonspower: Моля не ми пиши, не искам да общувам в момента с тебе (Не го приемай като неуважение).
[13:45:37] DamnYOU: Не е така ,просто питам и имам право да питам.
[13:45:39] DamnYOU: :)
[13:45:59] Dragonspower: Имаш и ти отговорих.
[13:46:36] DamnYOU: Ок и не спамя по канд. ти ,
[13:46:52] Dragonspower: Не съм казал, че спамиш, но можеше да ми ги зададеш на ЛС.
[13:47:16] Dragonspower: От една страна и ти си права, не искаш да има други админи, освен сегашните ти колеги/жки, но си пробвах късмета.
[13:47:19] DamnYOU: Аз искам там и пак съм писала.
[13:47:57] DamnYOU: И беше шибано
[13:48:06] DamnYOU: Че вс почитаха тролера
[13:48:12] DamnYOU: Остана без права
[13:48:19] DamnYOU: И пускат канд.
[13:48:30] DamnYOU: Поне 1 ден да беше минал
[13:49:02] Dragonspower: Не е моя вина, че вашата колега е останал без права, сигурно си е имало причина, за да стане така. Но, ако има нещо и искаш да ме питаш, давай сега.
[13:49:50] Dragonspower: Знам какво искаш да целиш с това, но както споменах - няма да реагирам, както направих на първата си кандидатура.
[13:51:32] DamnYOU: Нищо не целя
[13:51:39] DamnYOU: А казвам мнение
[13:51:45] DamnYOU: Че вс го уважавахте
[13:51:53] DamnYOU: А излязахте лицемери
[13:52:06] DamnYOU: Махнаха му правата и след 5 мин
[13:52:07] DamnYOU: ...
[13:52:24] Dragonspower: Мнението си го казваш, като адаптираш чужди очи по мнението си и ги мотивираш да се държат като теб.
[13:52:43] DamnYOU: Не е така
[13:52:53] Dragonspower: Чакай, чакай, какви лицемери ?
[13:53:04] Dragonspower: Защо са му махнали правата ?
[13:53:28] DamnYOU: Аз влизам в час
[13:53:40] DamnYOU: Чао за сега.
[13:53:44] Dragonspower: Чао.
Госпожицата се държи по този начин за да адаптира гледките на аудиторията върху мнението си, и отнемането на правата на колегата й ги използва като аргумент. Никъде не пише, че нямаме право да подаваме кандидатури, защото преди 5 минути са махнали член от екипа, не знаех за това, за което се извинявам от Troller (Да не го приеме като неуважение). С една дума сега ти ще ми дадеш против, ще излагаш неточни аргументи, ще удебелиш и ще оцветиш шрифта на причините и от твоя пост нататък всички ще ми гласуват с глас подобен на твоя, нека.

Аз по никакъв начин не заслужавам това отношение, никога не съм накърнил достойнството на някого по някакъв начин, никого не съм лъгал, движил съм се по правилата и изискванията на веригата, това че съм те питал няколко въпроса не означава, че ти държа сметка (Не съм човека аз).
Ако си спомняш ми беше дала отрицателна репутация за това, че съм забравил да сложа точка след изречението ми - това е заяждане и неуважение към грамотността.
http://prikachi.com/images/638/7353638T.png
Последно промяна от Dragonspower на 01 Юни 2014, 20:23, променено общо 9 пъти.
Si vous voyez une personne en détresse aide. Tous les retours :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1695 ]
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от DamnY0U »

Dragonspower написа:
DamnY0U написа:
Taylor написа:В колко вериги си ти бе момче? Тук играеш на друго място си админ а и тук се кандидатираш...... направо да те направят админ навсякъде?

Порових се в нета и намерих няколко твои кандидатури .

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=bg
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?t=1380
http://force-play.com/forum/viewtopic.php?f=101&t=1231 (Знам че са реклами , след като ги видят модератори, главни и т.н. да ги махнат)

Та въпроса ми е защо лъжеш , че си на 16 а при нас казваш 15?

+ казваш че си бил админ при нас ?????
Здравейте,
Това е въпрос и имам право да отговоря.
Знам какво искаш да постигнеш, но аз няма да реагирам така, както направих на първата си кандидатура, виж внимателно какво пише пред 16 http://force-play.com/forum/viewtopic.php?t=1380
Ако не знаеш какво е ''~'' ще ти обясня на ЛС. Лично питах Tony Montana, дали да представя снимка от личната карта и получих отговор подобен на: ''Ти луд ли си? Лична карта се показва само
Благодаря на всички гласували по кандидатурата ми, но моля спри да ми спамиш по кадидатурата, никой не ти дава това право.
Не спамя а питам и имам право да питам! Не ми отговори на 2-рия въпрос с това че си бил админ при нас. Има коренна разлика м/у смс админ и канд.админ . :)

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 361 ]
Регистриран на: 22 Сеп 2013, 15:35
Ник в играта: ~ wiSh ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от wiSh »

Мен ме кефи и му давам моето благословено ЗА.Старае се, винаги помага, на който и да е, държи се "прекалено" възпитано, но това е по мой критерий. :D

Иии успех!
ἭἚἳḼ ӍᴀṗừἮ
#∆ \( ͡° ᴥ ͡°)/
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 873 ]
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от ivo5456 »

Значи аз много се чудя какъв "вот" да ти дам. Правиш много интриги и имаш някакви "тайни", които не можеш да споделяш и т.н. Държанието ти е + според мен ! Имаш интриги с хора от екипа, но все пак аз ти казвам ЗА, защото съм 100 % сигурен, че ще се поправиш и ще се справиш с този пост, успех !
SMOKE WEED EVERYDAY!
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 6 ]
Регистриран на: 17 Ное 2013, 21:53
Ник в играта: Neo
Скайп профил: demi_98
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Kozlodui,Bulgaria
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от ludiq55 »

Аз съм Твъдо ЗА Много,добре се справя,като смс Админ. Според мен заслужава паравата ! Успех
Последно промяна от miroslavv на 27 Май 2014, 16:06, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение! Само членове от екипа на SlackServ имат право да гласуват по кандидатурите.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 391 ]
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от iHate »

Имаш За от мен - сериозен играч си , който не нарушава правилата в сървъра.
Аватар
Завинаги един от нас.
Завинаги един от нас.

Мнения: [ 693 ]
Регистриран на: 03 Дек 2011, 02:31
Ник в играта: HenyKucT
Скайп профил: *.*
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от HenyKucT »

Прекалено превзет ми се виждаш... меко казано прекалено даже. Изобщо не харесвам такива хора, така че от мен имаш ПРОТИВ.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от HuliganaKuncho »

Ще ти дам За. Обаче, твърде навътре приемаш цялата тази работа със сървърите, давай го по-спокойно. Относно споровете и конфликтите с хората от екипа, при по-голямата част от тези конфликти, не само ти си виновен, свидетел съм бил и вината е на хора от екипа също. Успех!
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
В Е Т Е Р А Н
В Е Т Е Р А Н

Мнения: [ 1231 ]
Регистриран на: 10 Апр 2013, 19:42
Ник в играта: u3HEHAga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Europe / Bulgaria / Vraca
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] Jailbreak Extreme - Dragonspower

Мнение от u3HEHAga »

Отхвърлен
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта