Видео карта

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 74 ]
Регистриран на: 17 Яну 2013, 20:40
Ник в играта: HEXZ0R
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas , Slaveikov
Обратна връзка:

Видео карта

Мнение от HEXZ0R »

знам че сигурно всеки от вас си мисли че много разбира и т.н. но искам да пишат хора които знаят за какво става на въпрос... значи изгоря ми видео картата на компа nvidia gf 8.6 и сега немога да преценя каква видео карта да взема .... процесора ми е 2х 2.5 с 2гб рам , а захранването грам незнам кво е , дъното е gigabyte , някви предложения за видео карта ??? И ако както мисля да слагам някаква много по мощна от тази ме е страх да неми отиде захранването или процесора , понеже процесора мисля че няма да може да я захранва ии ... пф незнам ;д откъм видео карти съм трагедия и нали ако трябва да се сменя захранване ли , процесор ли или и двете , но ако може някаква такава като тази 8.6 някакъв GF същия или подобен ....щото с тоя RAM и CPU си ми е перфе компа и неми се занимава да си сменям полвината части , нямам време да разглобявам просто та затва питам ТУК и надали някой ще знае , но ако наистина някой знае моля да каже някво мнение (ако не ме е разбрал да пише какво не е разбрал ;д )
G-UNOT [blink]you cant see me[/blink] WESTCOAST! when you see us ,throw it up for the fuckin westcoast * *
Изображение
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Видео карта

Мнение от Genata »

дай пълна характеристика на хардуера,целите имена освен марката то се иска и модел на дъно и прочие,тая информация се изкарва със програмата Aida64
Изображение
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 74 ]
Регистриран на: 17 Яну 2013, 20:40
Ник в играта: HEXZ0R
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas , Slaveikov
Обратна връзка:

Re: Видео карта

Мнение от HEXZ0R »

RAM Kingston - 2GB DDR2 800MHz , ,процесора е AMD Athlon , дъното Gigabyte ga-m61pme-s2 , захранването Unicase atx 200wp4 20+4ping , видеото БЕШЕ 8,6GT
G-UNOT [blink]you cant see me[/blink] WESTCOAST! when you see us ,throw it up for the fuckin westcoast * *
Изображение
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Видео карта

Мнение от Genata »

1 x PCI Express x16
1 x PCI Express x1
2 x PCI слота


един от трите вида видео карти можеш да си избереш,вече всичко зависи колко пари ще ти се дават на теб за това
Изображение
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 74 ]
Регистриран на: 17 Яну 2013, 20:40
Ник в играта: HEXZ0R
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas , Slaveikov
Обратна връзка:

Re: Видео карта

Мнение от HEXZ0R »

парите аз си ги давам , но нямаш ли предложения за нещо на nvidia ? Смисъл трябва ми някаква супер желязна видео карта защото играя игри като Lineage 2 и като отворя по 4-5 клиента и компа става леш , затова ми трябва издръжлива :) а тази за 5години бая издържа мисля
Последно промяна от HEXZ0R на 02 Фев 2013, 15:29, променено общо 1 път.
G-UNOT [blink]you cant see me[/blink] WESTCOAST! when you see us ,throw it up for the fuckin westcoast * *
Изображение
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 30 ]
Регистриран на: 02 Окт 2012, 23:14
Ник в играта: -*{Zon3}*-Pumma
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж

Re: Видео карта

Мнение от EventoR »

Genata e прав
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта