Оплакване от админ - Tobacco

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Димитрова. »

1. Nick на Админа: - Tobacco
2. IP на Админа: Имате си го, няма да чакам да лефтне за да го вземам.
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: - Пич, преди да получиш тези права беше пичага и не си виреше носа толкова много.. Случката е следната.. имахме на позиции за плуване, имаше някъде 1-2 секунди не знам точно, не забелязох, но тайма не беше свършил, на позицииката ми беше един от надзирателите ( не знам защо цял мап се вре в Т ) под ник CombaT, явно си стреляше на посоки, не знам и ме ФК-на, въпросния админ Тобако ме ревайвна и аз отидох в гънруума, тъй като нямаше нито един надзирател пред килии и той ме слейна, защото съм влязла там, а не съм отишла директно при Саймън.. Пич, къде виждаш правило, което ВАЖИ, че аз съм ДЛЪЖНА да ида при тях непременно след като сте ме ревайвнали? Не знам как си станал админ, след като и правилата не знаеш.. Аман от ВРЪЗКАРИ !! // И ще помоля НИКОЙ, който не е прегледал демото да не пише по темата! Искам да се изкаже Зелен или Червен, а не някакви Тестчета, които още не знаят къде се намират!!
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). - http://dox.bg/files/dw?a=c7548ddf54
5. Сървър: JailBreak

Edit:// Нинджа, моля те като не знаеш защо съм го написала и заради кой не коментирай и не се мешай.. :blink:
Последно промяна от Димитрова. на 18 Ное 2015, 22:15, променено общо 1 път.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Сървър Администратор
Сървър Администратор

Мнения: [ 359 ]
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 07:31
Ник в играта: NiNjaaa
Скайп профил: lurkuwe
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от NiNjaaa »

Аз пък едно ще ти кажа и то е че всеки има право на мнение и не можеш ти лично да забраниш да пише еди кой си по темата.
slackserv.com :rock:
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 134 ]
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от blqcko »

Изгледах частта от демото, в която те слейва и те е слейнал напълно правилно!
Той те съживява, за да отидеш при Simon и да си продължиш състезанието или каквото е дадено. Няколко администратори слейват по същата причина, по която и тази. Моето мнение е, че Slay е правилен. А както каза Ninjata, каква си ти че да казваш какъв администратор може да пише по темата ; Лека вечер.
Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Димитрова. »

Ее, малчо..... къде има правило, че съм ДЛЪЖНА да ида при Саймън? -_- И плс не повтаряй другите само за да се направиш на интересен МОЛЯ ТЕ ! Искам да се изкаже някой, който РАЗБИРА напълно от мода и схваща каква е ситуацията!
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 134 ]
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от blqcko »

"мода". Дръж се по-добре във форума/сървърите. Разбрах каква е ситуацията, спокойно. Изказвам мнение, ако не си съгласна - просто не коментирай.
Изображение
Аватар
Сървър Администратор
Сървър Администратор

Мнения: [ 359 ]
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 07:31
Ник в играта: NiNjaaa
Скайп профил: lurkuwe
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от NiNjaaa »

Пак ти казвам мен не ме интересува заради кой си го написала...По такива теми всеки има право на мнение разбира се ако е гледал демото.
slackserv.com :rock:
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Genata »

Тай,демото не съм го гледал,нямам и намерение,след ревиев,след като симона изрично не е дал заповед да иде при останалите затворници,няма абсолютно никакво правомощие да слейва който и да било.друг е вече въпроса че не е трябвало да има ревиев,а некст рунд да се даде фреедай,
Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Димитрова. »

Евгени, нямаше следващ рунд, беше ласт за това явно ме ревайвна, но и аз знам , че НЯМА НИКАКВО ПРАВО ТОЙ да ме слейва след като нямам команда.. А ти ДРЕБЕН СПРИ ДА СЕ МЕСИШ ДЕ НЕ ТИ Е РАБОТА, виждам колко разбираш.. даже не знам с това надменно държание как си станал част от екипа на тази верига, спри да коментираш вече , МОЛЯ ТЕ ! :)
Последно промяна от Musti на 18 Ное 2015, 22:57, променено общо 1 път.
Причина: Спри с надменното и арогантното си поведение.Не си заела никаква длъжност в екипа,за да казваш и държиш сметка кой е бил админ и кой не е бил,пък за заяждането ти да не говорим.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 134 ]
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от blqcko »

Не знам какъв ти е проблема с мен, но имам пълно право да коментирам тази тема, защото ВСЕ ПАК съм част от екипа. Спри да се мислиш за нещо повече от мен, само защото си комплексирана, не искам караници .. но сега ще кажеш, той така се държи само във Форума пред червените и зелените, не е така. Това, че се заяждаш в сървърите - друг въпрос е .. Така, спирам да пиша, защото няма нищо общо с горепосочената тема.
Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Димитрова. »

Пич, не ме карай да изгрубявам, щот не аз имам проблем с теб и лично бих предоставила тук снимки с твойте проблеми.. Осъзнай са,не са занимаай с мен, не ми пиши, днес отново се заяждаше в дръна с мен, Сашо ми е свидетел, намери ми черно на бело правило, където пише, че съм длъжна да ида при саймън-а и ти са извиняям ако ми го предоставиш.. Като не си чел/не знаеш правилата ми обесни защо коментираш и пишеш? Как ще е в пълното си право той да ме слейне, след като не съществува подобно правило? Гледай пак демото и помисли над постъпките на админа, разбирам, че си комплексиран и ме хейтиш, но айде като не желаеш да си на моя страна не коментирай мой оплаквания/постове и впрочие. ;) П.С моля те г-н ЧЛЕН НА ЕКИПА прочети ХУБАВО правилата на сървърите и форума за да няма недоразумения повече, защото не личи да ги знаеш. :victory:
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от JukeCity »

Спрете спама в темата!
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 153 ]
Регистриран на: 02 Апр 2013, 19:57
Ник в играта: Crixus
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от ivan18 »

blqcko написа:Изгледах частта от демото, в която те слейва и те е слейнал напълно правилно!
Той те съживява, за да отидеш при Simon и да си продължиш състезанието или каквото е дадено. Няколко администратори слейват по същата причина, по която и тази. Моето мнение е, че Slay е правилен. А както каза Ninjata, каква си ти че да казваш какъв администратор може да пише по темата ; Лека вечер.
Според мен не си прав, слей-я е грешен, щом саймъна не я е извъкал !
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от kofein »

Админа не е в правото си да slay-ва играч, защото е отишъл в gunroom-a, независимо поради какви причини (Freeday, след revive, за спорта).

Админа е длъжен да попита играча дали иска Freeday или Revive ! (Не се отнася към случая)

CT има всякакво право да убие играч, който е влезнал в gunroom-a.

След revive е препоръчително SIMON-а да повика revive-натия.

###

В случая админа не е в правото си да използва slay команда и е задължително да уведоми CT-тата, че ще бъде съживен играч !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 426 ]
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от LM ^^ »

blqcko написа:Изгледах частта от демото, в която те слейва и те е слейнал напълно правилно!
Той те съживява, за да отидеш при Simon и да си продължиш състезанието или каквото е дадено. Няколко администратори слейват по същата причина, по която и тази. Моето мнение е, че Slay е правилен. А както каза Ninjata, каква си ти че да казваш какъв администратор може да пише по темата ; Лека вечер.
Абе теб как те взеха за админ? Откъде накъде ще е правилен слая? Дори и да е повикан играча да отиде при саймън-а след revive, играчът не е длъжен да се подчини ПО ПРАВИЛА НА СЪРВЪРА. Това си е най-обикновена команда и ако играчът не я изпълни, трябва да бъде убит от надзирателите, а не слейнат от админа.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Excione ツ »

От утре планирам да извърша един велик акт. Да напиша спомагателно слово на тема „как да си избърша седалищните мускули и правилно ли е 30 минути след това да сядам на стол, за да играя jailbreak“.
Това е да си разведрите мозъците, а сега сериозната част.
Изображение
kofeinата, здраве желаем другарю.
Колкото и да цитираш, то няма да схванат нишката на дълбоките размисли, постигнати с 100 гр. изпушен коз от началото на стажа ти :lmao:
1) По default си се награждава с freeday и revive е един вид избор като опция от Админа в зависимост от ситуацията, защото именно зареди тези глупости сега се налага да се пише и да четат доста объркани умове.
2) Съживявайки играч, то той реално продължава от там, от където е умрял. Ако се върнеш в миналото и знаеш, какво ще стане с бъдещето и най-малката промяна ще е катастрофална за бъдещето, с което си бил наясно.
3) GG WP NO RE - Ще се въздържа от роман - грешката е, че не е уведомил надзирателите, а за оплакването на кажем, че е компенсирано с началото на новата карта и default freeday-a. :thumbsup:
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 913 ]
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от iv00 »

"Пич, не ме карай да изгрубявам, щот не аз имам проблем с теб и лично бих предоставила тук снимки с твойте проблеми.. Осъзнай са,не са занимаай с мен, не ми пиши, днес отново се заяждаше в дръна с мен, Сашо ми е свидетел, намери ми черно на бело правило, където пише, че съм длъжна да ида при саймън-а и ти са извиняям ако ми го предоставиш.. Като не си чел/не знаеш правилата ми обесни защо коментираш и пишеш? Как ще е в пълното си право той да ме слейне, след като не съществува подобно правило? Гледай пак демото и помисли над постъпките на админа, разбирам, че си комплексиран и ме хейтиш, но айде като не желаеш да си на моя страна не коментирай мой оплаквания/постове и впрочие. ;) П.С моля те г-н ЧЛЕН НА ЕКИПА прочети ХУБАВО правилата на сървърите и форума за да няма недоразумения повече, защото не личи да ги знаеш."

Значи който не е на твоя страна да не коментира :D :D :D

По темата и аз бих направил като Tobacco и следващия рунд да дам фридей :) Правилно или не тва е моето мнение.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - Tobacco

Мнение от Genata »

Стоп Спам,със табако съм си писал на лс,и сме се разбрали.
Последно промяна от Excione ツ на 19 Ное 2015, 00:19, променено общо 1 път.
Причина: по кило ракия
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта