Права на СМС админи + правила

Модератор: Развлечения

Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 150 ]
Регистриран на: 31 Дек 2014, 04:04
Ник в играта: mTs | fyb
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Права на СМС админи + правила

Мнение от mTs | fyb »

ненормално много големи права сте дали на СМС админ. 1во как може да има имунитет ? (поне long1nes или нещо от сорта му беше ника) когато слапваше кикваше и т.н. хора от сървъра (нещо беше откачил човека) не ни оставяше да играем и никой не можеше да му каже нищичко. 2ро , смяна на мап ??, 3то възползват се от slay когато преценят, че им е оферта. НИТО един смс админ не е чел правилата. това просто мога да го гарантирам. както споменах в другата ми тема с оплакването, СМС админ влиза, киква ме, сменя мапа .. излиза... убиват ме, няма ФД, казваш му как така нали си админ ти правилата не си ли чел, трябва да ги спазваш, поемаш гаг. и най-интересното е ,че всичко се случва пред останалите админи и никой не взима решение. отделно, пускат си какви ли не вотове, не само за мап, кой е по як и що бил по як. СМС , трябва да се ограничи и то МНОГО, ако питате мен да могат да сменят тиймс, слот и там вип привилегийте им hats weapons и това е. има rtv, votemap , стига им. ПРЕКАЛЕНО много злоупотреба има. СМС админите ви гонят играчите, за последните 3 дни станах свидетел на толкова хамави смс админи , че не е истина. почти никога не признават , че са ФК някого (само определени личности си признават и дават фд , от СМС админите може би само g@mer) почти никога не дават ФД ( пак същите изключения като за ФК) след което хората се ядосват, понякога се стига до псувни , гаг ,кик или направо лефтват щото не им се занимава с простотий. нито един СМС админ не всъщност годен за админ, вие сте подчертали ,че не са от вашия екип. ами вашите админи не си позволяват колкото СМС админите ви. пращат смс и се държат сякаш притежават сървъра.

+ ще помоля които отговаря за jailbreak да помоли админите си (СМС включително) да прочетат отново ( понеже твърдят ,че ги знаят) правилата. стотици админски нарушения на ден. просто няма смисъл да се занимавам със всичко, а и няма как да имам достатъчно време :Д крайно време е тези правила да се научат от ВСЕКИ, било то смс или не.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 6 ]
Регистриран на: 01 Яну 2015, 05:18
Ник в играта: Reason
Скайп профил: reason_hns
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от palqcho0oo »

Значи не може да поставиш всички админи под общ знаменател. Гарантирам ти, че няма да дам 4.80 и да рискувам като не прочета правилата и да ми ги вземат на 2-рия ден. Наистина има админи, които влизат сменят мапа и излязат, но това е само 1. За ShadowEdge всички го разбираха как командва и изпълняваха командите му, ако ти не го чуваш можеш да увеличиш стойността на voice_maxgain. А когато те слапвах в сървъра, те слапнах няколко пъти в присъствието на админ, за да започнеш да командваш вместо да се обясняваш 10 минути и всички да те чакат, след което рундът продължи съвсем безпроблемно. А за understandME не мисля, че ти си човека който трябва да му държи сметка. А по кокмандите, които ти даваш, не мисля, че ти самия си чел правилата, защото много пъти съм те чувал да даваш невалидни команди и да фрикилваш. Все пак нищо не зависи от мен, аз само изразих своето мнение по въпроса, нека отговорника реши кой прав, кой крив.

Поздрави

Reason
Sex едва ли, just кавали! XD
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1351 ]
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Мисля, че темата ти е напълно излишна. Смс админите не са в екипа, специално за техните нарушения има тема като не си върши работата както трябва - http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 78&t=15578
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 10 ]
Регистриран на: 11 Дек 2014, 21:56
Ник в играта: SKuLL ;][
Скайп профил: asen_20003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от SKuLL <3 »

mTs | fyb написа:Ненормално много големи права сте дали на СМС админ. 1во как може да има имунитет ? (поне long1nes или нещо от сорта му беше ника) когато слапваше кикваше и т.н. хора от сървъра (нещо беше откачил човека) не ни оставяше да играем и никой не можеше да му каже нищичко. 2ро , смяна на мап ??, 3то възползват се от slay когато преценят, че им е оферта. НИТО един смс админ не е чел правилата. това просто мога да го гарантирам. както споменах в другата ми тема с оплакването, СМС админ влиза, киква ме, сменя мапа .. излиза... убиват ме, няма ФД, казваш му как така нали си админ ти правилата не си ли чел, трябва да ги спазваш, поемаш гаг. и най-интересното е ,че всичко се случва пред останалите админи и никой не взима решение. отделно, пускат си какви ли не вотове, не само за мап, кой е по як и що бил по як. СМС , трябва да се ограничи и то МНОГО, ако питате мен да могат да сменят тиймс, слот и там вип привилегийте им hats weapons и това е. има rtv, votemap , стига им. ПРЕКАЛЕНО много злоупотреба има. СМС админите ви гонят играчите, за последните 3 дни станах свидетел на толкова хамави смс админи , че не е истина. почти никога не признават , че са ФК някого (само определени личности си признават и дават фд , от СМС админите може би само g@mer) почти никога не дават ФД ( пак същите изключения като за ФК) след което хората се ядосват, понякога се стига до псувни , гаг ,кик или направо лефтват щото не им се занимава с простотий. нито един СМС админ не всъщност годен за админ, вие сте подчертали ,че не са от вашия екип. ами вашите админи не си позволяват колкото СМС админите ви. пращат смс и се държат сякаш притежават сървъра.
+ ще помоля които отговаря за jailbreak да помоли админите си (СМС включително) да прочетат отново ( понеже твърдят ,че ги знаят) правилата. стотици админски нарушения на ден. просто няма смисъл да се занимавам със всичко, а и няма как да имам достатъчно време :Д крайно време е тези правила да се научат от ВСЕКИ, било то смс или не.
''I will love u till the end of the world''
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2994 ]
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от r1odayftw »

Какво се оплакваш хората са си дали парите за тези привилегии,като вършат нещо нередно има си тема за оплаквания и съответно се вземат мерки.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от JukeCity »

(p) - Защита на ника ви с парола.
(b) - Резервиран слот (Ще можете да влизате при пълен сървър, без да чакате да се освободи място винаги когато сървъра е пълен.)
(c) - Достъп до кик меню (Ще можете да кикате играчи от сървъра.)
(e) - Достъп до слей/слап (Ще можете да слейвате/слапвате играчи от сървъра.)
(f) - Смяна на карта (Ще можете да сменяте картата.)
(i) - Достъп до чат командите на сървъра.
» За Slackserv.com # Zombie + Jetpack, достъп до специално меню с уръжия, само за SMS Випове/Админи
» За Slackserv.com # Jailbreak, достъп до специално меню с уръжия, само за SMS Випове/Админи
(j) - Ще имате право да пускате вотове.
(t) - Специален префих за виповете, пред никът ви ще пише [ SMS ADMIN ]
(u) - amxmodmenu (За по лесно боравене с правата ви.)


Аз имунитет не виждам да имат.
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 150 ]
Регистриран на: 31 Дек 2014, 04:04
Ник в играта: mTs | fyb
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от mTs | fyb »

ми и на мен ми се стори странно , но мисля , че и ти беше там при тоя long1nes ли какъв беше. като си злоупотрябваше с правата като откачен. и между другото аз не смятам ,че смс админи трябва да се обаждат в тази тема. напълно разбираемо е те да не искат да им се пипат правата. тук се говори за развитие и за играчите на сървъра. а колкото до shmatii ням намерение 1 по 1 да ги репортвам за сякви простотий по цял ден, аз тря на 2 мин да излизам от цс-а и да прая демо и тема. за това обобщавам тук. за да обърнат внимание по сериозни хора. защото всички знаем, че повечето админи в тоя сървър са на 14-16. не само смс.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 2982 ]
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Права на СМС админи + правила

Мнение от Tony Montana »

Ако ще изразяваш недоволство от това има теми за оплакване от СМС админи. Какви права сме им дали не е твоя работа плюс това не се изказвай неподготвен... нямат имунитет.


И си се регистрирал преди 2 дни, а вече разпореждаш кое как да бъде...

Кош!
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта