Предложение за д2 онли сървъра!

Тук ще се местят старите теми
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Здравейте!
От доста време не бях посещавал сървърите ви, но от 2,3 дни започнах отново да играя редовно. Направи ми впечатление, че през голям период от деня, визирам часовете между 3-7 следобяд, почти няма админи, а сървъра се пълни с хакери. Именно затова предлагам да се сложи античит - CSF Anticheat. Може да не е кой знае какво, но е безплатен и банва всички аймъри,спиидъри и джадаи. Има и опция да хваща уалл хакове, поддържащи OpenGL, но тях не винаги ги хваща. Но както споменах, поне за елементарните хакове(айм,спиид,джадай) върши страхотна работа.
Античитът няма клиентска част, забравил съм го да го спомена. Тоест, играчите не трябва да свалят никакви програми, за да могат да играят в сървърите.
Иначе античийтът засича за 10 сек айм хак, спийд хак и прочие и ги банва директно, дори без хакера да е направил и фраг. Античитът спокойно може да се свърже с амх банс и работи без проблеми!

Другото ми предложение е, да се сложи плугина headshot deluxe, който прави, така че, когато някой напише в чата /hsall, да излиза мотд екран с играчи и главите, които са набили САМО ПРЕЗ ТОЗИ МАП, а не общо за цялото време, през което са играели в сървъра.

Надявам се поне античита да бъде сложен, наистина върши страхотна работа + не товари и не придава лаг на сървърите. Лично съм го ползвал в моите, вече бивши сървъри и бях много доволен от него.
Лек вечер ви желая:)
Последно промяна от 20/ на 01 Май 2013, 21:37, променено общо 2 пъти.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 19 ]
Регистриран на: 30 Апр 2013, 20:08
Ник в играта: |Sh@rP |* Sh00t3r|
Скайп профил: ЛС !!!
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от |Sh@rP |* Sh00t3r| »

1 - 3А !

2 - Може не знам
Последно промяна от DemoLitioN на 11 Юни 2013, 12:11, променено общо 1 път.
Причина: В разделите за предложения (за сайта/форума/сървърите), е задължително, при даването на Вашият глас За; Против; и т.н. да се аргументирате (ако сте "За" предложението да се приеме - Защо?, "Против" - Защо?).
Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 198 ]
Регистриран на: 27 Дек 2012, 18:28
Ник в играта: fAnI mAzA kUrA
Скайп профил: martyy_we96
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bulgaria Warna
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от fAnI mAzA kUrA »

1 - 3А

2 - 3А
Последно промяна от DemoLitioN на 11 Юни 2013, 12:11, променено общо 1 път.
Причина: В разделите за предложения (за сайта/форума/сървърите), е задължително, при даването на Вашият глас За; Против; и т.н. да се аргументирате (ако сте "За" предложението да се приеме - Защо?, "Против" - Защо?).
Падам, ставам... Стискам зъби, усмихвам се и продължавам!!!

Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 412 ]
Регистриран на: 03 Мар 2013, 17:36
Ник в играта: - #rabbitteam / B-Ra
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от B-Rabbit »

За съм и за 2те предложения , 1во защото админите не могат по цял ден да стоят в сърварите все пак и ние сме хора и ние си имаме работа . 2ро това за хс-то е добре защото всеки е любопитен колко глави има за дадения мап , и ако не си в топа не можеш да провериш .
Изображение
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 758 ]
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Аз съм За.Хубаво ще бъде да се сложи античиита, защото вместо играчите да спамят, викат, псуват и да казват на добрите играчи, че са с хакове, те няма да се притесняват, че някой е с хак.Ако не се сложи античиита, може да се сложи един wallblocker.Той ще премахва валовете, а другите видове хакове, са явни, те се забелязват лесно и не поставят играча под съмнение, дали е с хак или не.За съм и за /hsall.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Античитът няма клиентска част, забравил съм го да го спомена. Тоест, играчите не трябва да свалят никакви програми, за да могат да играят в сървърите. Сега ще го аддна към първоначалния ми пост.

Едит: Относно горния пост: Това, което си го написал ти, изобщо не работи както трябва. Няма БЕЗПЛАТЕН античийт/плугин, програма, които на 100% да хващат уаллърите и да ги банват. За тази цел си има платени такива, но се съмнявам веригата да има въпросните средства, за платен античийт. Именно затова предлагам ЦСФ-то. Да, хаковете, които банва, може и да са явни и веднага да се набиват на очи, но както казах, през огромни периоди от деня няма админи и няма просто кой да банне дори и най - явния спиидър, аймър и прочие. Иначе античийта засича за 10 сек айм хак, спийд хак и прочие и ги банва директно, дори без хакера да е направил и фраг. Античитът спокойно може да се свърже с амх банс и работи без проблеми!
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 886 ]
Регистриран на: 09 Авг 2012, 00:11
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от INCESSANTANGUISH »

За първото съм ТВЪРДО ПРОТИВ!!! Това е безмислен Anticheat, поне за мен и да добавя че това ще намали драстично хората от сървърите.
Променям си решението давам ЗА и за първото предложение :)
За второто съм За. :)
Последно промяна от DemoLitioN на 11 Юни 2013, 12:10, променено общо 2 пъти.
Причина: В разделите за предложения (за сайта/форума/сървърите), е задължително, при даването на Вашият глас За; Против; и т.н. да се аргументирате (ако сте "За" предложението да се приеме - Защо?, "Против" - Защо?).
Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах, Paul Walker!!
Изображение
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Не искам да ми приемете този пост като заяждане, но ми е много интересно, как някои хора гласуват с "Против", като изтъкват за причина, че играчите в сървърите щели да намалят... Как преценявате, че ще намалят играчите? По - скоро шанса да се понапълнят сървърите ще се увеличи драстично... Защо мислите, че онлито се празни на всеки 30 мин? Тамън се напълни и оп, влезне някой хакер и го изпразва за нула време. Общо взето постоянно има вътре хакери, които си играят поне 30,40 мин, преди да бъдат баннати, а повечето дори успяват да се измъкнат, не баннати, по простата причина, че няма админ, който да ги банне. Наистина ми е много чудно, защо смятате, че играчите ще намалят, вместо да се увеличат...
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 593 ]
Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
Ник в играта: E.SALT
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от E.SALT »

За AntiCheat съм против защото все ще има хора който няма да знаят как да си го направят и хората ще намалеят драстично... А пък за /hsall съм съгласен. :)
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Вие въобще четете ли инфото относно античийта, или веднага като видите думата античийт и си мислите, че става на въпрос за клиент ...
Гласувате с "Против", без дори да сте прочели за какво става на въпрос, браво ...
Аватар
Завинаги един от нас.
Завинаги един от нас.

Мнения: [ 693 ]
Регистриран на: 03 Дек 2011, 02:31
Ник в играта: HenyKucT
Скайп профил: *.*
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от HenyKucT »

Ама вие верно не четете. Античийта, коийто предлага момчето е просто като защита за сървъра. Няма нужда да теглите разни Античийт програми и прочие... пак си влизате по същия начин.
По темата съм съгласен да се пробва, но доколото знам доста често банва погрешно.
Изображение
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Няколко големи бг цс вериги го използват, самият аз съм го използвал година и нещо в моите сървъри и проблеми не е правил. Когато банне някой за айм, спийд, джадай и прочие, винаги въпросните играчи са били с хакове. Доста често банва за cmd flood, но тази функция може да бъде спряна от античйта.
Спирам със спама, надявам се да го тествате поне, тъй като наистина си заслужава и в това ще се убедите :)
Аватар
Администратор
Администратор

Мнения: [ 792 ]
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:16
Ник в играта: asddd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от nStoyanov »

Били сме с този античийт година и повече, но хваща само сдхакове или някви айм/спийд хакове
Ако искаш да си умен, научи се разумно да питаш, внимателно да слушаш,
спокойно да отговаряш и да престанеш да говориш, когато няма какво да кажеш!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1034 ]
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от XTSY »

Този античиит е :boza: никаква файда от него ПРОТИВ съм
Изображение
Аватар
Завинаги един от нас.
Завинаги един от нас.

Мнения: [ 693 ]
Регистриран на: 03 Дек 2011, 02:31
Ник в играта: HenyKucT
Скайп профил: *.*
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от HenyKucT »

nSoyanov точно това е мисълта на момчето, защото по обяд често се случва да няма админи и най-малкото да банва тези които най-много пречат на играта. Така че според мен ако не пречи на сървърите и не товари машината може да се пробва.
Изображение
Аватар
20/
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 91 ]
Регистриран на: 09 Сеп 2012, 17:47
Ник в играта: babe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от 20/ »

Как пък преценихте, че е пълна боза, не мога да си обясня ...
Античийтът все пак е безплатен и именно затова хваща само айм хак, сд, спийд, джадай и други елементарни хакове...
Ако искате нещо по така, то тогава, ще трябва да платите луди пари на някой програмист, за да ви го направи, а мен лично ме съмнява да имате въпросните средства и именно затова направих това предложение ...
В зависимост от настройките на античийтът, той може да хваща в рамките на 10 секунди всички айм, сд, спийд, джадай, спин и всички останали елементарни хакове. Мисля че ще е добре да го сложите, по простата причина, че 90% от хакерите, които биват банвани всеки ден в онлито, играят именно със спийд или айм. Така хем ще имате по - голяма посещаемост на сървъра, по простата причина, че няма да има кой да го изпразва, хем няма да е необходимо админите да киснат цял ден вътре, за да предпазват въпросния сървър от хакери ...
Ако все пак не решите да пуснете античийта, моля ви, поне сложете плугина за главите ...
Някои големи вериги, не смятам да им споменавам имената, използват въпросния античийт вече с години и все още не са го спрели. Дали ако бе "боза" и прочие, щяха все още да го държат пуснат в сървърите им, сами си правете извода ...
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 129 ]
Регистриран на: 01 Окт 2012, 16:07
Ник в играта: [IS] ImmortalStalker
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Някъде

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от ImmortalStalker »

1.Против
2.Против
Смисал няма ако има хак докладвате и ще го бан и натуварват системата тези работки дето предлагаш
По добра идея е да се сложи скин за админите от сървар до червен за Т и КТ
А за потребители нормални :)
Изображение
Изображение
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 46 ]
Регистриран на: 10 Юни 2013, 12:45
Ник в играта: Finge[R] ^_^
Скайп профил: belew96
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от belew »

1- ЗА
2- НЕ !
Последно промяна от k-Ivanova на 24 Юни 2013, 15:09, променено общо 1 път.
Причина: Нарушена т.12 от правилата! Получаваш предупреждение!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 171 ]
Регистриран на: 01 Дек 2012, 18:26
Ник в играта: smarf4eto0
Скайп профил: smarf4eto0
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от smarf4eto0 »

1- Против: освен, че банва грешно, лага в сървъра се вдига драстично.

2- За: преди имаше, не знам защо го махнаха.
Изображение
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 76 ]
Регистриран на: 22 Юни 2013, 07:30
Ник в играта: cToMaHa;]]
Скайп профил: dark_angel36601
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за д2 онли сървъра!

Мнение от cToMaHeH;]] »

1-За
2-Против !
Последно промяна от k-Ivanova на 24 Юни 2013, 15:08, променено общо 1 път.
Причина: Нарушена т.12 от правилата! Получаваш предупреждение!
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта