Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 212 ]
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от XaMBuPgeP »

1. Nick на Админа: V.I.P.E.R.A
2. IP на Админа: Изображение , 87.126.94.131
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Погледнете края на демото няма да коментирам , глеидате като се смени мапа на jail_pyramid :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:
Офтопик:
1. Вика ми че на фд се бави
2. Издава ме
3. Обижда ме
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=3941cfb334
5. Сървър: JailBreak.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 518 ]
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от VIPERA »

1 намериха те и тогава казах
2 на йстина си СМЕШЕН и ТУК ти го казвам :P
http://dox.bg/files/dw?a=b2e5dca2bf
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 134 ]
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от blqcko »

Искам да изкажа мнение за случая.
Ти се криеш, но не е HNS Day. В случая, не бавиш защото си надзирател, а VIPERA не е направил нищо лошо, след като е казал къде си, за да те убият и да започне рунда отново. А и както видях от демото, първо те видяха и той след това написа къде си, оплакването ти е несправедливо според мен !


EDIT* : Единственото, за което е виновен VIPER, е че те нарече смешник.

*Истината боли, нали Коце?* :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от Excione ツ »

Това е втория доклад от типа на „изместиш пешката напред“. Разберете се най-сетне, че не ви приляга такова детинско поведение.
Ти си надзирател и си издаваш местонахождението сам, а след това момчето, от което се оплакваш го подчертава под формата на ново съобщение, за което грам не го адмирирам, защото всичко е начало на спор и дразга и беше излишно.
Открито съм сигурен, че ако аз бях в сървъра щеше да си счупиш пръстите само като ме видиш, да излизаш или да пишеш kill в конзолата, защото ще си кажеш „Ето го Excione, та я да се правя на добър и да се самоубия, за да не бавя играта, защото повечето от играчите ни са тинейджъри и имат ограничено време и защо да им го губя скачайки в ъгъла като заек“.
Няма да ви заключвам темата, защото искам да се разберете и взаимно да се извините един на друг. В крайна сметка играете в един и същ сървър, споделяте едно и също време за игра и играете едно и също нещо.
Отделно, Коце не си прав да наричаш играчите смешници не е упрек, а просто съвет и по-надолу ще разбереш, че е така. Не е добър пример за играчите при положение, че го вземат от теб. Утре ще почнат да си викат масово ей шут, клоун, смешник, мишкар и прочие и кой ще е инициатора на идеята :hmm:
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 518 ]
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от VIPERA »

Excione ツ написа:Това е втория доклад от типа на „изместиш пешката напред“. Разберете се най-сетне, че не ви приляга такова детинско поведение.
Ти си надзирател и си издаваш местонахождението сам, а след това момчето, от което се оплакваш го подчертава под формата на ново съобщение, за което грам не го адмирирам, защото всичко е начало на спор и дразга и беше излишно.
Открито съм сигурен, че ако аз бях в сървъра щеше да си счупиш пръстите само като ме видиш, да излизаш или да пишеш kill в конзолата, защото ще си кажеш „Ето го Excione, та я да се правя на добър и да се самоубия, за да не бавя играта, защото повечето от играчите ни са тинейджъри и имат ограничено време и защо да им го губя скачайки в ъгъла като заек“.
Няма да ви заключвам темата, защото искам да се разберете и взаимно да се извините един на друг. В крайна сметка играете в един и същ сървър, споделяте едно и също време за игра и играете едно и също нещо.
Отделно, Коце не си прав да наричаш играчите смешници не е упрек, а просто съвет и по-надолу ще разбереш, че е така. Не е добър пример за играчите при положение, че го вземат от теб. Утре ще почнат да си викат масово ей шут, клоун, смешник, мишкар и прочие и кой ще е инициатора на идеята :hmm:
Съгласен съм с теб просто хуморът не ме здържа :D И се извинявам на CombaT, че го нарекох смешник :bow:
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от BaDaZz »

Само да светна випера ,че на Free Day няма как да се бави! Относно оплакването ти,думата смешник не е обида!Защото всеки може да си я превежда както иска,според мене означава ,че си смешен забавен(говориш смешни работи) в което няма нищо обидно! За издаването вече почнаха да те гърмят и той тогава каза+ ти сам каза ,че си на race ,играчите ще проверят има 3-4 race мапа е малак и лесно ще ги проверят! Само да вметна V.I.P.E.R.A прочети пак правилата! Не може да викаш ,че се бави на FD или че race е тунел!
Вслушай се в мнението на колегата Excione. Заключвам темата да не става излишен спам! Имате стотици начини да се извините 1 с друг.
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Сървър Администратор
Сървър Администратор

Мнения: [ 359 ]
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 07:31
Ник в играта: NiNjaaa
Скайп профил: lurkuwe
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - V.I.P.E.R.A

Мнение от NiNjaaa »

Админа искам много внимателно да прочете правилата на сървъра и да си държи малко от малко екиза зад зъбите.Темата е приключена приятна вечер!
slackserv.com :rock:
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта