Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!!

Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!!

Мнение от kofein »

Натисни ме нежно !

1. Не е свързано естествено и благодаря за спестеното предупреждение !
2. Гледах демото, може би на Ерчи са единствените демота, които гледам от година насам (от личен интерес).
3. Мнението ми е адски обективно, щото от неколко години не спряха да го банват навсякъде.
4. По- адекватно от мнението ми е хората да банват играчите без причина ? (Знам, че Ерчи е тегав, точно заради това му гледам демотата !)
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1149 ]
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от beyond U »

Я по весело , празници идват , КОЛЕДА ИДЕ !!

П.П : Прибра ли се?
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1721 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от Nichky »

Би ли ми казал какво целиш с тази тема?
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от kofein »

Nichky написа:Би ли ми казал какво целиш с тази тема?
не, естествено, че обесним на когото трябва :Р
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3276 ]
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от DemoLitioN »

Много тъпа тема, биеш рекордите Кафенце :Д Единственото, което трябва да се отбележи е, че Модераторите слагат предупреждения произволно. По-симпатичните са минали само със забележка, а другите с директно предупреждение. Обективността винаги е била на мода тук :Д
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от ace4ever »

В такъв случай от днес да живее анархията ,модераторите да си направят лист със "симпатични" и "директно предупреждение" та поне някой хора да са спокойни.Колкото до ерчи ,аз тоя не го познавам и не ми пука кой е ,Слорда е действал според своята преценка и това го е подвело ,не всеки може да прецени в дадена ситуация как да действа и дали е 100 процента сигурен в това...сгрешил е ,добре ,но това не значи че трябва да му изяждате главата за дето го е банал.От къде да знае ,че това е прочутия ерчи ,па ерчи това ,па ерчи онова и не трябва да го банва защото той играе и всеки го знае...Нали всички сте пекани и всички сте били хора някога ама като стане нещо скандално всички изглеждате като племе канибали гледащи най-дебелият от тях.И като толкова не Ви харесва този екип защо продължавате да си тровите нервите с него или просто от време на време е хубаво да влизаш и да оставяш следа в стил "бях тук".
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от kofein »

Бе неможе администратор да твърди, че не съм гледал демото единствено и само въз основа на личното му мнение.
Офтопик:
На Ерчи съм му фен от много време и му гледам всичко щото ме кефи
Да не е бил у нас ? Или па да повикаме компетентните органи да проверят компютъра за некой друг софтуер ? Я се постегайте све, кви са тия изказвания, не съм бил гледал това, не съм бил видял онова, тука 90% от админите вкл. и Мусти разбирате от хакове колкото NmL от мозъчна хирургия.

А па на мене слордарт въобще не ми е цел на темата недей да си чешеш езика излишно щото в момента и твоето мнение е некомпетентно и не е свързано АМА ХИЧ с въпросната тема, в която искам да отбележа, че от година и нещо, да не кажа 2 и малко съм гледал на Ерчи 90% от демотата ;) Слорда така е преценил- така е направил, той Ерчи си има един стил на игра и той е уникален (искам да кажа, че само той може да си цъка така), тва че не сте го запомнили говори само за вазе си. Без да ми изопвате думите. Пак направихте скандал от нищото :thumbsdown:

Офтопик:
О ма той се махна и реши да напада; О ма той се махна и реши да дава акъл; Я сказал постегайте се
Последно промяна от ace4ever на 20 Дек 2016, 15:00, променено общо 1 път.
Причина: Добре ,добре махам си коментара щом не е "компетентен"... колкото до изказването,то е на Мусти и имаш проблем само с него не с нас.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от puRple* »

Попринцип винаги играчите са имали право да си изказват мнението по такива оплаквания. Кофеине, и ти можеше да се изразиш малко по-нормално, защото ''Няма никога да се научите що е то хак и как се ползва...'' ми седи на мене леко като заяждане.
Ако беше написал ''Според мен няма хак на демото'' или нещо подобно съм сигурен, че нямаше Мусти да го напише това.
И той е в грешка, сега няма от къде да е сигурен дали си гледал демото или не обаче спора е излишен.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от ace4ever »

Всички сме грешни ,но всички искаме да излезем прави.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от kofein »

Я немам проблем с Мусти даже никакъв, цъкаме си ЦС:ГО и си настройваме, както исках да кажем сос заглавието "Искам да отбележа неколко важни точки, ..."
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
NmL
Баннат
Баннат

Мнения: [ 94 ]
Регистриран на: 13 Окт 2012, 22:32
Ник в играта: Miss Goffi

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от NmL »

puRple* написа:Попринцип винаги играчите са имали право да си изказват мнението по такива оплаквания. Кофеине, и ти можеше да се изразиш малко по-нормално, защото ''Няма никога да се научите що е то хак и как се ползва...'' ми седи на мене леко като заяждане.
Ако беше написал ''Според мен няма хак на демото'' или нещо подобно съм сигурен, че нямаше Мусти да го напише това.
И той е в грешка, сега няма от къде да е сигурен дали си гледал демото или не обаче спора е излишен.
Аз написах, че имах хак на демото и получих предупреждение :D :D :D :D
Последно промяна от ace4ever на 21 Дек 2016, 14:54, променено общо 1 път.
Причина: Този коментар и коментара ти на оплакването са 1:1 по тип и смисъл така ,че въздържай се ако нямаш нещо свястно за казване.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Да отбележа неколко важни точки, за които са излъгали !!

Мнение от Excione ツ »

Интересното е, че Глобален Модератор е писал на 18-ти, че няма да се предприемат наказания за писалите над него, а на 19-ти идва деня на страшния съд. Чеп за системата и този, който е измислил бутона промени.
Заключено Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта