Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Тук ще се местят старите теми

Какви 2 нови сървъра искате ?

HideNseek Blockmaker [Blocks]
17
12%
HideNseek Training [Choose Custom Airaccelerate]
12
9%
LongJump [Choose Custom Airaceelerate]
3
2%
Kreedz
9
7%
BunnyHop
6
4%
Slide / Surf SpeedRun
4
3%
Zombie BaseBuilder
23
17%
GunGame
31
23%
Surf
16
12%
Друго ( Избор между : Catch, Ghost и DeathRace)
16
12%
 
Общо гласове: 137

Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Nicky »

ИМАТЕ ПРАВО НА 2 ГЛАСА (гласува се за 2 сървъра)

Първо прочетете ОПИСАНИЯТА на сървърите / модовете
(за да видите какви екстри ще има г/д)




HideNseek BlockMaker [Blocks]
Описание:
Това е корено различен мод. Той се играе на основа HideNseek >> CT трябва да хване TT, но се играе на класически карти като de_dust2, de_nuke, de_inferno и т.н. Сървъра има блокове : BunnyHop, Damage, SpeedBoost, Weapon и т.н. Целта на TT е да преминават дадените изпитания (постройки) като на края на изпитанието има награда >> оръжие, невидимост за определен брой секунди и т.н. и да останат живи като се опитват да ликвидират CT, чрез получените награди. TT му е позволено да чака на края на наградата, а задачата на CT е да премине изпитанието и да достигне края, където има награда и в същото време е чакащият TT (по желание се чака там). CT не могат да взимат оръжие, но могат да взимат невидимост, безсмъртие за определен брой секунди. Всичко се опира до постройка на картата. Тези постройки се правят предварително преди да се пусне сървъра и след като се пусне се играе само...
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=7Dx015tMGys (не е с цел реклама)


HideNseek Training [Choose Custom Airaccelerate]
Описание:
Това е необикновен "training" сървъра. В който играчите тренират на hns_ (awp_) карти. Сървъра притежава специално меню с много екстри с цел улеснение на играта и в същото време да бъде удобно. Всеки един играч притежава "hook", с който може да се катериш на всякакви места. [Choose Custom Airaccelerate] ще рече, че всеки един играч може да си смени съпротивлението (airaccelerate-a) чрез меню /aa (има и в градено в главното меню). Изборът е между 10 airaccelerate и 100 airaccelerate. За тази цел е редактиран и jump stats-а, който изписва кой колко скача и на какъв airaccelerate скача. Сървъра ще има и jump bug и edge bug stats и top. Всеки един играч може да гледа друг, отново чрез меню (вградено в главното). С няколко думи НЕОБИКНОВЕН Training !


LongJump [Choose Custom Airaceelerate]
Описание:
Отново необикновен LongJump мод. Всеки един играч ще може да тренира уменията си за скоци в дължина (lj,cj,scj,dcj,mcj,bj,sbj и т.н.). Тук отново има екстрата [Choose Custom Airaceelerate], която я обясних по-горе (удебелена). Решил съм да направя карта специално за сървъра, които да се редуват с kz_longjumps2.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=F9VWXoW5QpA *хем да се научите малко* (не е с цел реклама)


Kreedz
Описание:
Играчи, които минават карти стил kz (climb) за време. Почти нищо специално... Награди след като мините картата от сорта на hook, no clip и т.н.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=ry9oPIrfpcY (не е с цел реклама)


BunnyHop
Описание:
Играчи, които минават карти стил bhop за време. Тук по-специалното е умението за скачане (bhop). Всеки по-напреднал има шанс да стане първи. Отново награди след минаване на картата (hook,no clip), но тук разликата е че ще има разнообразие от карти.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=QcST8uP1HZw (не е с цел реклама)


Slide / Surf SpeedRun
Описание:
Играчи които минават карти стил surf за време. Добавени са специални карти с начален бутон и краен бутон. Целта е да мините картата за много кратко време. Отново ще има топ и награди (hook, no clip). По-интересното тук е, че е позволен "Developer"-а, но лимита на fps-то ще е до 140.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=KnUR138hiO0 (не е с цел реклама)


Zombie BaseBuilder
Описание:
Zombie BaseBuilder Mod представлява вече познатите ви Зомби сървъри, но с една малка подробност, че тук е доста по интересно и различно. Различното е че самото протичане на играта е разделно на два етапа. Контра-терористите(СТ)(Хората) имат определено време, в което трябва от поставените предмети по картата да си построят бази докато Терористите изчакват заключени наблюдавайки този процес. След като това време изтече, Хората не могат вече да местят предметите по картата, а Терористите(Т)(Зомбитата) излизат на свобода. Хората защитават техните бази с предварително избрани оръжия, които се определят според техния наличен кредит. Зомбитата - те притежават различни способности.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=cfhmj314k3Q (не е с цел реклама)


GunGame
Описание:
Ражда ви с Glock 18 и нож. Купуването на оръжия е забранено. Когато убиете играч вдигате ниво и получавате следващото оръжие, в случая - USP. Като убиете някого с него ви дава P228 и така нататък през останалите видове пистолети, пушки, submachine guns и т.н. докато накрая стигнете HE гранатата, следвана от ножа (последното оръжие). Ако успеете да убиете някого с нож печелите играта и името ви ще излезе в MOTD прозорец на всички хора в сървъра.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=5KU4beoDLbo (не е с цел реклама)


Surf / Surf Respawn
Описание:
В зависимост дали сървърът ще е с прераждане (respawn), той е един обикновен мод, който се играе на sv_airaccelerate 100 на surf карти. Целта е както обикновено да се избият до крак. Интересното е че има голямо разнообразие от карти с различна трудност. Тук отново ви трябва някакви умения, но не толкова специално колкото на Slide / Surf SpeedRun, където там се играе за време, а тук не. Просто трябва да се мелите !
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=wqryJhtl7_c (не е с цел реклама)


Catch
Описание:
Сървърът ви позволява : Да сте по-бързи,да имате ниска гравитация и да се забавлявате повече!
Има 2 отбора и отборите трябва да се "хващат" едни с други.Единия отбор е Catch отбора (т.е които ще хваща) и другия отбор именуван като Fleer-Team.Отборите ще се сменят.За всеки хванат играч играча ще получи 1 точка,когато всички играчи в отбора Fleer са мъртви трябва да изчакате за новият рунд.
Точкова система :
- Когато играч хване някой,той и отборат получават 1 точка.
- Ако играч остане жив до края на рунда(Fleer),той и отбора получават 5 точки.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=GeyyXkeyzdg (не е с цел реклама)


Ghost
Описание:
Главният плъгин на сървъра намалява видимостта на TT и ако те седят на едно място ще бъдат напълно невидими. Тяхното движение ще предизвика лекото им виждане от противниковият отбор CT, на които целта им е да опазят избухването / залагането на бомбата | да отидат да спасят заложниците чрез оръжия, които ще бъдат избрани от тях, чрез специално меню. При убиването на всички TT-та отборите се сменят. Сървърът набляга на умението на геймърите да използват звуците като жизненоважен елемент в успеха си.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=Ehv2Ec7uqOs (не е с цел реклама)


DeathRace
Описание:
Сървърът прави така, че всички се раждат CT, на която целта е да стигне първи до бутона, който е в края на картата. Картите са специални за този мод. В картата има различни кашони, които при докосване се разрушават и в зависимост в какъв кашон се докоснеш ти ще бъдеш инфектиран от описанието му. Примерни кашони: Когато се докоснеш до този кашон на теб ти е дадено армор. Когато се докоснеш до такъв кашон, на който е изобразен черепче ти ще бъдеш убит. Има голямо разнообразие от кашони. На всеки един от кашоните са изобразени различни видове картинки, които помагат разпознаването им.
Какво представлява мода на видео: http://www.youtube.com/watch?v=3sfutfr92lM (не е с цел реклама)
Preview на моята карта специално за този мод : http://www.youtube.com/watch?v=ea8BC1Ib7PY


Пускането на новите 2 сървъра още не се знае, но е сигурно, че ще ги има ! Когато се разбере по-точна дата ще напиша (като коментар) !
Коментирането на модовете (сървърите) е позволено !

ПП: Извинявам се ако съм допуснал някоя правописна, пунктуационна и т.н грешка.
Последно промяна от Nicky на 30 Ное 2012, 00:52, променено общо 5 пъти.
Аватар
MpaBka
Аматьор
Аматьор
Мнения: 76
Регистриран на: 22 Ное 2012, 23:43
Ник в играта: Enrage ON FIRE
Скайп профил: hns.danger.kz
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от MpaBka »

Longjump , Hide N Seek Training
Jukezzzzz
Аватар
Sky's The Limit
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: 29 Ное 2012, 23:11
Ник в играта: Imm0rtaLTechniquE
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Sky's The Limit »

Значи аз искам много да има BlockMaker сървър защото във България няма такива или пък има ама много калпави! Също така гласувах и за 'необикновения' Hns Training сървър защото мисля, че ще е нов за всички :)
Аватар
ivailo
Respected
Respected
Мнения: 1139
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
Ник в играта: ivailo
Скайп профил: undertaker239
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от ivailo »

Gungame и Deathrace
България Над Всичко !
Аватар
mdNh
Напреднал
Напреднал
Мнения: 126
Регистриран на: 01 Фев 2012, 23:27
Ник в играта: JaggeR,mdNh,Bh0p3r4o
Скайп профил: PM me
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от mdNh »

Аз също много искам да се пусне един HNS Blockmaker мод, доста ми харесват, а и както каза "Sky's The Limit" в България няма добри такива, втория сървър, който бих искал да се пусне е Kreedz..
[img]http://prikachi.com/images/626/3592626d.png[/img]
Аватар
izmisleN
Respected
Respected
Мнения: 814
Регистриран на: 09 Сеп 2011, 00:22
Скайп профил: nekafnikaf
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: another dimension
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от izmisleN »

1. Zombie BaseBuilder
2. HideNseek Blockmaker [Blocks]

Мисля, че има най-голям интерес от страна на играчи към тези два мода от горе-изброените, интересни са и предполагам ще се играят.
Изображение
Аватар
sLawynnKa
Respected
Respected
Мнения: 316
Регистриран на: 26 Юли 2011, 23:13
Ник в играта: sLawynnKa
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от sLawynnKa »

1. Zombie BaseBuilder
2.GunGame
Изображение
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

1. GunGame
2. Ghost
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Waldy »

Bhop
Surf
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
Малката ;*
Respected
Respected
Мнения: 218
Регистриран на: 23 Юли 2012, 15:53
Ник в играта: guzeLka
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Малката ;* »

а не може ли да има Deathmatch (respawn) сървър?
An ugly personality destroys a pretty face.
Аватар
^ a40oo ;]
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 06 Окт 2012, 22:21
Ник в играта: ^ a40oo ;]
Скайп профил: a4o.96
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от ^ a40oo ;] »

basebuilder
Хубавите неща стават бавно! Аз съм доказателство,че сутрин ставам по два часа:D
Изображение
Аватар
Bojidar
Respected
Respected
Мнения: 1288
Регистриран на: 19 Юли 2012, 15:28
Ник в играта: Bojidar / BillyHlapeto
Скайп профил: Лс
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Bojidar »

Според мен, ако се пускат нови сървъри трябва да са GunGame и Deathrace. Няма смисъл да има още HnS сървъри. По-добре да има нещо различно. :)
Изображение
Аватар
Koceto we
Новак
Новак
Мнения: 39
Регистриран на: 15 Ное 2012, 19:16
Скайп профил: koceto_simeonov123
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Koceto we »

Аз съм за GunGame i Zombie BaseBuilder
Аватар
robin_van_persie
Напреднал
Напреднал
Мнения: 233
Регистриран на: 14 Окт 2012, 21:43
Ник в играта: b0rN too kill.
Скайп профил: drago.baev1
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от robin_van_persie »

Gungame and Zombie BaseBuilder
Аватар
Valve
Respected
Respected
Мнения: 985
Регистриран на: 03 Май 2012, 14:04
Ник в играта: Valve
Скайп профил: bogomilkorbankolev_97
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от Valve »

Аз съм за Ghost и GunGame :)
Изображение
Аватар
b0bibg
Активен
Активен
Мнения: 304
Регистриран на: 18 Сеп 2012, 21:54
Ник в играта: YouDonTwanTToSeeMe !
Скайп профил: monster98110312
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Някаде в Нас ! :D
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от b0bibg »

Basebuilder , Gungame !
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от r1odayftw »

Аз предпочитам HideNseek Training [Choose Custom Airaccelerate] понеже във България има точно 1-2 сървъра и мисля,че ще имаме доста хора,а 2рия сървър който искам да има е
Zombie BaseBuilder понеже това е мега готиния мод и винаги ще е пълен сигурен съм на 99 %,а относно HNS Blockmaker-а това е пълна простотия като искате да си скачате има си bhop сървъри ...
Изображение
Аватар
order
Напреднал
Напреднал
Мнения: 145
Регистриран на: 02 Ное 2012, 19:37
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от order »

Surf respawn
Base builder

Hide N' Seek bloock не е толкова интересно .. интересна ще е 2 дена и после нула хора вътре. ..
Аватар
boqn.bg
Активен
Активен
Мнения: 383
Регистриран на: 13 Май 2012, 15:29
Ник в играта: boqn.bg
Скайп профил: boqn.denev
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Мъглиж
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от boqn.bg »

Ghost и GunGame
Аватар
INCESSANTANGUISH
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 886
Регистриран на: 09 Авг 2012, 00:11
Обратна връзка:

Re: Какви 2 НОВИ сървъра искате ?

Мнение от INCESSANTANGUISH »

1.Surf
2.GunGame
Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах, Paul Walker!!
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта