Оплакване от Админ - Batman bin Superman

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Оплакване от Админ - Batman bin Superman

Мнение от златомира »

1. Nick на Админа: Batman bin Superman (100% е един от екипа :])
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick) тц
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: От гозе- Админът слейва напълно безпричинно, когато има постоянен спам в сървърът (от команди) няма обаче никаква реакция.
Този админ е разбрал погрешно " можете да правите каквото си искате с lapence, goze, NmL и др.", което зеро възложи.
Когато го попитах защо го прави- никаква реакция и продължи слейът.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=7e506199c4
5. Сървър: Jailbreak
Офтопик:
Това може и да е от гозе, ма тоя път го погледнете... Вярно е, че можете да правите каквото си искате с тях, но точно сега не направи чак толкова лошо... Беше гагнат за 8 минути, щото някъв спамеше, той явно се е ядосал и... гаг. Другия не помня да го бяха гагнали ;х..
Докато беше гагнат нищо не правеше и после изведнъж слей ( на следващия мап ).. Не знам какво е казвал на Админ Чата, но нито тролваше, нито нищо... След това като му мина гага ми написа 1-2 реда и на следващия рунд пак слей. Според мен не беше справедлив последния, ама вие си знаете, хехе...
И ся да не кажете пак, че съм се обърнала с/у админите, само щото "не сте ме приели", няма нищо такова. Просто пиша оплакване от името на играч, който няма тази възможнст.
Peace :victory:
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Batman bin Superman

Мнение от Musti »

Пределно ясно е писано, че админите имат право каквото си искат да правят с него. Така ти обясни как така знаеш че не е направил нищо след като не виждаше дори админ чата. Този играч няма да играе в този сървър. Бяха му направени сума ти предупреждения, но с човек който не възприема няма как да се действа по друг начин. Въпросния админ с правата съм аз, ако сметнат че трябва да ми ги свалят няма проблеми, администраторите да ги свалят. А докато имам някви права гозе в сървърите няма да играе. Дори да е прав в случая, не потърси своето във форума и да се оплаче, ами почна да кълне семейството ми и цялата ми рода,на админ чата, имаше войс и там си псуваше. с такъв играч няма как да се действа.
Изображение
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Batman bin Superman

Мнение от златомира »

Musti написа: Дори да е прав в случая, не потърси своето във форума и да се оплаче, ами почна да кълне семейството ми и цялата ми рода,на админ чата, имаше войс и там си псуваше. с такъв играч няма как да се действа.
Баннат е от форума - memberlist.php?mode=viewprofile&u=14788 , така че няма как да потърси своето във форума и да се оплаче, точно заради това, преди последния слей ми каза да си видя фб-то, ако пак го слейнеш.
Псуването му в повечето случаи, е защото когато бъде фкнат и си поиска фд по мирен начин, не му обръщате внимание, чак когато почне да псува го гагвате... после защо да не се изнерви човек... ;х
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Batman bin Superman

Мнение от zerocool_555 »

Темата отива в коша! Оплаквания от Goze, NmL, Lapence няма да се взимат под внимание.
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта