Оплакване от админ Мусти

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
balerinka
Баннат
Баннат
Мнения: 1
Регистриран на: 08 Мар 2017, 20:44
Ник в играта: eli
Скайп профил: seksmaniak
Вашият пол е: Жена

Оплакване от админ Мусти

Мнение от balerinka »

1. Nick на Админа:Musti
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick) имате го.
3. Причина, поради която искате да бъде наказан:Драгата чернилка нито разбира мода, нито може да бъде админ.
Мята ме терорист при команда "freeze na zadna stena, izlezne mre, s pogled kum stenata, na koqto ste", след като убих player fresh , който имаше ДОСТАТЪЧНО време да прочете втората част, а не да се пробва да е хитър. След като не можа да ми даде валидна причина защо не ме е слапнал да видя чата, че да му обясня, той решава да ме банне за 1 час.
Отидох аз до teamspeak да го попитам защо се държи така и к'во по дяволите си мисли, че прави, при което обяснението му защо ме банна беше "защото ме нарече дете, а аз съм много по-голям от теб", съответно му казах, че си му беше доста детинска постъпката и се опитвам да му размърдам жалкия мозък, но уви казваше само как "аз няма да играя в този сървър и той няма да допусне да давам повече тази команда", като го попитах защо като други админи го правят не е проблем, а точно аз, даже когато не убих е проблем, той продължи с това как няма да ме пусне да играя в сървъра. Та, напсувах го, нарекох го жалък мангал, при което примерният ви админ обиди също и това се случи https://scontent.fsof2-1.fna.fbcdn.net/ ... e=58C6000C
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър).http://dox.bg/files/dw?a=dbf0dc2ab8
5. Сървър: Жейлбреак
Последно промяна от Musti на 11 Мар 2017, 23:44, променено общо 3 пъти.
Причина: Оправено заглавие
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ Мусти

Мнение от Musti »

Никви обяснения няма да получиш. Оплакването няма да се разгледа. Получаваш бан за мулти акаунт. Докато не се научите как да се държите, без да обиждате ти и няколко човека , няма да играете тук.
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2017г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта