Оплакване от тест админ shenzo

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
DiE Of DiE
Напреднал
Напреднал
Мнения: 171
Регистриран на: 18 Апр 2015, 21:39
Ник в играта:
Скайп профил: die.77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от DiE Of DiE »

1. Nick на Админа: shenzo
2. IP на Админа: - Трябва да го имате.
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Абсолютно никакво отношение. Решил, е че трябва да дава Мик команди , казвам че нямам звук (не само аз още 1-2 ) но той не трябвало заради 2-3 ма да пише. Няма как да си пусна звука в момента в който стана това, но той продължава.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). Снимки (2) - http://dox.bg/files/dw?a=db78b10582 , http://dox.bg/files/dw?a=db78b10582
5. Сървър: JailBreak

Искам да попитам къде е отношението в случая? Каза ми да питам за всяка команда е добре де за Last duck mre/Last up mre , Sled kambanata go и т.н. как да ги питам?
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от shenzo:D »

Добре. Първо звук нямахте само вие двамата. Дори отначалото попитах дали чувате вие нищо не казахте, а после го казвате е не мога да ви разбера... Другите ме чуваха, а вие не. Та и да кажа, че командите могат да се казват и по мика, това че вие нямате не е мой проблем. А и като говоря не бих дал last duck etc. А и ти дадох фд и отново се оплакваш...
Последно промяна от shenzo:D на 07 Фев 2017, 13:27, променено общо 2 пъти.


Изображение
Аватар
stef0o0o
Аматьор
Аматьор
Мнения: 65
Регистриран на: 03 Яну 2016, 19:52
Ник в играта: BulgarianMelon
Скайп профил: iiiiii4328
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Хасково
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от stef0o0o »

Братле, джейлбрейк се играе със звук ,какво се оплакваш?
НАПРЕД БАРСА!!!
Изображение
Изображение
Аватар
DiE Of DiE
Напреднал
Напреднал
Мнения: 171
Регистриран на: 18 Апр 2015, 21:39
Ник в играта:
Скайп профил: die.77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от DiE Of DiE »

Ще помоля да се види от зелен/червен :)
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от ThoR »

shenzo:D написа:Добре. Първо звук нямахте само вие двамата. Дори отначалото попитах дали чувате вие нищо не казахте, а после го казвате е не мога да ви разбера... Другите ме чуваха, а вие не. Та и да кажа, че командите могат да се казват и по мика, това че вие нямате не е мой проблем. А и като говоря не бих дал last duck etc.
Ако не чуват и са ти го написали,по-добре пиши командите.Като оплакващият се не е чул и ти е написал че няма звук ти пак ли ще продължиш да говориш. Аз затуй предпочитам да пиша защото все един ще бъде без звук пък и така стават караници може и Ragequit. Научете се да разберете кога един има звук и кога не (като ви пишат в чата). Аз играя без звук но донякъде следя командите. Твой проблем е щото не ги слушаш.
stef0o0o написа:Братле, джейлбрейк се играе със звук ,какво се оплакваш?
Поредният тъп коментар. А бе Стефане ти в ред ли си ве? Кой ти е казал че се играе със звук? Ама вземате някои да се правите на шутове други на голямата работа ай престанете. Има право да се оплаква какво го питаш.
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от J|uMoH »

shenzo:D написа:Добре. Първо звук нямахте само вие двамата. Дори отначалото попитах дали чувате вие нищо не казахте, а после го казвате е не мога да ви разбера... Другите ме чуваха, а вие не. Та и да кажа, че командите могат да се казват и по мика, това че вие нямате не е мой проблем. А и като говоря не бих дал last duck etc. А и ти дадох фд и отново се оплакваш...
Ще си позволя да посъветвам Жулиян нещичко. Като цяло е твой проблем, че нямат микрофон, тъй като ти си нещо като "One Rоund Owner", демек ти отговаряш за тях през рунда, в който си саймън. Един вид, ако нямат микрофон и ги убиеш без да се те чули, се брои за ФК. А ако не им дадеш и ФД, вече имат пълното право да се оплакват. След като казваш, че си ги попитал и не са ти отговорили, не намирам общото да се оплакват.
stef0o0o написа:Братле, джейлбрейк се играе със звук ,какво се оплакваш?
Хайде и на теб да поясня. Имаш ли представа колко хора играят без звук. Лично аз понякога си го позволявам. Имало е и има хора от екипа, които някой път се без звук. Представи си, че причината не е у самият човек, а от доставчика му. При спешен случай, как да си пусне звука. Взима лампата на Аладин и вика джина ли? Защо пишете коментари, преди да го прочете и осмислите. Евала на Варната.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от златомира »

stef0o0o написа:Братле, джейлбрейк се играе със звук ,какво се оплакваш?
Ппц не е задължително да се играе със звук, може да няма слушалки или колонки...


Шензо, не може да казваш "не е мой проблем", това, че си искал да говориш не го задължава да си пуска звука, както и другия. Не казвам, че си виновен, но не казвам, и че си невинен. То дефакто ако той те пита каква е командата и му я напишеш, то тогаз най-добре ги пиши хд.
ThoR написа:
shenzo:D написа:Добре. Първо звук нямахте само вие двамата. Дори отначалото попитах дали чувате вие нищо не казахте, а после го казвате е не мога да ви разбера... Другите ме чуваха, а вие не. Та и да кажа, че командите могат да се казват и по мика, това че вие нямате не е мой проблем. А и като говоря не бих дал last duck etc.
Ако не чуват и са ти го написали,по-добре пиши командите.Като оплакващият се не е чул и ти е написал че няма звук ти пак ли ще продължиш да говориш. Аз затуй предпочитам да пиша защото все един ще бъде без звук пък и така стават караници може и Ragequit. Научете се да разберете кога един има звук и кога не (като ви пишат в чата). Аз играя без звук но донякъде следя командите. Твой проблем е щото не ги слушаш.
stef0o0o написа:Братле, джейлбрейк се играе със звук ,какво се оплакваш?
Поредният тъп коментар. А бе Стефане ти в ред ли си ве? Кой ти е казал че се играе със звук? Ама вземате някои да се правите на шутове други на голямата работа ай престанете. Има право да се оплаква какво го питаш.
+1
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от beyond U »

И какво като нямаш звук бе скъпи , целия сървър с теб ли ще се съобразява ? Света вода ненапита... повечето хора в сървърът са имали звук , нормално е саймъна да говори от микрофона , пък от там нататак тия дето нямат ще следват движенията на другите и за твойто ласт дък мре едва ли някой с всичкия си ще даде тоя вид команда от микрофона , попринциш тия команди се пишат в чата , поне аз така правя или въобще не давам такива команди щото тва е най тъпия начин да убиеш някой ей така да намалят малко.В 21ви век живеем , логично е да се говори по микрофона мога да ти изредя 100 причини защо е така. Пак търсите за какво да се оплаквате... :thumbsdown:

Допълнение : Да беше дал едно демо поне xd
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Hogger
Баннат
Баннат
Мнения: 24
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:32
Ник в играта: Lo0k mY DeViL ;]
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от Hogger »

Според мене shenzo трябва да почне да се съобразява с хората в сървъра. И аз имах един такъв рунд, но не ходих да се оплаквам.
Shenzo ни питаше дали имаме звук. Всички отговориха да, но аз отговорих не, защото си бях преинсталирал компа и не си свалих драйверите. И така той ми каза че не е негов проблем и аз си замълчах. После даде някаква команда маи беше нещо от сорта до колкото си спомням че Т-тата изпълняваха "Freeze na stenata po koqto risuwam , pogled kum neq" нещо от тоя род команда. И аз ги гледам ттата че отиват и си гледам напред свършва тайма и ме убива. Аз го питах защо ме уби , а той каза че съм имал поглед. После му казах "че аз откъде да знам че имам поглед, нали нямам соунд" и той ми вика, че тва не е негов проблем и не ми даде фд следващия рунд (Thug life)

Шензо според мен в тая случка няма никаква вина , щом ви е питал а вие не сте отговорили
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от SwordArt »

Микрофонът е добавен с цел улесняване играта на SIMON. Научно доказано е че човек действа по- бързо и адекватно като чуе нещо, отколкото като го прочете. Искате да кажете, че заради един или двама, които нямат звук, трябва да се ощетяват останалите играчи в сървъра?!
Ще си следвате останалите, пък какви команди ще даде SIMON е друг случай, който няма да отварям сега...
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от puRple* »

Вижте сега, определено със звук е по-добре да се играе и не се губи време с командите и шанса за бунт е по-малък.
Обаче ако има играчи, които нямат възможност да чуват гласовите команди, би трябвало СИМОН да се съобрази с тях.
Какво остава пък и ако той е админ? Какво впечатление оставя админа у играчите ?

Според мен това не е нормално отношение от админ в такава верига.
Надявам се администраторите да вземат правилното решение :)

SwordArt - В сървъра има към 10 играча средно, поне аз като влизам. Понякога може и да са повече.
Мислиш ли че тези 2-3 играча без звук ще останат в сървъра, като ги убиват, защото не разбират командите? Всеки играч е важен за веригата и не трябва да бъде изгонен поради такава глупава причина.
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от shenzo:D »

Добре, аз съм виновен, че нямат звук ли? Епа аз какво съм виновен, че нямат? Да не съм и го откраднал? Понякой път не зная какво искате да постигнете с това, че нямате звук и аз съм виновен, че го нямате. Е това просто не мога да повярвам какво става в 21 век...


Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от WHITE SHADOW »

поредната простотия , само тук когато 1-2 нямат звук трябва симон да пише хДДД
Командването чрез микрофон съкращава рундовете с повече от 50% , също предотвратява бунтове (в сравнение с хората които пишат командите). И щом нямаш звук си е напълно твой проблем , не е нунжо целият сървър да се съобразява с теб , не си special snowflake.
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от puRple* »

Е, хубаво, нямат звук, но не трябва да бъдат ощетявани... Като има играчи без звук е редно да им се каже да следват другите и ако случайно не изпълнят нещо като хората да им се каже, а не да ги убиват..
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от shenzo:D »

Аз казах да питат другите все пак има кой да им каже каква е командата...


Изображение
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от ace4ever »

Както изглежда по коментарите ,няма нужда да се намесвам аз или някой червен.То Вие сами си решавате проблема(оплакването) със масово обясняване.Оставете малко и ние да вземем участие ,без да е нужно да четем 10 коментара.Към шензо ,може да си прав че не трябва да се съобразяваш с него или с тях(2мата) защото не са монопол и другите играчи те чуват.Но можеш през спокойно да му обясниш с добър тон ,че просто не можеш заради тях ,да спираш и да пишеш постоянно.А колкото до играча,разбирам те и е гадно когато играеш без звук ,но можеш поне да играеш за фън,да си бунтиш,да не се съобразяваш с цт.Има си и друг начин да се възползваш от това ,че го нямаш.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
MaN!
Напреднал
Напреднал
Мнения: 151
Регистриран на: 19 Сеп 2015, 17:19
Ник в играта: DWeka[sd]
Скайп профил: adnambitz-1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: По света и унас
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от MaN! »

http://dox.bg/files/dw?a=b4c144eb10 Ето още едно доказателсто ,че щензо не спазва правилата и не следи играта .
УМРЪЗНА МИ ОТ МИШКИ УМРЪЗНА МИ ОТ МИШКИ
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от aHaJLruH »

Това па сега какво е. :D До колкото знам от годините игра на JB, самият мод е бил проектиран SIMON да говори по микрофона. Е разбира се, ако той няма такъв няма нищо нередно да пише в чата. Запомнете го това, не той е човека който трябва да се съобразява със затворниците, а те с него. Айде сега като му се бъгне на някой чата (защото това е нормален бъг и май няма изобщо решение за него) и не вижда какво се пише в него да не се дават команди. В правилата няма нищо което да задължава който и да е да прави каквото и да е в такава ситуация, тъй че за какво е оплакването изобщо? :mnms:
Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от Andr0 »

Не е приятно, когато някой няма звук, симона да говори и да не чува командите и да убиете даден играч. Така се губят.
Нищо не ви пречи да пишете, а до колкото бунта - за това са надзирателите.
Но няма правило, което да задължава симона да пише/говори, така че Шензо не е в нарушение.
Но той е админ и трябва да се съобразява с играчите, дори и да са само 1-2ма
Аватар
trollxx115
Баннат
Баннат
Мнения: 21
Регистриран на: 09 Юли 2016, 22:32
Ник в играта: dfd
Вашият пол е: Мъж

Re: Оплакване от тест админ shenzo

Мнение от trollxx115 »

нчюма дч ъуед кйасд иди нахуй сука блять пошел на кора ми блять.

ЕДИТЙ: Кто полски ?
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост