Freekill или не?

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
Hogger
Баннат
Баннат
Мнения: 24
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:32
Ник в играта: Lo0k mY DeViL ;]
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив

Freekill или не?

Мнение от Hogger »

Здравейте съфорумници , ще бъда кратък.

Значи отивам си до гъна аз, взимам си gun. Отивам при контра терорист (kennyS нещо от тоя род се казваше) нито съм бил червен , нито съм си извадил gun-a и ме FK-на. На следващия рунд си помолих да ми дадат FD , а те ми казваха "nikvo fd" или ме игнорирваха 4-5 админа.

Както и да е , не съм за едно FD , а че някои админи не си вършат работата.

Дано да съм бил твърде изчерпателен.

Ето демо да го разгледате : http://dox.bg/files/dw?a=8da6e8fb3a
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от beyond U »

Прав си , това си е чисто фк , никой не те е видял , НО начина по който ти обясняваш на админите , че той те е freekill-нал е просто идиотски , от друга страна пък виждам тия 2мката пак да пробуждат страстите помежду си , ама ще си замълча. Редно е да получиш фд , но просто начина по който обясняваш е шеметен , можеш спокойно да обясниш , а не да задаваш реторични въпроси. :disagree:
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Hogger
Баннат
Баннат
Мнения: 24
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:32
Ник в играта: Lo0k mY DeViL ;]
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Freekill или не?

Мнение от Hogger »

beyond U написа:Прав си , това си е чисто фк , никой не те е видял , НО начина по който ти обясняваш на админите , че той те е freekill-нал е просто идиотски , от друга страна пък виждам тия 2мката пак да пробуждат страстите помежду си , ама ще си замълча. Редно е да получиш фд , но просто начина по който обясняваш е шеметен , можеш спокойно да обясниш , а не да задаваш реторични въпроси. :disagree:

Знам , извинявам се
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от Drea<M>40 »

Допуснал съм грешка, но не съм видял,че си бил убит без да знаят, че имаш оръжие.Можеше спокойно да го репортнеш, но това е друга тема.Да кажем, че си искал да ме излъжеш и си искал FreeDay...Как да ти дам FreeDay?

Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от ThoR »

За мен това е чист FreeKill. По това демо което гледах е абсурдно този KennyS да го види с оръжие. Играл си и хоп без да искал го убил. Админите гледайте и вие малко после що някои ви реват на главите.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от Drea<M>40 »

ThoR написа:За мен това е чист FreeKill. По това демо което гледах е абсурдно този KennyS да го види с оръжие. Играл си и хоп без да искал го убил. Админите гледайте и вие малко после що някои ви реват на главите.
От толкова играчи кой първо да гледаме?

Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от ThoR »

Drea<M>40 написа:
ThoR написа:За мен това е чист FreeKill. По това демо което гледах е абсурдно този KennyS да го види с оръжие. Играл си и хоп без да искал го убил. Админите гледайте и вие малко после що някои ви реват на главите.
От толкова играчи кой първо да гледаме?
Ми поне 4 админа бяхте вътре. Не можете ли да се разберете така че един да отиде spectator и да гледа всички? Туй ми е последното мнение от сега за тая тема вие сте наред.
Последно промяна от ThoR на 21 Яну 2017, 23:01, променено общо 1 път.
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от beyond U »

Добре защо превръщате темата в спам , след като момчето каза , че се извинява ? Толкова е тъпо отстрани да се гледа...
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
goze
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: 24 Май 2016, 16:12
Ник в играта: goze
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от goze »

Varna, слабо ти е мнението.
Аз лично играя със звук и се възползвам от него като следя кой взима уеп и ако го метнат знам да не фокусирам този, който е червен.
KennyS, може да го е чул как го е взел, но до колкото го видях как играе- фрагер е до толкова, че просто не разбира смисълът на самият мод.
Тука вече е до познания към играчите. Ако съм на негово място и обясня какво се е случило ще получа фд, защото ми имат доверие, за това аз обикновено ако съм симон им давам независимо. Ако нямам спомени да е лъгал защо пък да вярвам веднага на ct-to?
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от Nichky »

Темата да се погледне от (глобален) администратор. Ще помоля без спамерски мнения след моя коментар.
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от Excione ツ »

Имат право да убият затворник, който е взел оръжие или ясно си личи, че притежава.
Има ли нужда да пишете?
Последно промяна от zerocool_555 на 25 Яну 2017, 18:10, променено общо 1 път.
Причина: Следващия път поне си направи труда да изгледаш демото !
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Freekill или не?

Мнение от zerocool_555 »

На демото се вижда чист Free Kill. Затворникът е трябвало да получи Free day. Админите са били длъжни да изслушат оплакването и да предприемат дадени действия, след като разпитат и другата страна (CT)! За напред, за да не се случват подобни ситуации, нека играчите да се обръщат към админите с обяснение и без заяждане, а админите да обръщат повече внимание на оплакванията на играчите и да не поглеждат със снизхождение на думите им!
Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта