Оплакване от админ DIXIKLO

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 30 ]
Регистриран на: 02 Май 2015, 16:37
Ник в играта: YouKnowM3
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от админ DIXIKLO

Мнение от YouKnowM3 »

1. Nick на Админа:DIXIKLO
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick)ниам го
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Мята ме цт докато съм 1ца, казва ,че се е объркал и не иска да ме върне.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=6944b32ff0
5. Сървър: HNS
П.С. Тоя е мн неадекватен, постоянно греши банове, слейове и т.н. и въобще не разбира от хакове.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1426 ]
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ DIXIKLO

Мнение от Drea<M>40 »

YouKnowM3 написа:1. Nick на Админа:DIXIKLO
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick)ниам го
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Мята ме цт докато съм 1ца, казва ,че се е объркал и не иска да ме върне.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=6944b32ff0
5. Сървър: HNS
П.С. Тоя е мн неадекватен, постоянно греши банове, слейове и т.н. и въобще не разбира от хакове.
Как така постоянно греша банове?Досега съм имал само един сгрешен бан,който на момента го премахнах и се извиних.Обърках ИП-то на въпросния и вместо този,който трябваше да банна,аз баннах погрешка друг.На момента махнах бана на този,който не го заслужи и баннах този,който е нарушителя.Да минем по същество...Не разбирам защо се оплаквате като вашият отбор беше много по-силен от този,в който бях аз и гледах да сме равностойни.Извиних ти се,обърках биндовете.Извиних ти се,че умря.Отказах да те върна,тъй като ще си от полза за отбора.Не смятам,че е било приятно на нашият отбор само да ви гонят.Отново казвам,гледах да сте равностойни.Само един грешен бан съм правил,нищо друго не е било погрешка.Да наказвам хакерите не ми е проблем.Разбирам си от хакове ;)

Между другото гледам,че ти имаш доста банове,което ще рече,че и ти не си перфектен?Не се обиждай! :)

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1721 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ DIXIKLO

Мнение от Nichky »

Зелен /червен?
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ DIXIKLO

Мнение от JukeCity »

Админа няма да се наказва
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост