IG

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "РАЗВЛЕЧЕНИЯ".

Модератор: Развлечения

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

IG

Мнение от ace4ever »

Нищо специално ,но си спомням че тогава се помъчих да стане готино (не че се получи) и накрая стана това:

puRple* написа:Не е зле, лично на мен ми се струва, че без тези ефекти ще е по-добре самото видео. Пробвай lj3 на floppytown да го скочиш на WJ, както си му на главата, ще стане яко :D GG
Предполагам ,че ще е яко.Ама тогава не съм мислил баш толкова ;д Като цяло го правих просто за отбора който беше основан от мен.

cmg написа:Щеше да е хубаво да го качиш и в youtube, защото хората като мен в чужбина, нямат достъп до Вбокс7. А и ме накара да се чудя какъв е клипа, но по коментара на пърпъл, ще кажа за предположение - jump movie 10/100AA?
Мда щеше да бъде добре,но за да го направя сега трябва да го изтегля от в7 ,защото това го правих на 1вия комп.Иначе да това е просто клип на хнс 10а за един мой отбор.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: IG

Мнение от puRple* »

Не е зле, лично на мен ми се струва, че без тези ефекти ще е по-добре самото видео. Пробвай lj3 на floppytown да го скочиш на WJ, както си му на главата, ще стане яко :D GG
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен

Мнения: [ 260 ]
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: IG

Мнение от cmg »

Щеше да е хубаво да го качиш и в youtube, защото хората като мен в чужбина, нямат достъп до Вбокс7. А и ме накара да се чудя какъв е клипа, но по коментара на пърпъл, ще кажа за предположение - jump movie 10/100AA?
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: IG

Мнение от ace4ever »


enjoy
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 758 ]
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: IG

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Вместо да режеш клипчето за да не се вижда амото и хеалта, мисля, че имаше една програмка която ти ги маха.Можеш нея да ползваш.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 382 ]
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: IG

Мнение от ace4ever »

А не ,аз не го направих за това,то иначе може и от цс-а да си ги изключиш.Като цяло тоя едит е смотан и кадрите не са добри ,но просто нямах желание да го максимизирам.

едит:
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Заключено Заключено

Обратно към “Архив "Развлечения"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост