Игра за Английската Висша Лига

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Игра за Английската Висша Лига

Мнение от LM ^^ »

Здравейте маняци,
тези от вас, които гледат футбол, знаят, че другия уикенд започва най-интересното първенство в света - Висшата лига на Англия. В тази връзка сайта на лигата пусна и ежегодната фентъзи игра, в която целта е да сглобиш най-добрия възможен отбор от играчи и да се състезаваш с приятели. Аз реших да направя една лига и пускам инфото тук, за да се включат всички желаещи и да си направим яко състезание.
Представянето на играчите по време на мачовете от всеки кръг носи точки в играта по определени правила, които са записани доста прилежно в самата игра, естествено на английски език, но не трябва да имате проблеми да си ги преведете. Естествено ако имате въпроси, питайте тук и ще ви отговоря когато мога. Отборът трябва да се направи преди началото на първенството (13 август), за да влезе в игра от първия кръг, като до тогава можете да правите неограничен брой промени, след това безплатните промени са по една на кръг, всяка следваща ви взима 4 точки от актива.

Линк за играта: https://fantasy.premierleague.com/
Име на лигата: SS League
Код за присъединяване: 140942-317782
Присъединяването става като си направите регистрация, после влезете на Leagues -> Create and join new leagues -> Join a league -> Join a private league и там слагате кода.
:cheers:
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от Musti »

Готовоо
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от SwordArt »

Вътре съм! Благодаря за информацията.
И един въпрос. Какво става ако съм нацелил резервите xD? Няма да получавам точки?
Иии ще има ли начин да се получават пари през сезона? По- нататък ще има ли начин да си купуваме играчи?
Изображение
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от LM ^^ »

Пари през сезона не се получават. Питаш може би защото ти се струват малко, наистина са малко, за да нямаш възможност да навземеш много звезди, а да си проличи колко добре можеш да подбереш качествени играчи. От друга страна, цените на играчите се сменят понякога, в зависимост от тяхното представяне, но това не е след всеки кръг.
Играчите не се купуват, а се трансферират. Както казах, имаш по един безплатен трансфер преди всеки кръг след началото на игра, тоест можеш да извадиш един твой играч от състава ти от 15 и да вкараш нов на негово място, като пак трябва да влезеш в бюджета. Всеки следващ трансфер, направен същата седмица, мисля че ще ти взима по 4 точки от актива.
Колкото до резервите, те ще влязат в игра ако някой от титулярите ти не е играл. Така, че си подбирай кои играчи ще оставиш резерви всеки кръг (трябва да са такива, които очакваш, че няма да направят много точки).
Мисля, че отговорих на въпросите ти.
Аватар
Sasho.
Respected
Respected
Мнения: 507
Регистриран на: 16 Май 2014, 21:50
Ник в играта: Sasho
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Игра за Английската Висша Лига

Мнение от Sasho. »

Който има желание да участва в играта да побърза, защото остават едва 2 дни до началото и.
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2016г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта