Относно BaseBuilder

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Аватар
Sasho.
Respected
Respected
Мнения: 507
Регистриран на: 16 Май 2014, 21:50
Ник в играта: Sasho
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Относно BaseBuilder

Мнение от Sasho. »

Не знам кой и какво е правил по сегашния мод, но е пълна боза!

1. Треперенето не е оправено.
2. 3 минути за строене? Без коментар.
3. Зомбитата са ужасни, меко казано.
4. Infection mode за basebuilder? - отново без коментар.
5. Като цъкна от менюто /upgrade всякаш всички го пишем едновременно и става огромен спам.
6. Като тръгна да си взимам нещо от шопа и някой случайно цъкне от менюто ъпгрейдите и си купя от тях, вместо от шопа.
7. Има само 14 оръжия, не виждам причина да ги няма всичките, всеки си има предпочитания.
8. Когато ct-то бъде заколяно си седи умряло, вместо да го съживи като зомби.
9. Това, където изписва колко hp, credits, health, xp и т.н. седи ужасно и пречи.

Няма да продължавам към двуцифрените числа, които иска може да добави нещо към по-горе изписаните проблеми. С играчите постоянно коментираме този мод, всички се оплакват и на никой не се харесва това, което е направено. Накратко, искаме си стария мод, който беше напълно обикновен, но пък на всички се харесваше и играчи често се събираха, или ако тръгнете да оправяте сегашния го направете по желанията на играчите, а не по вашите. Който е 'за' да се върне стария мод, да пише в темата. :-)
Изображение
Изображение
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от kofein »

Нека отговорния за тая каша да изкаже адекватен коментар и да не виждам оправдания, че хич не ми е до такива.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

Така правете каквото си искате с Base Builder-а, заявявам го официално към администрацията и към всички останали. Няма да го поддържам, не ми се занимава имам други много по-голями проекти в момента по които работя.
kofein написа:Нека отговорния за тая каша да изкаже адекватен коментар и да не виждам оправдания, че хич не ми е до такива.
Предполагам визираш мен?
Изображение
Аватар
luoMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 111
Регистриран на: 15 Фев 2016, 14:44
Ник в играта:
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от luoMoH »

Как няма да го оправяш бе еу заради теб няма активност на играчите я се стегни малко .
Сашо е прав!!!
Няма думи оправете го имам авери дет съм ги канел да играят във тоя сървър сега изжбщо не влизат а защо ?????
:(
SlackServ.com
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от novachrono »

10. Ъпгрейдите са непостоянни.
11. Ъпгрейдите са твърде лесни за постигане.
12. СМС Админ няма достъп до Вип шопа, за който си е дал парите? Интересно.
13. Не е само за /upgrade.
14. Отвориш ли менюто с /color , ти изписва /color без да си писал. Същото се отнася за кодирането на цветовете.

Да продължавам? xD

Код за потвърждение: Избери целия код

<19:44:18> "LAWLIET": има ли некой тука
<19:44:28> "Spy": Има.
<19:44:36> "LAWLIET": Вие ли сте BB критиците?
<19:44:46> "Spy": Не само ние.
<19:44:50> "Spy": Споко.
<19:45:02> "LAWLIET": Дигнал съм ръце от BB няма смисъл
<19:45:06> "LAWLIET": Щом си искате старият
<19:45:11> "LAWLIET": бъгав мод който Бай Гошо мисля, че прееба
<19:45:13> "LAWLIET": нека да ви го сложат
<19:45:37> "Spy": Интересно. Да дигнеш ръце от собственото си дело.
<19:45:48> "LAWLIET": Да, имам още 50 такива "дела"
<19:45:52> "LAWLIET": Не съм извънземен
<19:45:54> "LAWLIET": Съжалявам, за което
<19:46:02> "Spy": Хубаво, не си.
<19:46:14> "LAWLIET": Нека да ви върнат старият BB Мод
<19:46:18> "LAWLIET": Съжалявам, че не мога да се занимавам с тоя
<19:46:20> "Spy": Обаче ти през това време не реши нито веднъж да посетиш сървъра.
<19:46:23> "LAWLIET": ама просто не ми е интересно цакаш ли
<19:46:31> "LAWLIET": Не ми е интересно а не правя неща които не са ми интересни
<19:46:40> "LAWLIET": Посещавах сървъра МНОГО Пъти
<19:46:41> "Spy": Е защо въобще се нави?
<19:46:42> "LAWLIET": ДОКАТО Н И К О Й
<19:46:45> "LAWLIET": не искаше
<19:46:46> "LAWLIET": да тестваме
<19:46:50> "LAWLIET": и нямаше да има тия бъгове и проблеми
<19:46:52> "LAWLIET": ОТ ЕКИП 50 ЧОВЕКА
<19:46:55> "LAWLIET": ДВАМА САМО СА ТЕСТВАЛИ
<19:46:58> "LAWLIET": ПРЕДИ ДА ГО ПУСНЕМЕ
<19:47:02> "LAWLIET": ЩЕ СИ ИГРАЕТЕ В РАЗБИТИ СЪРВЪРИ!!!!!
<19:47:21> "Spy": Абе може аз да съм идиот, ама нямате само екип, има и потребители-доброволци.
<19:47:34> "LAWLIET": Да имаше един двама
<19:47:37> "LAWLIET": Тема бях пуснал
<19:47:39> "LAWLIET": Един двама се навиха само
<19:47:43> "LAWLIET": И то чат пат влизаха
<19:47:50> "Bi4": Аве кав е тоя спор
<19:47:56> "LAWLIET": Айде ще влена в BB сега да ви направя кефа
<19:48:11> "Bi4": кат не ти се занимава
<19:48:17> "Bi4": не го прави
<19:48:21> "Bi4": кой те кара
<19:48:34> "LAWLIET": Еми не се спряхте
<19:48:38> "LAWLIET": да мрънкате с тоя мод
<19:48:47> "Bi4": Еми не е нормално
<19:48:53> "Bi4": 4 -5 месеца
<19:48:55> "Bi4": се чака
<19:49:01> "Bi4": xD
<19:49:06> "Bi4": ваш си проблем
<19:49:38> "LAWLIET": 4-5 месеца а имаш ли си напредстава по още колко десетки модове работя? Всеки 5ти сървър в България работи с мой мод и всеки 3ти сървър с поне 1 мой плъгин
<19:49:39> "LAWLIET": -,-
<19:50:02> "Bi4": Радвам се за теб
<19:50:05> "Bi4": Добра работа
<19:50:27> "Bi4": Щом си толко "добър"
<19:50:30> "Bi4": оправи и ббто
<19:50:30> "Bi4": .

Приемам че не ти се занимава, к.
Последно промяна от novachrono на 06 Юни 2016, 19:52, променено общо 1 път.
Аватар
sLaughtereD
Супер Потребител
Супер Потребител
Мнения: 20
Регистриран на: 04 Юни 2016, 23:46
Ник в играта: asd
Скайп профил: madafackaz.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Тука..
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от sLaughtereD »

Сега LAWLIET хииччч не искам да те обиждам и т.н. , но от както ти взема тези сървъри в свои ръце , нищо не можа и заради тебе активността намаля..

BaseBuilder-а от всякъде е пълно боза.. Като беше стария мод беше повече игран..
"Ако някой ден скоростта ме убие, не тъгувайте, защото аз се усмихвах."
- Paul Walker.
Аватар
luoMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 111
Регистриран на: 15 Фев 2016, 14:44
Ник в играта:
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от luoMoH »

Naskoy ;] написа:10. Ъпгрейдите са непостоянни.
11. Ъпгрейдите са твърде лесни за постигане.
12. СМС Админ няма достъп до Вип шопа, за който си е дал парите? Интересно.
13. Не е само за /upgrade.
14. Отвориш ли менюто с /color , ти изписва /color без да си писал. Същото се отнася за кодирането на цветовете.

Да продължавам? xD
Насе Насе аз предлагам ти да се заемеш със тоя Мод знам че ще го подобриш но това е твое желание аз все пак ти давам съвет ти си решаваш поговори със администраторите.
SlackServ.com
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

sLaughtereD написа:Сега LAWLIET хииччч не искам да те обиждам и т.н. , но от както ти взема тези сървъри в свои ръце , нищо не можа и заради тебе активността намаля..

BaseBuilder-а от всякъде е пълно боза.. Като беше стария мод беше повече игран..
Още малко да ме обвиниш, че съм ти изял закуската?
Никой сървър не съм взел в ръце, единствено бейсбилдъра направих един мод, който има много бъгове ЗАЩОТО никой от вас не си помръдна пръста да дойде да тества с мен, нито потребителите нито екипа. От екипа двама трима и от играчите едва се събраха, за това сървъра е такъв - благодарение на вас. Нямам какво да коментирам, само гледай да не ме обвиниш, че съм ти изцял и вечерята. :coffee:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от JukeCity »

Като за начало на темата искам да кажа едно "Браво" за чудесно свършената работа! Влизам си аз и вместо да си строя база ме пръскат с базуки, авп където ми шиба 2000 демич, та сложете и един жетпак да си летиме в базите и кръстете сървъра PlagueBuilder.

Кви са тия нива бе? Аз Бейсбилдър ли играя или супер марио?
Кви са тия вип оръжия от Zombie Plague?
Кви са тия измислени зомбита(Ако мога така да ги нарека)?
Кви са тия мини бе баце, аз ще се пазя от зомбита или да не стъпя на някоя мина, вземе си изгубя големия пръст на крака?
Къде е менюто /ach, щот освен за украса тоя бутон нищо не става от него...
Vip Menu
1. Take Health - 3000 (Балансирано, няма що)
2. Say LAWLIET - "JukeCity : Obicham LAWLIET ! ! ! :D "
Евала


Така нека продължим нататък, кой по дяволите слага INFECTION MODE в ZOMBIE BASEBUILDER, където с един удар ставам зомби и смисъла от играта се проваля.

Очаквам другата версия с джетпакове барем си летим в базите да бършим таваните, че бая паяци има там.


10 човека в сървъра и 10-те недоволни, пишат ми "Juka koga shte vrushtat stariq mod". Просто не им отговарям, това е от мен.

Лек ден!
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

JukeCity написа:Като за начало на темата искам да кажа едно "Браво" за чудесно свършената работа! Влизам си аз и вместо да си строя база ме пръскат с базуки, авп където ми шиба 2000 демич, та сложете и един жетпак да си летиме в базите и кръстете сървъра PlagueBuilder.

Кви са тия нива бе? Аз Бейсбилдър ли играя или супер марио?
Кви са тия вип оръжия от Zombie Plague?
Кви са тия измислени зомбита(Ако мога така да ги нарека)?
Кви са тия мини бе баце, аз ще се пазя от зомбита или да не стъпя на някоя мина, вземе си изгубя големия пръст на крака?
Къде е менюто /ach, щот освен за украса тоя бутон нищо не става от него...
Vip Menu
1. Take Health - 3000 (Балансирано, няма що)
2. Say LAWLIET - "JukeCity : Obicham LAWLIET ! ! ! :D "
Евала


Така нека продължим нататък, кой по дяволите слага INFECTION MODE в ZOMBIE BASEBUILDER, където с един удар ставам зомби и смисъла от играта се проваля.

Очаквам другата версия с джетпакове барем си летим в базите да бършим таваните, че бая паяци има там.


10 човека в сървъра и 10-те недоволни, пишат ми "Juka koga shte vrushtat stariq mod". Просто не им отговарям, това е от мен.

Лек ден!
Ето точно заради такива постове се демотивирам да работя по мода.
А относно "OBICHAM LAWLIET" това го бях направил за базик с Теодор, и забравих да го махна тъй като той беше единственият човек който от части ми помагаше с идей.
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от JukeCity »

Как да те мотивираме?
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

Вече ти казах всичко на скайпа, Juke. Можеш да го предадеш на другите от веригата ако искаш, а тази тема да ходи в архива.
Който иска да си връща старият мод, по бейсбилдър - вече няма да се занимавам.
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от puRple* »

Първо не само LAWLIET е с достъп до машината, не мисля, че трябва да го нападате така.
И преди това сървъра беше пълна боза както и сега важното е че е опитал.
Новите процесори ги има и предполагам сървърите се почват в най-скоро време за това нека имаме търпение до тогава.
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от cmg »

За начало да спомена малко факти:
  • 1.Spy+Sasho ти показаха бъговете, даже и съм уверен, че ако ги помолиш учтиво ще ти обърнат внимание за мода и ще го направиш добър с тяхна помощ.
  • 2.Juke е изказал точно и ясно мнение по въпроса - предишния мод е бил харесван от всички, а сегашният е недовършен и нежелан.
  • 3.Lawliet да сме честни, ти изобщо имаш ли желанието да правиш модове за СлакСърв, или просто си стоиш с този ранг за украса? Ненапразно ми беше казано, че този ранг е пълна измислица и е ненужен. Въпреки всичко проблемът в този случай е при теб.
  • 4.Начинът по който отговаряш ме кара да мисля, че ти си много безотговорен, и само стоиш на този "ранг" за удоволетворение. Нищо лично, ама откакто се върнах в Слака, виждам само че проблеми идват от твойте "модове".
  • 5.По даденият чат от Spy, се вижда че ти обвиняваш другите с цел оправдание, за което аз не намирам логика. Самият ти си "спецът" по модовете и ти си длъжен да ги оправяш (според рангът ти), а ти търсиш вината на другите когато знаем, че ти си виновен тук.
Според фактите аз виждам, че с цялата си сила се оправдаваш и не се пробваш да помогнеш на Слака. Аз няма да дам мнение по оплакването за мода, а самите главни да решават. Но само едно ще Ви кажа - този ранг и човек изобщо не си допадат.
Офтопик:
Ако ще и предупреждение да ям, свидетел съм на части за неговата неактивност и несериознос, само че от TeamSpeak. Да допълня и това: защо има ранг скриптър, като "скриптърът" не му се прави това, което изисква рангът му? Прави го частично, нали? Оправданията и криенето на истински факти Ви съсипва кариерата. Няма да се стигне до никъде с толкова криене и замазване на очи, спрямо потребителите и екипът (пом. админите/сървър админите). Това Ви стига от мен по тази тема, с желание искам да бъда оспорен от някой, бих чул израза, даже бих го похвалил ако се е постарал да ми измисли друга лъжа с която да ми замажи очите.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

Опитвам се да спра да пиша по тази тема тъй като в скоро време ще изтрещя, но май няма да спра.
Ранка Екип Скриптъри е най-важният във веригата, стига да има нужните права а аз нямам никакви дори не виждам скритият раздел а Сървър Админчетата и дори Помощник Админчетата го виждат!? Найстина?
Чудиш се защо е най-важният ли?
Аз би трябвало ако имах нужните права да правя сървърите - МЯСТОТО където всички играят , най-важното нещо в една CS верига, аз нямам тези права, нямам нужната мотивация, казах всичко на Juke.
Изображение
Аватар
BaDaZz
Пенсия
Пенсия
Мнения: 622
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от BaDaZz »

Момчето е право. От екип 50 човека максимум 5 правят нещо. Даже и 5 са МНОГО!
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от JukeCity »

DemoLitioN написа: Един съвет към Лоли и останалите, които "оправят" сървърите. Ако искате да свършите нещо, както трябва, се заемете само с един мод и докато не го оправите напълно не почвайте друг. Никой няма да се справи по вашия начин.. днеска малко този сървър ще барна, утре малко онзи и т.н. Също си преценявайте знанията и уменията и не започвайте нещо, което не можете или не искате да завършите. Вместо да даваш частни уроци, потърси някой на теб да ти даде ;) И спрете да ламтите за рангове, първо си ги заслужете и чак тогава дерзайте. Никъде го няма това първо плащане, после вършене на работа, навсякъде е обратното и не случайно :) Постът ми не е с цел заяждане..
С това мнение, темата се заключва до мнение на Администратор!
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от georgii.s »

Лавлито не е виновен за стария мод както и аз, тои си беше проблемен ;) Проблема е че накачулиха куп плъгини без да ги прегледат. А за новия като няма адекватни предложения нищо няма да се очаква ;) Много хора на времето го казахме 1 човек сървър не прави важни са предложенията от колектива/играчите а като ги няма всичко отива...

темата е ънлоквам нарочно защото ми писна като има проблем да не се изслушват потребителите и всичко да минава "тънкана" меко казано
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от novachrono »

Защо правите такива простотии? Ако не ви се занимава да погледнете бейса, кажете.

И не, има предложени неща, които биват игнорирани.
Имаше също докладвани проблеми, които също бяха игнорирани.

Сега нека ви задам един въпрос. Що за БЕТА сървър не му обръщате внимание? Нима JB е безценен за вас? Нима само по него трябва да работите? Еми, gg.

Ранга Екип Скриптъри е най-важния във веригата? Ехе, извинявай, обаче не Екип Скриптъри дават достъпи до машината, и не Екип Скриптъри трябва да се месят в работите на по-висшите, и не Екип Скриптъри одобрява кандидатури, и не Екип Скриптъри се грижи за СМС Потребителите. Ако това беше най-важния ранг, щеше да е създаден доста преди да разбера за тази верига.Ти ми оправи деня бе човек. Без потребители сте за никъде.
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от georgii.s »

Събрахте ли се сега да видим какво трябва да има в мода ;) или пак се оплаквате ...
Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта