Предложение за Образецът на Канд. Админ

Заключено
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от cmg »

Поради простата причина, че не сега, но и преди е имало случай на регистрирани потребители, от няма още 24 часа и се кандидатират за Админ. Ще дам няколко примера за незапознатите хора - ЛИНК1 и ЛИНК2. Много ясно е, че за да си Админ (Пом. или Сървър Админ) трябва да си активен и във форума, а като видим, че кандидатстват хора с 2-3 мнения и регистрация от 5 часа, виждаме че те нямат друга цел, освен да бъдат приети и да получат права във съотвения сървър в който кандидатстват!

Сега и да дойдем към предложението. Предлагам да се промени Образецът в Кандидатствай за Админ, като му добавим ето това:

Задължително да имате регистрация от поне 30 дни във форумът!!!
Задължително да имате поне 50 мнения във форумът
Препоръчително е да нямате предупреждения във форумът!

Време е за подновяване на образеца, поради големите КАНДИДАТИ. Предлагам, ако не се одобри предложението, поне да се изкажат всички от екипът. Защото това е сериозно натрапство от страна на потребителите (кандидати) към екипът, да не добавим и че е НЕСЕРИОЗНО към кандидатурата им. Просто е непозволимо такова неуважение към Вас от потребителите. Никой няма правото да излага веригата с такива позорни кандидатури. Въпреки всичко аз го предлагам това с цел активност и сериозност от страна на кандидатите, а не Кандидатура>Одобрение>Тест Период>Вечно зает и неактивен. Нека се изкаже някой по цветен, предпочитано зелен/червен, защото знам че и Вие сте забелязали този проблем с несериозните кандидати, и искате промяна, ако не то поне искате да обсъдите това. Е тук може да се обсъди всичко.

Важно:

Това е пример от моя страна, може да се направи по-различно, за да е в полза и на Екипът, и на Кандидатите. Все пак трябва да има справедливост за всички.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от JukeCity »

Така, нека изкажа и аз своето мнение! Значи един сървър админ не е задължен да посещава форума, да вярно в техен плюс е да се включват и да вземат участия в предложения, гласувания по кандидатури и прочие. Вече ако получиш ранг, а Екип Банове, а Модератор и вече Глобален Администратор, Администратор, то тогава ти си длъжен да влизаш във форума.

Та относно предложението, аз съм съгласен само и единствено за : "Задължително да имате регистрация от поне 30 дни във форумът!!!", мненията могат да се направят изключително лесно, жив пример съм аз :D , предупрежденията, да но щом имаш предупреждение, то това означава че не знаеш правилата на форума, за които пак повтарям един бъдещ кандидат-админ не е длъжен да изявява някаква дейност във форума, разбира се ако бъдат приети, то те ще трябва да се доказват и да отделят време и за форума
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от cmg »

JukeCity написа:Така, нека изкажа и аз своето мнение! Значи един Админ било то, помощник админ, а сървър администратор не е задължен да посещава форума(Сега за помощниците не точно, понеже те трябва да се докажат през времето, в което са ТЕСТ период), да вярно в техен плюс е да се включват и да вземат участия в предложения, гласувания по кандидатури и прочие. Вече ако получиш ранг, а Екип Банове, а Модератор и вече Глобален Администратор, Администратор, то тогава ти си длъжен да влизаш във форума.

Та относно предложението, аз съм съгласен само и единствено за : "Задължително да имате регистрация от поне 30 дни във форумът!!!", мненията могат да се направят изключително лесно, жив пример съм аз :D , предупрежденията, да но щом имаш предупреждение, то това означава че не знаеш правилата на форума, за които пак повтарям един бъдещ кандидат-админ не е длъжен да изявява някаква дейност във форума, разбира се ако бъдат приети, то те ще трябва да се доказват и да отделят време и за форума
Трябва да са активни във форума точно заради изказване, аз не говоря, че заради друго да са. По принцип е препоръчително да са активни, защото най-важното за веригата се споменава във форумът. А пък мненията, тук е да се види дали потребителят има намерение да посещава форумът или не, а ако е спамер, то ще се разбере, като проследи някой мненията му :D. Предупреждението е когато си в нарушение на правило от правилника във форума, то е препоръчително (да сте с 0), защото това показва колко е сериозен един кандидат, а не че е невъзможно да бъде приет, ако е наистина способен и се е поучил от грешките си. Нека да видим какво ще кажат другите?
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от puRple* »

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Давам ти пример с един админ преди който беше в авп Lili Ivanova, точно се регистрира във форума и пусна кандидатурата, но беше активна v awp и стана админ.
Аз самия играх в джайла 2-3 месеца преди да се регистрирам във форума..
Не може да задължим потребителите да седят в някакъв САЙТ !

2- Всеки може да ти направи 50 мнения за 10 минути без да нарушава някое правило

3- Предупрежденията във форума нямат НИЩО общо със сървърите ни! На много хора в началото им е объркано в такъв голям форум и трудно свикват.

Аз имам чувството, че ти си отделяш на ден по 1-2 часа в мислене какво тъпо предложение да пуснеш. Тва ти е в топ3 ГГ
Последно промяна от puRple* на 24 Май 2016, 12:01, променено общо 2 пъти.
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от Tony Montana »

Надъхахте ли се след тая пламенна реч? :D

Така, предложението е толкова лигаво написано, че ще поникнат розички още малко...женчо...

Сега... относно самото предложение - Крайно тъпо.

Причина 1: Кандидат админите кандидатстват за сървърите и трябва да са се доказали в сървъра защото ще им се дадат правомощия там, не във форума. Във форума трябва да си спазват правилата както всеки потребител, но не е нужно да имат някакъв безсмислен стаж, мнения, доклади (в тяхна полза е ама не е задълже) и каквито други минети да измислите.

Причина 2: Предупреждения също не са фактор. Аз съм имал две предупреждения и съм бил с 4 ранга ( но всичко зависи и от предупрежденията защото вие сте нагли като корейски диктатор и не си знаете границата)

Причина 3: Мнения? Сериозно ли? На кой му пука за вашето мнение? Не това беше шега (освен от моя страна, на мен не ми пука за мнението ви) Като гледам как трупате мнения на килограм има ли смисъл да се коментира изобщо.

Та..кавали... ако искате читави админи ПЪРВО вземете си спазвайте сегашните изисквания за админ, без да правите компромиси за куцо, кьораво и сакато. Второ, ако човека става за админ той просто става стига сте му изреждали някакви критерии все едно е отишъл на състезание за мис вселена майка му... А и най-вече към ръководството от олимп на SS - Възнаграждавайте според заслугите майни, не според дължината на отвертката му, че колкото и да е добър админа като си го държите на кота нула... нема стане

Сега стига ви толкова думи :victory:
Аватар
Elo Hell
Баннат
Баннат
Мнения: 34
Регистриран на: 23 Май 2016, 20:52
Ник в играта: MAIKAVI DA EBA!!
Вашият пол е: Мъж

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от Elo Hell »

Според мен вместо тези , може да бъде "Задължително 3 успешни доклада от хакери в сървъра."
Недей отваря офтопика!
Офтопик:
Изображение
Защо отвори?
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от Nichky »

Аз също не мисля, че трябва да си активен във форума, защото важните неща се обсъждат другаде, така че съм съгласен само с това да се добави правилото да имаш регистрация от поне 30 дни!
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от vankata199 »

Аз се регнах и 2 мин по късно си пуснах кандидатура не виждам смисъл защо да не се прави то е казано ясно и има голям смисъл дават ти права в сървъра там тряя си активен пък във форума кво прайш никой не го боли освен ако не е в нарушения на правилата няма смисъл да се повтаряме помислете малко ако си екип заявки или екип развлечения ли кво беше нормално да се иска форум но за пом админ до сървър админ се изисква на първо място изградено добро впечатление за сървъра в който искаш да си админ и не на последно място някой друг доклад да се види и желание
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от cmg »

Tony Montana написа:Надъхахте ли се след тая пламенна реч? :D

Така, предложението е толкова лигаво написано, че ще поникнат розички още малко...женчо...

Сега... относно самото предложение - Крайно тъпо.

Причина 1: Кандидат админите кандидатстват за сървърите и трябва да са се доказали в сървъра защото ще им се дадат правомощия там, не във форума. Във форума трябва да си спазват правилата както всеки потребител, но не е нужно да имат някакъв безсмислен стаж, мнения, доклади (в тяхна полза е ама не е задълже) и каквито други минети да измислите.

Причина 2: Предупреждения също не са фактор. Аз съм имал две предупреждения и съм бил с 4 ранга ( но всичко зависи и от предупрежденията защото вие сте нагли като корейски диктатор и не си знаете границата)

Причина 3: Мнения? Сериозно ли? На кой му пука за вашето мнение? Не това беше шега (освен от моя страна, на мен не ми пука за мнението ви) Като гледам как трупате мнения на килограм има ли смисъл да се коментира изобщо.

Та..кавали... ако искате читави админи ПЪРВО вземете си спазвайте сегашните изисквания за админ, без да правите компромиси за куцо, кьораво и сакато. Второ, ако човека става за админ той просто става стига сте му изреждали някакви критерии все едно е отишъл на състезание за мис вселена майка му... А и най-вече към ръководството от олимп на SS - Възнаграждавайте според заслугите майни, не според дължината на отвертката му, че колкото и да е добър админа като си го държите на кота нула... нема стане

Сега стига ви толкова думи :victory:
Тони, като си почнал да даваш разум.. Ела си в екипа. А до колкото нямало смисъл, аз не предложих ТОЧНО това, а нещо подобно. С цел изискване към хората. Колко сини ги виждаме активни във форума? Почти всеки е одобрен и след дни/седмици е отхвърлян, поради неактивност/нежелание. Няма смисъл да спорим, защото предложението е слабо, но не е точното предлжение, а начало на разсъдък - какво да се промени в образеца с цел активност и ВЪВ сървъръите и ВЪВ форума, защото едно е да си отговорен Админ в сървър, а друго и да помагаш/наглеждаш форума. За предупрежденията знаем, че всеки може да получи с какъвто и да е ранг +1, говорим че като някой е потребител и има предупреждение, то си му е минус в смисълът, че като не спазва едни правила във форумът, така може и да не спазва в сървърът. Всичко е до подобрение на държанието в екипа. А за оправяне и т.н. Шансове няма докато Бастуня не стане "Активен" и сериозен.
Офтопик:
МЕЧТИ
:)

Аз като странично лице НЕ мога да направя нищо и затова започвам тази тема, защото виждам "колко много" действат всички в подобрението на Слак :D. А пърпъл.. Едитна си мнението от несериозно написано, на несериозно измислено. По-добре не се изказвай, ако не си подготвен.
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Аватар
MuLTi!KILL.
Баннат
Баннат
Мнения: 95
Регистриран на: 27 Апр 2016, 11:59
Ник в играта: WxW
Скайп профил: electro-kick
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ruse

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от MuLTi!KILL. »

А аз мисля,че на образеца не му трябва подновяване много си е добре. Аз сам протиф.
Hello Bitches...
Аватар
Miss Soffi
Respected
Respected
Мнения: 64
Регистриран на: 01 Авг 2015, 05:27
Ник в играта: Miss Soffi
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Там
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от Miss Soffi »

Аз играех в Jaila 1 месец гд преди да се регистрирам тук и бях приета за админ и то с много малко мнения :D Не мисля,че те са от значение,тъй като има и доста хора с много такива,а са някви ъм неориентирани ;д
(Също така не мисля,че беше нужна тая нападка към момчето,излагате се :thumbsdown: )
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от JukeCity »

Гледате само как да се заяждате с момчето, опитва се да помогне някак си.. Бъдете поне малко.. ХОРА.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за Образецът на Канд. Админ

Мнение от kofein »

Ако искаш може и кандидат- модераторите да са задължени да имат по 30 часа в сървърите ?

Тотално отхвърлено...
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта