Идеи за Zombie Escape

Информация, проблеми и въпроси, относно Zombie Escape сървъра
IP Адрес: 79.124.59.22:27021
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Пускайте идеите си в тази тема по долупосоченият образец. В идейте влиза апсолютно всичко. Например променяне на кварове ( колко време да седят неподвижно играчите в началото на рунда ), добавяне на плъгини, премахване на плъгини, видяли сте нещо интересно в друг сървър - предложете го тук, аз ще го добавя.

Моля пускайте вашите идеи по следният образец и единствено в тази тема:

1. Какво представлява идеята ви? :
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? :
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? :
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от JukeCity »

1. Какво представлява идеята ви? : да се добавят нови виджве зомбита поне още 1-2 и живота им да не е 5-6 тъй като хжрата нямат особено голям шанс.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : по-добра игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Моя е..
Аватар
DesTroYeR : )
Аматьор
Аматьор
Мнения: 89
Регистриран на: 26 Дек 2015, 14:16
Ник в играта: Flawless ;]
Скайп профил: support.rotews
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от DesTroYeR : ) »

1. Какво представлява идеята ви? : Хората, като стрелят към зомбитата те така да отиват надалеч.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : Защото хората имат по-голям шанс да се измъкнат
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от друг Сървър на Danger(не е с цел реклама)

1. Какво представлява идеята ви? : Полицайте, като хвърлят замръзяваща граната и уцелят зомбитата да се движат бавно, като хората.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : За по-лесна игра
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от Сървър на Danger(не е с цел реклама).

1. Какво представлява идеята ви? : Да се отброят 12 секунди и дотогава хората вървят, а след тези 12 секунди да се изберат зомбита и да изсчакат 5 секунди и да почват да гоня, а пък за админите да могат веднага да върят да гонят, но по-бавно.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : По-хубава игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от Сървър на Danger(не е с цел реклама).
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

DesTroYeR : ) написа:1. Какво представлява идеята ви? : Хората, като стрелят към зомбитата те така да отиват надалеч.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : Защото хората имат по-голям шанс да се измъкнат
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от друг Сървър на Danger(не е с цел реклама)


1. Какво представлява идеята ви? : Полицайте, като хвърлят замръзяваща граната и уцелят зомбитата да се движат бавно, като хората.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : За по-лесна игра
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от Сървър на Danger(не е с цел реклама).

1. Какво представлява идеята ви? : Да се отброят 12 секунди и дотогава хората вървят, а след тези 12 секунди да се изберат зомбита и да изсчакат 5 секунди и да почват да гоня, а пък за админите да могат веднага да върят да гонят, но по-бавно.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : По-хубава игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Видял съм я от Сървър на Danger(не е с цел реклама).

Първата и третата ще бъдат добавени.
JukeCity написа:1. Какво представлява идеята ви? : да се добавят нови виджве зомбита поне още 1-2 и живота им да не е 5-6 тъй като хжрата нямат особено голям шанс.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : по-добра игра.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Моя е..
Не ти разбрах нищо. :disagree:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от JukeCity »

Ам да, рано сутрин + като пиша от телефон така се получава. Исках да кажа да се добавят още 1,2 вида зомбита, на всички видове зомбита живота им да не е повече от 5к (5000) ии това е.
Последно промяна от Excione ツ на 12 Фев 2016, 11:59, променено общо 1 път.
Причина: Целта е не да фармят, а да бягат. Даже кръвта на зомбито да се вдигне.
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от златомира »

1. Какво представлява идеята ви? : Искам както при другите Zombie Escape сървъри в началото на рунда всеки да бъде замръзнал а не веднага да бягат всички и по едно време да се появи зомбито и всички мъртви... Идеята ми е в началото на рунда да бъде замръзнал и след времето в което зомбито да се създаде, като свърши времето всички освен зомбито да тръгнат да бягат.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? : Според мен ще е добре, защото ако всеки тръгна да бяга и зомбито се появи в голяма тълпа и всеки умира
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : От другаде.
Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от Season »

Понеже съм от тела ще па 1..2..3 и така..
1да се добави някакъв вид меню за бягащите с някакви екстри и ако е възможно всеки път когато някой го използва да има примерно бонус спийд за зомбито да кажем избирам меню в което ми дава още 1 фрийз граната и така някое зомби става по бързо за 5-10 сек
2 по интересна игра
3 моя
rd7I6G4.gif
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Season написа:Понеже съм от тела ще па 1..2..3 и така..
1да се добави някакъв вид меню за бягащите с някакви екстри и ако е възможно всеки път когато някой го използва да има примерно бонус спийд за зомбито да кажем избирам меню в което ми дава още 1 фрийз граната и така някое зомби става по бързо за 5-10 сек
2 по интересна игра
3 моя
Вече има такова меню.. Натискаш М и после 2

@Juke, лоша идея е. Както Excione е каза.. :)
Изображение
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от novachrono »

1. Предлагам зомбитата да се избират в след 20 секундния таймер ,и да ги връща в началото на картата.
2. По-голям шанс за оцеляване.
3. Е, от другаде съм я видял.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Naskoy ;] написа:1. Предлагам зомбитата да се избират в след 20 секундния таймер ,и да ги връща в началото на картата.
2. По-голям шанс за оцеляване.
3. Е, от другаде съм я видял.
Ще я добавя, благодаря.
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от DamnY0U »

1. Какво представлява идеята ви? Когато ЦТ замрази зобмито да не може да му бие щета. А да бяга напред
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? Защото е тъпо ако си примерно сам зобми и те замразят да те убият... За мен се обезсмисля играта
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Мисля, че съм го видяла другаде

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от Season »

1да се премахне хп на зомби
2 защото това е тъпо целта е да избягаш а не да го фрагиш и кво има 10 човека и тва 1 зомби като го фрийзнат или като го бият и отива назад какво става ? Само умира и така се обезмисля ограта.
3 моя
rd7I6G4.gif
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Season написа:1да се премахне хп на зомби
2 защото това е тъпо целта е да избягаш а не да го фрагиш и кво има 10 човека и тва 1 зомби като го фрийзнат или като го бият и отива назад какво става ? Само умира и така се обезмисля ограта.
3 моя
Отхвърлям. Ще се добавят правила който ще забраняват подобни действя в близките няколко дни, писани лично от мен. :)
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от RaPToR # »

1. Какво представлява идеята ви? :Да се добавят ПОВЕЧЕ оръжия, когато рунда запоchне да се изброяват 20 секунди, през това време хората да са замразени и да избират оръжия, когато останат 10 секунди хората започват да бягат и когато времето изтече, тези които са станали зомбита да ги върне в базата и да са замразени за 7 сек. като през това време хората бягат.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? :Играта ще бъде по-лесна.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : В друг мод го видях,играл съм го и е страхотно.

EDIT: да се направи на 100airaccelerate
Последно промяна от RaPToR # на 13 Фев 2016, 14:23, променено общо 2 пъти.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

RaPToR # написа:1. Какво представлява идеята ви? :Да се добавят ПОВЕЧЕ оръжия, когато рунда да се изброяват 20 секунди, през това време хората да са замразени и да избират оръжия, когато останат 10 секунди хората започват да бягат и когато времето изтече, тези които са станали зомбита да ги върне в базата и да са замразени за 7 сек. като през това време хората бягат.
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? :Играта ще бъде по-лесна.
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : В друг мод го видях,играл съм го и е страхотно.
Благодаря ти, ще го добавя. Може да не е точно по същият начин по който си го описал, но ще го добавя. :banana:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от JukeCity »

Да се оправи CSO шопа и vip шопа да не са с команди "/vipshop", тъй като излиза "Stop Spamming Messages"
Да се премахнат модовете (plague,assasins vs snipers, survivor vs nemesiss) и да остане само това където заразява в началото един/двама.
Нещата от vip шопа да се махнат Plasma,Thanatos и LaserGuna - Бият нереален демич и играта се обезсмисля. Също така стойностите на "Take armor"
и "Take HP" да се намалят.
Да се премахне оръжието "Elementals" тъй като отново е отвратително когато хванеш зомби, то реално няма шанс тъй като постоянно е замразено и
гори.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

JukeCity написа:
Да се оправи CSO шопа и vip шопа да не са с команди "/vipshop", тъй като излиза "Stop Spamming Messages"
Да се премахнат модовете (plague,assasins vs snipers, survivor vs nemesiss) и да остане само това където заразява в началото един/двама.
Нещата от vip шопа да се махнат Plasma,Thanatos и LaserGuna - Бият нереален демич и играта се обезсмисля. Също така стойностите на "Take armor"
и "Take HP" да се намалят.
Да се премахне оръжието "Elementals" тъй като отново е отвратително когато хванеш зомби, то реално няма шанс тъй като постоянно е замразено и
гори.
Това ще го оправя с "Stop Spamming Messages".
Модовете ще се премахнат, благодаря.
Нещата от VIP-а няма да се махнат, ще се регулират техните стойности като damage, amount и т.н.
Оръжието "Elementals", ще се увеличи цената му, но няма да се премахва тъй като е перфектно за този мод. Може да се намалят коршумите му и да не е с безкрайни патрони, но това в краен случай.

Много ти благодаря за идеите, ако всички даваха колкото теб щеше да провърви сървъра по-бързо! :)
:bgflag: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от JukeCity »

Само да вметна, че "Thanatos" е пакет от 3 оръжия - Ножка, помпа, която с десния се превключва на бомби със закъснител(стига да уцелиш) и двойните пистолети, които са балансирани от този пакет е НУЖНО да намалиш само НОЖА тъй като с десния бутон бие най малко 10к стига да си до зомбито.. и е просто отвратително. Относно другите плазмата да бъде като нормално оръжие по 90 на патрон и да няма безкрайни. Снайпера бие по 1800... и то да се намали.
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от LAWLIET »

Още веднъж ти благодаря, знаем за тях просто бях оставил VIP Менюто на заден план. :cheers:
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Идеи за Zombie Escape

Мнение от DamnY0U »

DamnY0U написа:1. Какво представлява идеята ви? Когато ЦТ замрази зобмито да не може да му бие щета. А да бяга напред
2. Защо смятате, че ще бъде полезна? Защото е тъпо ако си примерно сам зобми и те замразят да те убият... За мен се обезсмисля играта
3. Ваша ли е идеята или сте я видяли някъде другаде? : Мисля, че съм го видяла другаде
Някакво мнение за моето предложение ? Смисъл самия мод да не позволява да бие щета.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Заключено

Обратно към “SlackServ.com # Zombie Escape”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта