Проблем с cms system

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "ТЕХНОЛОГИИ"
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел ТЕХНОЛОГИИ.
Заключено
Аватар
MuL
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Яну 2016, 18:41
Ник в играта: Multima
Скайп профил: cecko.harizanov
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Проблем с cms system

Мнение от MuL »

Здравейте, не съм сигорен дали е точното място за темата, но ако не е, някой модератор да я премести. Имам следния птоблем, сложих си една система, но като вледа в сайта ми излиза това http://prikachi.com/images.php?images/133/8597133g.png , но иначе форума и админ панела си работят нали като напиша www.site/admin and www.site/forum , ми ги отваря, но сайта не, това как да го оправя ?
Аватар
lenovo
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Фев 2016, 23:45
Ник в играта: rollthis
Скайп профил: gyooo.dev
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Проблем с cms system

Мнение от lenovo »

Погледни дали си свързал правилно бд от конфигурациите из папките.
Изображение
Аватар
cmg
Активен
Активен
Мнения: 260
Регистриран на: 05 Окт 2015, 21:33
Ник в играта: Can't be known
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: The Hidden Hand
Обратна връзка:

Re: Проблем с cms system

Мнение от cmg »

Купена ли е тази система? Или е намерена чрез нета? Ако да отткъде я изтегли системата, кой я е създал, от кога е за общо теглене/използване тази система? Къде си сложил съответните файлове/папки? Променял ли си нещо по системата? Гарантирано ли е в мнението/рекламата на човека, че системата работи? Имаш ли опит със сайтове/форуми и т.н. Кодирал ли си си твоя лична система? Бъди малко по-конкретен, от написаното виждаме, че сайта получава еррор, защото на първо място той е хостнат от webhost.com, после че е невалидна/неактивна страницата която си посетил и те е преместил в сайта на хостинг веригата. Дай линк към твоят сайт/форум и разкажи повечко за тази "система", не можем да ти помогнем чрез една снимка за "еррор" и едно обяснение от твоя страна. Трябва да разнищим самият проблем за да можем да действаме правилно в твоя полза!

Към модератор/зелен или червен Админ: Темата е стара и потребителя до ден днешен не е дал точно и ясно обяснение, да видим дали ще отговори до 24/48 часа. Ако не то по-добре темата да бъде заключена с решение "няма получен отговор" от страна на потребителя!
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable." - John F. Kennedy
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив "ТЕХНОЛОГИИ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост