Зайченце

Нови потребители във форума ?
Тук е мястото, разкажете ни нещо за Вас, вашите хобита, каквото пожелаете и приемете нашето горещо посрещане с "Добре дошли" !

Забавлявайте се! : )

Модератор: Развлечения

Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Зайченце

Мнение от vankata199 »

Добър вечер Добро Утро кой когато чете аз съм Бънни (Иван) от Стара Загора на 18 и обичам да се лигавя повечето знаят че говоря на бебешки език :Д пример ''добре ли си'' ''добие и си'' :Д и така обичам да говоря в скупе телефон и каквото и да било с което мога да чуя някой не мога да стоя на тихо винаги тряя да има музика човек или нещо да пищи :д обичам да излизам с приятели и да се запознавам с нови хора с характер като моя и не само мразя лъжата повече от самия мен харесва ми да пробвам нови неща било то в спорта или живота а дори и нещо което ми хрумне на момента обичам зайчетата даже имам 11 които гледам ^^ сега малко информация за това от къде ми е прякора бънни и защо така ми викат приятелите

-Така значи историята е следната бях 5-ти клас и скачах много от място и бях най бързия в училището на 50 и 100 метра един ден се връщам от състезание и 2 момичета от моя клас ме спират и ми казват следното '' ванка вече ще ти викаме зайченце'' и аз такъв отвръщам със смях но защо зайче и те защото скачаш много и си бърз и аз щом така искате няма проблем след което до седмица най много 2 почнаха да ме бъзикат на шега зайче бебенце не знам си кво обичаш ли моркофчета и т.н. до 1 година почти нямаше човек от училището ми които да не ми казва бънни никой не ми казваше по име след което на мен адски мн ми хареса тоя прякор и се радвах че ми го създадоха и до ден днешен не съжелявам след известно време почнах да се бъзикам и лигавя като си направих така от нищото някви мои думи след което почнах като се лигавя направо да си говоря на друг език бебенце сусонци (shushonchi) и така ако има нещо питайте надявам се сега разбирате защо съм бънни и защо обичам да се лигавя и да съм малко не сладко зайче щото съм ебати грозния ама да има и така питайте ще се радвам да ви опозная всички дори и хората които ме мразят понеже знам че има и такива :)
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 37 ]
Регистриран на: 05 Яну 2016, 14:09
Ник в играта: Bashew^^
Скайп профил: Лс...
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: na spirkata
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от ExTa3uT* »

Пушиш ли, пиеш ли ? :Д
Давай на хората втори шанс, но никога не трети
Изображение
Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от vankata199 »

ExTa3uT* написа:Пушиш ли, пиеш ли ? :Д
Не пуша не пия добре де пия но или с повод или ако отида на домашно и то зависи колко ще пия от това с каква компания съм но никога и на мотика :Д
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от puRple* »

Защо не почнеш да си влизаш с ника в сървърите ? Играчите понякога имат нужда от админ
Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от vankata199 »

puRple* написа:Защо не почнеш да си влизаш с ника в сървърите ? Играчите понякога имат нужда от админ

В момента съм един вид в отпуска имам много за учене карам курсове за книжка приятелката ми не ме оставя на мира и съм се разбрал с горните господа че докато не се оправят нещата ще посещавам форума и ще влизам в сървърите когато мога :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 314 ]
Регистриран на: 17 Ное 2011, 15:34
Ник в играта: MESA
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от krasimiretov »

Евала за историята :D
Какво спортуваш и успех с курсовете
Precision beats power and timing beats speed.
Офтопик:
Изображение
Аватар
Зарибен
Зарибен

Мнения: [ 544 ]
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Зайченце

Мнение от vankata199 »

krasimiretov написа:Евала за историята :D
Какво спортуваш и успех с курсовете
фитнес бягам сутрин и плувам през малкото ми свободно време и благодаря :)
Публикувай отговор Нова тема

Обратно към “Представете се”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост