Търся телефон

Модератор: Развлечения

Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 212 ]
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Търся телефон

Мнение от XaMBuPgeP »

Здравейте , търся хубав телефон без драскотини без счупен дисплеи и да е голям колкото таблет , първа или втора ръка няма значение стига да е бърз и да има връзка с wi fi, да има 3g или 4g (се тая едното или другото) , рам памет 2 gb , вътрешна памет 16 гб , и да може да се слага сд карта до 16 гб.

Благодаря предварително .
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 746 ]
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Търся телефон

Мнение от 1886 »

Ако си готов да дадеш повечко парички направо бърже бегай в Емагата :D :D emag днеска е черен Петък аз си поръчах телевизор , фотоапарат и мисля и PS4 да си поръчам и спестих доволно пари :). Хем чисто нов и не толко скъп.
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Търся телефон

Мнение от Genata »

1886 написа:Ако си готов да дадеш повечко парички направо бърже бегай в Емагата :D :D emag днеска е черен Петък аз си поръчах телевизор , фотоапарат и мисля и PS4 да си поръчам и спестих доволно пари :). Хем чисто нов и не толко скъп.
Само така си мислиш че си спестил,емаг надуват цените предварително,и като дойде уж черния петък ги свалят като уж промоция,ако се разтърсиш по другите сайтове,щеше да ги намериш още по евтино,мн рядко имат стока която наистина да е намалена.
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Търся телефон

Мнение от puRple* »

По-тъпо не можа да го напишеш.. Първо всеки смарт фон може да хване wi fi, второ 3г се плаща на мтел или на там каквото си.
Трето малко са толкова големите телефони и не знам за какво са ти. Ако мислиш, че като е по-голям ще си гъзар..
iPhone 6 plus, hts 820
Изображение
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 202 ]
Регистриран на: 04 Окт 2015, 17:12
Ник в играта: gennco
Скайп профил: ЛС в сайта.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся телефон

Мнение от hi im genco. »

puRple* написа:По-тъпо не можа да го напишеш.. Първо всеки смарт фон може да хване wi fi, второ 3г се плаща на мтел или на там каквото си.
Трето малко са толкова големите телефони и не знам за какво са ти. Ако мислиш, че като е по-голям ще си гъзар..
iPhone 6 plus, hts 820
Точно е казал пърпъла :) :D
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост