Едно допитване до всички от форума

Аватар
dafuqwe
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Юли 2015, 04:42
Ник в играта: fesd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Едно допитване до всички от форума

Мнение от dafuqwe »

Здравейте пичове! :)

Аз съм sicknature, предполагам че ме знаете. Може да сте цъкали на мои мапове, да сте гледали мои клипове в тубата или ддз просто да сте ме засичали в сървърите :D

Днеска влязох в хнс-то и видях, че се цъка мапа ми и хората го харесват що годе :D Та въпросчето ми е искате ли да направя нова ХНС карта и ако да, съответно да ми дадете някакви идеи, предложения и вс което ви хрумне :D Примерно ква тематика да бъде, повече блокове отколкото трикчета и вс коет се сетите честно казано.

Ай оставям на вас да решите какъв мап искате да напрая и да се надяваме че ще се цъка яко в сървъра :D
Аватар
BaDaZz
Пенсия
Пенсия
Мнения: 622
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от BaDaZz »

Да има от всичко! Да няма големи блокове,най големия да е 250,както да има много от 220 до 250 блок. Също и за трикчеа да става.
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от novachrono »

BaDaZz написа:Да има от всичко! Да няма големи блокове,най големия да е 250,както да има много от 220 до 250 блок. Също и за трикчеа да става.
Повече от 70% от играчите там имат лимит само до 250, останалите 30 нямат лимит,машини са :D. Искам да кажа,че може да е от 220,до 260,колкото до трикчетата,ти какъвто и мап да напраиш,ако имаш въображение, и малко мисъл в главата,и в карта без кашони и сгради пак ще оцелееш.
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от vankata199 »

Направи мапа 2км дълъг и в една от частите сложи от 220,221,222 и така до 270 блок да си скачат хората да има кой да гледам като съм спец по темата говоря да не кажете предупреждение може да троллвам ама си е по темата ''ти си мойто слабо място да да да да падам си по теб ужасноо''
Аватар
chocopuma
Новак
Новак
Мнения: 12
Регистриран на: 29 Окт 2015, 19:51
Ник в играта: chocopuma
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от chocopuma »

Аз ти предлагам мапа да е подобие на floppytown смисъл да става за трикове и да вкараш макс 3,4 lj - та, например две по малки 230,240 едно по хард 260 - 260+ и като за последно например нещо като lj-4 на awp_rooftops_remake
Също така да няма много сърфове , най-много под някое lj
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от kr0z »

Да няма нито 1 блок,и направи хубави тревички.
Аватар
MaN!
Напреднал
Напреднал
Мнения: 151
Регистриран на: 19 Сеп 2015, 17:19
Ник в играта: DWeka[sd]
Скайп профил: adnambitz-1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: По света и унас
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от MaN! »

chocopuma написа:Аз ти предлагам мапа да е подобие на floppytown смисъл да става за трикове и да вкараш макс 3,4 lj - та, например две по малки 230,240 едно по хард 260 - 260+ и като за последно например нещо като lj-4 на awp_rooftops_remake
Също така да няма много сърфове , най-много под някое lj
И аз съм на това мнение само да има сърфове!
УМРЪЗНА МИ ОТ МИШКИ УМРЪЗНА МИ ОТ МИШКИ
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от - xaer0 »

Според мен трябва да направиш мап с 2-3 блока не толкова големи колкото да могат да се скачат ако не от всички поне от повечето. Да има място за повечко трикове и както казаха ,направи повече храсти. :D
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от kofein »

Направи карта за трикчета, братле, Code21 са се изчерпали от страна на блокове, трикчета трябват :) И естествено това не ти пречи да сложиш 2-3 LJ-та по 230 (просто ей- тъй, за идеята :) )
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от puRple* »

Мапа лагва и на доста играчи им пада фпс-то. Ако можеш да направиш така, че да не пада ще е добре.
Направи мап с леадер, 3-4 блока не много големи и да има места за трикове

Паправи така - Един блок примерно 250-260 и ако не може никой да го скочи да има леадер, който те телепортира и да не е лесен вси пак.
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от fondos »

На мен ми харесват по изчистени карти. Тоест да не са с много неща набухани на едно място. Погледни различните видове и избери най-доброто което можеш да направиш. Но предимно да е трикчета, защото доста от играчите които могат да скачат когато скочат някой голям блок и след това не мърдат от там.. седят докато не свърши рунда а това е напълно безмислено защото се губи смисъла на самата игра. Изобщо не е интересно. Направи го с повече трикове, и да има блок до 250-255. На картата rooftops няма много за скачане затова е и най играната карта.
Това е моето мнение. Успех!
Изображение
Изображение
Аватар
dafuqwe
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Юли 2015, 04:42
Ник в играта: fesd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от dafuqwe »

Окей, до сега чух мнения само относно блок-трик. Да имате някакви по-интересни идеи относно самата тематика на мапа? Бих искал да чуя още мнения като този път включват и какво бихте искали да представлява мапа. Примерно снежен или лава, нощ или ден, нещо нереално или да пресъздам квартал, да речем. Искам да ме обсипете с идеи!

Едит: Реших какъв ще бъде мапа: ще пресъздам mansion-a от Vice City като същевременно ще добавям и други неща, за да стане като ХНС мап. :) Ще отнеме доста време, но ще си струва според мен. :)
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от puRple* »

Може да направиш едната част на покрива като сърф :D
Изображение
Аватар
DeMoNTRAK
Активен
Активен
Мнения: 263
Регистриран на: 08 Май 2012, 16:30
Ник в играта: SKILLFUN
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от DeMoNTRAK »

Снежен мисля, че ще е добре. По-добре да има повече места за трикове. отколкото лж-та. Лично на мене, не ми доставя удоволствие да скоча някой блок и да кисна цял рунд, а и е тъпо ако има по слаби играчи и ако не могат да скочат блоковете, ще трябва да лефтват. По-малко сърфове, че има играчи на който играта им е да правят сгс от сърф и нищо друго..
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от puRple* »

Предлагам ти 1 мап който да е град. Да има 1 блок например 224, който да не е много удобен от тераса на тераса. Като влезнеш в терасата и олнеш блока да има някакво готино КЗ, което да води до покрива и най-горе един блок като лж6 на пролърлд 250 например. Да има още 1 е сгради с по-малки блокове и долу трик зона, нещо като лампи, парапет и такива неща от реалния живот.
Изображение
Аватар
dafuqwe
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Юли 2015, 04:42
Ник в играта: fesd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от dafuqwe »

мда, скилл пърпъл добри идеи давате, ще видя как ще го направя. Трябва първо да си го представя в главата ми и после да почна да го строя.
Аватар
DeMoNTRAK
Активен
Активен
Мнения: 263
Регистриран на: 08 Май 2012, 16:30
Ник в играта: SKILLFUN
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от DeMoNTRAK »

Нещо като hns_bronx мисля, че ще е добре. Да представлява нещо, като квартал, но и да има рампи, лампи и доста кашони за трикове. Да е голям, но не колкото бронкс и може би ще е добре да добавиш някой кз елементи. Ако го направиш висок, като hns_bronx, може блоковете да са на най-високата част.
Като започнеш да го правиш, ако искаш може да ме добавиш в скайп и да го тествам и да давам идеи. Имам в излишък :D
Изображение
Аватар
blqcko
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от blqcko »

Направи карта, подобна на Париж ... С айфеловата кула и т.н ще бъде доста интересно според мен :D
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от puRple* »

Другата идея ми е мап - градът на призраците. Счупени сгради и не довършени 1-2 коли например ставащи за трикове някоя по-ниска сграда с кран и самия кран да е леадер и от него да се скача на друга и така. :D
Изображение
Аватар
dafuqwe
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 12 Юли 2015, 04:42
Ник в играта: fesd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно допитване до всички от форума

Мнение от dafuqwe »

Скилл, скайпът ми е sicknature-mvm. Идеята не е лоша, ще я обмисля.

Бляко, идеята е страхотна, но знаеш ли че ако тръгна да сторя Айфеловата кула ще направя толкова много блокчета, че хората като я погледнат ще им пада фпс-а супер мн. Иначе ми харесва, но няма как да стане просто.

Пърпъл, идеята ми допада, но ще питам всички ви пак:

Идеята да пресъздам имението на Vercetti от GTA Vice City струва ли ви се добра? Ще има лж-та и трикове. Искам да направя имението, но искам да чуя мнения дали сте съгласни. Така, че..?
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта