Предложение за премахване на правило

Тук ще се местят старите теми

Съгласни ли сте с предложението / аргументирайте се /

За.
22
56%
Против.
17
44%
 
Общо гласове: 39

Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от r1odayftw »

По същата логика аз в случая не съм длъжен да го слушам как приказва,като наскоро имаше такъв случай и микрофона му беше некъв супер гадния,все едно ми говореше от тоалетната.По никъв начин не може да задължим играчите да слушат ''simon'' да приказва по микрофона. Това не ти е play-a (сама се сещаш за какво говоря)
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от HuliganaKuncho »

Мода е направен, за да се говори. Премахването на това правило, ще донесе единствено плюсове, поне според мен. Ето и защо:
- Значително (да не кажа 100%) ще се намалят невалидните команди и наказването заради тях (слей). Няма да има, невалидна беше дай ми фд, няма да има спам, няма да има нерви.
- Значително ще се повиши удоволствието от играта. Ще може много по-лесно да се правят игри, за които попринцип трябва да изпишеш 5 реда, като през това време трябва да се пазим от редицата неща в магазините на Т.
- Ще има някакъв баланс, тъй като по време на HappyHour СТ нямат АБСОЛЮТНО никакъв шанс, при над 10 Т. Така поне, няма да ги бунтят толкова лесно, ще има баланс.
- Значително ще се намали freekill-ването, недоразбирането на команди, излизането на играчи.
- Много играчи, ми казват говори, говори. Когато, някой иска да си слуша Джена или просто от инат не иска да си пусне звука, да ходи да играе в друг сървър. JB е направен за говорене по микрофона, половината мод (по подразбиране) е направен за гласови команди.
- Нищо не пречи, някой редовен играч, който поради стечение на обстоятелствата няма звук, да му се пише или да гледа от другите. Саймън винаги може да направи изключение. Не разбирам защо, трябва да правим изключение на 3-4 човека, като пренабрегваме други 15, които имат звук.
- Според мен, не трябва за 10-15тината играчи, които са без звук, да изгубим още много по толкова играчи, които са свикнали да играят на звук и като видят писане - излизат. Пример, вчера: Един влезе с приятел явно, попита дали тук командите се пишат, отговорихме им да и направо излязоха. Не са първите, не са последните. Вие си правете изводите. Според мен в сървъра ще има много повече забавление, ако се говори.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от LifeStyleeeer »

Против , по-този начин ,ако човек няма звук/няма възможност да слуша,в един вид ще бъде убит неправомерно ,поради причитата ,че не е достигнала команда до човека :)

Кунчо и да донесе плюсове ,пак ще има загуби ...В смисъл ,че ще има пак загуби дори и да се намалят ,а ще се появят и минуси върху плюсовете ,които пак ще вредят на сървъра :)
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от - xaer0 »

LifeStyleeeer написа:Против , по-този начин ,ако човек няма звук/няма възможност да слуша,в един вид ще бъде убит неправомерно ,поради причитата ,че не е достигнала команда до човека :)

Кунчо и да донесе плюсове ,пак ще има загуби ...В смисъл ,че ще има пак загуби дори и да се намалят ,а ще се появят и минуси върху плюсовете ,които пак ще вредят на сървъра :)
Абе едни слушалки са ти 5 кинта толкова ли не могат да си включат звука ,това мен не ме касае който няма звук да лефти, толкова играчи имат желаниято да говорят обаче няма как да им го позволя... Във всеки Жб в който съм играл се говори, почти де... За пръв път от много дълго време виждам едно смислено предложение.... И аз съм 100% за! Заради един човек дай да изгоним целия сървър ,щото той си слушал Криско и Геро-Никол ,е да ама не!
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Air Jordan
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар
Мнения: 658
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от Air Jordan »

- xaer0 написа:
LifeStyleeeer написа:Против , по-този начин ,ако човек няма звук/няма възможност да слуша,в един вид ще бъде убит неправомерно ,поради причитата ,че не е достигнала команда до човека :)

Кунчо и да донесе плюсове ,пак ще има загуби ...В смисъл ,че ще има пак загуби дори и да се намалят ,а ще се появят и минуси върху плюсовете ,които пак ще вредят на сървъра :)
Абе едни слушалки са ти 5 кинта толкова ли не могат да си включат звука ,това мен не ме касае който няма звук да лефти, толкова играчи имат желаниято да говорят обаче няма как да им го позволя... Във всеки Жб в който съм играл се говори, почти де... За пръв път от много дълго време виждам едно смислено предложение.... И аз съм 100% за! Заради един човек дай да изгоним целия сървър ,щото той си слушал Криско и Геро-Никол ,е да ама не!
Нека да не повтарям другите, аз също съм За, поради същите причини.
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от LifeStyleeeer »

Загуби на играчи ,точно с това ,което казвате ,ако няма sound да лефти ,ама и това с изключенията е добре,но само трябва кадърен simon в случая и просто както в момента намират кусури на обикновенния начин в момента на игра в сървъра ще му намерят кусури и на този начин според мен :)
Аватар
mnmu
Respected
Respected
Мнения: 157
Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
Ник в играта: mnmu
Скайп профил: Имам
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от mnmu »

Аз съм един от играчите , които нямаме звук . Не ми пречи да дават командите чрез говорене , защото както е споменато горе мога да се орентирам и по останалите . Единствено ме затруднява когато се дават игри , като какво да правя или къде да отида . Аз съм ПАС .
Последно промяна от mnmu на 21 Авг 2015, 17:38, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от HuliganaKuncho »

LifeStyleeeer написа:Загуби на играчи ,точно с това ,което казвате ,ако няма sound да лефти ,ама и това с изключенията е добре,но само трябва кадърен simon в случая и просто както в момента намират кусури на обикновенния начин в момента на игра в сървъра ще му намерят кусури и на този начин според мен :)
Не мисля, че след като авторите на мода (тези дет им е хрумнала идеята) и още стотици сървъри по света, грешат с това, че говорят. Ако мислите, че ние като не говорим сме най-готините и всички при нас ще дойдат, грешите.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
UppercuT_x
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 15 Мар 2013, 15:51
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от UppercuT_x »

За! Пък хората които са без звук могат да гледат какво правят останалите
Изображение
Аватар
ArTeMidA
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 18 Авг 2015, 22:12
Ник в играта: ArTeMidA
Скайп профил: dia_manntraxx
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от ArTeMidA »

Както гледам изредили сте важните неща и за и против, но съм съгласна със Зарева ще е много по лесно и за Цт-та и по-забавно за Т. Играла съм в сървър, в който можеше да се говори и ставаше много забавно, както знаете има мапове, които си имат сцени или ексфактор и е много забавно така. За предложението съм .
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от novachrono »

Вие докато търсите начин да задържите играчите. Аз ще кажа едно.

Лично според мен трябва да се премахне т'ва правило.
Писна ми,докато пише симона, един затворник да му прасне един с деаглето и аре рунда пропадна.
Така е напълно безмислено, само щот' някой си пуснал чалгата , не значи че трябва , заради един човек да сме на писане.
А така като говориш, ще бъде много по-ускорен процеса на командване. Ако ще сме пинтии за 5 лв. Евала!
Не ми пука кой е несъгласен с мен. ЗА с две ръце!
Аватар
Mainak
Баннат
Баннат
Мнения: 357
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:43
Ник в играта: Mainak
Скайп профил: aki_04
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сърница

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от Mainak »

Против, незнам защо но който и цс да ползвам не ми отчита звук (без значение кой) та от там не мисля че тря да бъда обиван, ппц наистина е добра идея ама нямам соунд :( и нз как да го оправя :(

Може за мен д аима компромиси ако се одобри :Д да ми казжате само г/д когато съм избиран за игри иначе... ако има команда в изолатора и други такива аз ще ходя след овцете ;д
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от DamnY0U »

Против... Изредили сте хубави причини, но на много хора им е по-удобно да пишат. Или пък някакво келеме на 10 год да дойде и да ми се лигави на миц като симон и да не може да ми каже 1 правилна дума на анг като freeze, last, duck и т.н. Микрофона да му е гаден, да пращи или пък да фъфли и пак нищо да не се разбира...
Не мерси + това да не кажа, че 90% от играчите са със симон меню и много рядко някой си прави зора да пише. :)

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от LifeStyleeeer »

Ти сега ще кажеш ,да забраним да мятаме и хора ,които не са били полицаи до сега ли ? Нали трябва да тръгнат от някъде да се научат ...Ако искаш предложи и това ... Само хора с опит като CT , да имат право вече да са :)
Има менюта , можеш да си направиш биндове ,а когато е възможно и да говориш като си симон начини много ,стига да не те мързи ,както в днешно време се казва :)
Аватар
Morskii
Respected
Respected
Мнения: 105
Регистриран на: 10 Май 2015, 09:00
Ник в играта: Morski
Скайп профил: radoslav_conin1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Монтана
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от Morskii »

Аз лично съм За , да бъде премахнато това правилно.Напоследък много Simon-и , взеха да говорят по микрофона и от повечето се чува гадно , и почти не се разбира..Не вярвам някой от 10 - 20 човека да НЯМА sound...
Изображение
Аватар
b1tch
Напреднал
Напреднал
Мнения: 118
Регистриран на: 25 Юни 2015, 00:17
Ник в играта: 1
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от b1tch »

Напълно съм съгласен ,с -xaero ,HuliganaKuncho ,Spy няма да ги повтарям ЗА!
123
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от LifeStyleeeer »

Може да го сметнете за спам,но морски хем казваш ,че има проблеми с хората ,които са почнали да говорят и хем казваш ,че трябва да се приеме предложението ? Смисъл хем ще се чуват гадно и няма да се разбират командите и хем да се приеме това ,че да става това пред всички ?
Аватар
NoWallzZz
Respected
Respected
Мнения: 155
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от NoWallzZz »

АМА чакайте бе, вие кво си мислите, че като се премахне правилото означава, че хората са длъжни от тук нататък да си ползват мика ли? хахахах . Когато се премахне означава свобода, всеки както иска - така да играе, защо да е забранено, тъй като все пак ще си се пишат командите? Когато имаше войс, единствено аз и още 1-2ма сме го използвали , кой друг се е престрашил да си покаже гласът пред аудиторията? Все едно има наплив на говорещи... Въпроса е на тия които им се говори просто да си дават командите без проблем а не да бъдат постоянно оплювани, че са казали 1 гласова команда !!! Тъй или иначе хората (повечето) ще продължат да си пишат командите, какъв е проблема ако едни говорят а други не? Няма да има толкова много хора изявили желание да говорят с/без правилото нали съм виждал... За мен е абсолютна безсмислица това правило, по предложението съм ЗА С ДВЕТЕ РЪЦЕ И ТРИТЕ КРАКА !!!! Вие така пишете лошата страна, като че ли всеки ще лафи или бива задължаван да лафи от тук нататък., на всеки му е бъгнат мика, никой неможе да каже 1 дума и блаблабла.... Глупости. Нали затова са админите като чуят, че на някой не му се разбира мика или греши просто ще му казват да се коригира по някакъв начин или да пише или мика да оправи или Т, зависи все пак от ситуацията. Закакво да бъдем пренебрегнати ние, които нямаме никакъв проблем с мика и имаме супер голямо желание да си даваме звукови команди? Защо само от едната страна да им бъде пускано постоянно аванта( биндерите предимно) ? На мене лично ми омръзна от едни и същи команди по цял ден чесно. По цял ден се въртят едни и същи биндове и никаква импровизация над игрите и командите. Така поне хората ще импровизират, които ще говорят ще импровизират повече, ще имат по-лесен шанс за задаване на по-различни команди от обичайните досега. Както казах, това премахване не означава ЗАДЪЛЖАВАНЕ НА ВСЕКИ СИМОН СЪС ГЛАСОВИ КОМАНДИ и също така все пак хората ще си продължат да си пишат командите И ЩЕ ИМАТ ИЗБОР, както решат, така да командват затворниците. Какъв ви е толкова проблема незнам ....
Изображение
Аватар
Mainak
Баннат
Баннат
Мнения: 357
Регистриран на: 24 Окт 2013, 19:43
Ник в играта: Mainak
Скайп профил: aki_04
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сърница

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от Mainak »

DamnY0U написа:Против... Изредили сте хубави причини, но на много хора им е по-удобно да пишат. Или пък някакво келеме на 10 год да дойде и да ми се лигави на миц като симон и да не може да ми каже 1 правилна дума на анг като freeze, last, duck и т.н. Микрофона да му е гаден, да пращи или пък да фъфли и пак нищо да не се разбира...
Не мерси + това да не кажа, че 90% от играчите са със симон меню и много рядко някой си прави зора да пише. :)
Симонче май оплете малко конците не искам да се заяждам ама в последното иречение " много рядко някой си прави зора да пише" си противоречиш с погоре написаното от теб :д :tooth:
Изображение
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Предложение за премахване на правило

Мнение от DamnY0U »

Mainak написа:
DamnY0U написа:Против... Изредили сте хубави причини, но на много хора им е по-удобно да пишат. Или пък някакво келеме на 10 год да дойде и да ми се лигави на миц като симон и да не може да ми каже 1 правилна дума на анг като freeze, last, duck и т.н. Микрофона да му е гаден, да пращи или пък да фъфли и пак нищо да не се разбира...
Не мерси + това да не кажа, че 90% от играчите са със симон меню и много рядко някой си прави зора да пише. :)
Симонче май оплете малко конците не искам да се заяждам ама в последното иречение " много рядко някой си прави зора да пише" си противоречиш с погоре написаното от теб :д :tooth:
че 90% от играчите са със симон меню
Виж какво съм написала преди това.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост