Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
radkaaaa
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Апр 2015, 18:03
Ник в играта: fen na kz-random
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от radkaaaa »

Предполагам всеки в сървъра знае, че "exact." е хакер и е банван много пъти, сигурно има 20 активни бана, но все пак продължава всеки ден да влиза с различни никове и както няма showip, това му позволява да бъде още по-анонимен. Този играч, освен че е gs/sgs script, заплашва с flood и мами хората да дават скайпове, прави се пред админите, че именно аз съм exact., за да сипят всичко върху мен, а той да остане невредим. Време е да си оправите showip и да сложите един amx_destroy за точно такива случаи, защото явно такива хора нямат оправяне... Имам може би към 5-6 демота от различни мапове как първо като му викам "exacte", той казваше "тоя на кого говори", а предния мап си беше сменил ника на "exact." и още други преструвки. Жалко, че много трудно може да се докаже. Друга идея е админ да влезе и да банне тоя играч, даже и да не е с реалния си ник, а ако после се случи нещо, аз ще отговарям. Искам да кажа, че така ще се разкрие, че е той, и въпреки че пак ще влезе, вече ще знаете как да го различавате и тогава да му сложите amx_destroy.

ЗНАМ, ЧЕ ТЕМАТА НЕ Е ПО ОБРАЗЕЦА, НО:
1. След всеки бан пак влиза, но с друг ник;
2. Знае как да се покрие, за това няма смисъл само за един бан да си играем да го хващаме;
3. Няма amx_showip в сървъра и съответно няма как да пусна оплакване по образец.

Моля всеки, който види тази тема, да съобщи на някой главен да се занимава с него, защото може да оставим, че постоянно си влиза и флууди, както и заплашва за флууд и т.н., но не можем да пренебрегнем факта, че всеки път отново и отново влиза с gs или sgs script и разваля играта. Това е от мен.
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Има си специална тема за оплакване от играчи правиш му демо както и цялото оплакване.Хората си имат личен живот мислиш ли,че главния ще виси в сървъра само и само да го дебне кога играе с хак и кога не ето ти темата viewtopic.php?f=196&t=16184&start=20 и видя ли още един път да пускаш такова оплакване ще се взимат санкций КОШ !
Изображение
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от kr0z »

Темата се връща,че да може някой червен да си каже думата.Тоя човек наистина трябва да се банне от сървъра,защото flood-и и играчи.
Аватар
exact
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Дек 2014, 21:35
Ник в играта: exact
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от exact »

Взел си си страха, май а ? Демота, качвай. Дълбоко се съмнявам някои да се занимава с логотиите ти.
Първият ми bann, даден за заплаха бе permanent, ако има такова правило, повече аз няма да вляза.
"Различни имена; умее да се покрива", приемай го ,че няколко човека играят с nicka- ми. Отделно ,че съм и през steam хах. За сега незнам да съм flood-нал някого, но може да ме светнеш. За скриптове, миптове сам си прави изводите. Тиквеникът kr0z за developer ме бе баннал 2 пъти, а редовното fps e 80-90. Не съм човека, който ще ти пише есета леш, прави ми демота и ги качвай, апък ако някой ден реша нещо да ти правя, няма да те уведомя :P.
Накратко казано, всички активни bann-ве са от различни играчи/ различни Ip-та, / различни Steam Id-та - > Различни хора, всеки 2 ри леш, спокойно може да се напише exact, като имаш и предвид, че айляк ме знаят :P
Аватар
radkaaaa
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Апр 2015, 18:03
Ник в играта: fen na kz-random
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от radkaaaa »

Аз пък виждам едно и също IP в банлиста, пък не знам... :]
ПС: Отново се издаде, че никой не те е копирал, както уж го правят. Не може всеки втори да знае какъв си и да иска скайп и да казва едно и също ("мъж ли си") с цел да флууди някого. И знаеш ли как се издаде? Стоя онлайн толкова време, а чак сега измисли какво да напишеш, и то както гледам, го прие съвсем спокойно... Аз ако разбера, че ми копират ника и се представят за мене и ме злепоставят, бих откачил, но ти явно го приемаш доста спокойно...?
Аватар
Bai Shushul
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: 05 Май 2015, 22:04
Ник в играта: Gosheto
Скайп профил: ЛС.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: http://slackserv.com
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от Bai Shushul »

Ти ли си тоя ,къде ме обиждаше по скайп ,абе пич ти си за чист бан ама айде са да не се занимавам там където не ми е работа
И аз съм виждал как постоянно те банват ,и ти пак влизаш!
Аватар
exact
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Дек 2014, 21:35
Ник в играта: exact
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от exact »

Понеже си яко забозил и елегантно зациклил, те оставям да си пишеш спокойно. За какви мъже ми говориш , тънна в дълбоко неведение .И понеже тия са си направили труда , единстветно и само локални български Ip-та да имат достъп , ти пиша директно от мобилен .И понеже си упорит мелез , в момента всеки от по- горните може да се сдобие с реалното ми Ip, което пак е шашаво и дава едно голямо разочарование :/. Затова влизай да пойграеш малко, че като се появи някои exact, да му направиш едно симпатично демо.
Аватар
radkaaaa
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Апр 2015, 18:03
Ник в играта: fen na kz-random
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от radkaaaa »

Подновявам темата, защото явно червен няма да погледне, ако не я види в последните пет. Нашият приятел отново се прави, че не знае къде се намира, но всички така или иначе знаеха кой е, но въпросът е, че пак беше със скриптовете там. Ето ви и демо http://dox.bg/files/dw?a=9269855759 .
ЕДИТ: На следващото демо вече ясно се вижда не само gs/sgs, но и bhop-ът. http://dox.bg/files/dw?a=1b8cbc60e9
Аватар
exact
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Дек 2014, 21:35
Ник в играта: exact
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от exact »

И днеска ли съм играл, хахах. Вместо да караш приятелчетата, да пишат по темата, че съм ги наливал и да спамиш излишно -- > http://dox.bg/files/dw?a=2dbec49300 ; http://dox.bg/files/dw?a=4962c4840f ; / Изпратиха ми няколко снимчици./

Прегледах едното демо набързо, и какво виждам? Нищо, кой от тези играчи е свързан с мен ,не успях да доловя.
Други тиквеници, който ги викаш да спамят в темата, да няма повече, че Skype-а, единствено за личен конктакт, не съм барал от година.
Аватар
radkaaaa
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Апр 2015, 18:03
Ник в играта: fen na kz-random
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от radkaaaa »

Първото, което искам да кажа, е това, че MAKE ME BELIEVE (демек тоя last day of your live) са един и същ човек, но не съм аз.
Второ - ти как така точно когато пускам мнения, си във форума? Имаш перманентен бан и уж не можеш да влизаш тук и според твоите думи не влизаш, но посещаваш форума ТОЧНО КОГАТО аз пускам тези мнения. Много странна случайност, нали? Веднъж бях баннат за псуване на главен в друга верига и регистрацията от форума си остана, но не влизах там, защото нямам достъп до сървърите. А ти защо продължаваш да посещаваш форума (уж само него), като не можеш да играеш в сървърите. Какво важно за теб има, щом даже знаеш, че това са уж твои копирвачи и нон-стиймъри и щом ти си със стийм, веднага се разбира, че не са истински? Не виждам какво точно правиш тук в момента, във форума, като си стийм, а копирвачите не са??? Много странно съвпадение, как и вчера влезе като пуснах темата, и днес пак влезе, когато пуснах мнението. Като за човек, който уж даже не играе тук, винаги ме целиш, като пиша във форума?
Аватар
exact
Новак
Новак
Мнения: 5
Регистриран на: 02 Дек 2014, 21:35
Ник в играта: exact
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от exact »

Берекет, берекет. Загадка ,а? Както хората, който ми пращат снимки в сървъра какво се случва а-у, така и ме уведомяват какво се случа по мой адрес, навсякъде. Повече няма да ти reply-на , тъй като си ялов елемент, и ще спамиш до отказ.
Аватар
radkaaaa
Новак
Новак
Мнения: 13
Регистриран на: 28 Апр 2015, 18:03
Ник в играта: fen na kz-random
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от radkaaaa »

Тея твоите хора, които те уведомяват, да не би да са същите хора, които уж те копират? Или отново просто някакво съвпадение...? А и на всичкото отгоре, не аз почнах да споря, а ти.
Аватар
NiNjaaa
Сървър Администратор
Сървър Администратор
Мнения: 359
Регистриран на: 14 Сеп 2011, 07:31
Ник в играта: NiNjaaa
Скайп профил: lurkuwe
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от NiNjaaa »

Тази тема я обърнахте на чат след мойто мнение да няма мнение на потребител а на Администратор с достъп до машината!
slackserv.com :rock:
Аватар
ivo5456
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 873
Регистриран на: 10 Май 2012, 22:39
Ник в играта: understandME
Обратна връзка:

Re: Погледнете темата; време е да помислите за тоя exact.

Мнение от ivo5456 »

Точно заради това ще заключа темата, ако искате ми се карайте. :)
SMOKE WEED EVERYDAY!
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта