Купуване на Лаптоп мнения ?

Модератор: Развлечения

Заключено
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaenBX »

Значи въпроса ми се вижда в заглавието не е за мен а за приятелка но аз не разбирам чесно казано мн от лаптопи и реших да питам вас та събрала си е 1000 и иска хубав лаптоп до толкова пари и нещо да препоръчате като е гледал ето този http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/La ... A/p/527828 давайте мнения :)
Изображение

Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от Genata »

Така,първо кажи за кво ще го ползва,дали ще играе игри и какви горе долу,и второ,НИКОГА ама НИКОГА да не си взима HP тва са най големите боклуци наречени лаптопи,освен ако не иска да го ползва за готварска печка :D
Изображение
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от georgii.s »

Ще ти свърши работа. Горе-долу хубава видеокарта, процесор от ново поколение 8 ГБ рам. Една медна пластинка 3мм която да е между видеото и радиатора който го охлажда ще си на 6 + малко термопаста. Защото глобалните проблеми идват по лаптопите от прегряване(разтяпяне/пропукване) от топчетата които свързват чиповете на видеото с дънната платка. Все пак производителите са хитри ръгат термо ленти които след време не стават за нищо.
Аватар
cb|barbie.*
Respected
Respected
Мнения: 274
Регистриран на: 13 Дек 2011, 18:51
Ник в играта: Alice
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от cb|barbie.* »

Genata написа:Така,първо кажи за кво ще го ползва,дали ще играе игри и какви горе долу,и второ,НИКОГА ама НИКОГА да не си взима HP тва са най големите боклуци наречени лаптопи,освен ако не иска да го ползва за готварска печка :D
Напълно съгласна.
През ден имаме рекламации в Технополис от тях.
Препоръчвам като марка ASUS и Lenovo.
Аcer също не е лош,но новите модели ги правят,така че колкото и да е добър процесора и видео картата ще ти се разглоби отвън до около 3-4 мецеса.
Да даде малко повече информация за какво ще го използва,защото за тези пари може да си купи много по-хубав лаптоп от този,който е в линка... Изобщо да не си го взима това...
Изображение
Аватар
trick2GG
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Яну 2015, 02:22
Ник в играта: dddd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от trick2GG »

ACER !! Официален сайт за драйверите , имам 3 , и ако някой каже , че загряват , да идва с облог 50 кинта , избира се 1 от трите играе лига 8 часа и пипа картата
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от puRple* »

Така имам ACER който се отвори от вън в ъгъла при батерията. Самата батерия не държи повече от 15 минути без зарядно а и с него прекъсва от време на време връзката. И хард диска се счупи не знам как .. и все пак взех хард от acer също прецакан лаптоп.. А да загряват да кажа преди като играех цс загряваше яко в последно време спря не знам защо. Та може да си вземе toshiba / lenovo имам toshiba и нямам оплаквания.
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Toshiba както и HP, Иво може преспокойно да ги прескочи.Гледай DELL.Това е марката.Леново също биват, както и Acer.Има гаранция момци.Въпрос на нечитава бройка.А загряването може от много неща да е.Термопаста, охладител, прах...
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
trick2GG
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 05 Яну 2015, 02:22
Ник в играта: dddd
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от trick2GG »

Моята батерия държи над 2 часа , а другия лаптоп е на 5 години и държи 50 минути , което си е супер
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaenBX »

Значи момичето си пада по игри НФС и такива др неща така че някой който да тръгват хубави игри да не лагва и както казах някъде до към 1000 лева ако може се предложи някакъв :)
Изображение

Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Дай пример с точни игри, щото между Rivlas и Underground 2 има разлика.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
I'm your nightmare
Аматьор
Аматьор
Мнения: 75
Регистриран на: 13 Окт 2013, 08:12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от I'm your nightmare »

Аз ще препоръчам нещо такова http://olx.bg/lenovo-y510p-sli-geymrski ... -i71040556
Аз съм с такъв с 3 Видео карти е моя-2 Нвидии ГТ 755м по 2ГБ едната и една интелска вградена.4 ядрен процесор от 2,40-3,40 Ghz с турбо мод,8гб рам 1ТБ хард + подсветка на клавиатурата,пък ако иска може да вземе такова http://forum.setcombg.com/%D0%BF%D1%80% ... gt650.html (по-стария модел)
Ne se pritesniavaite,asam dabest
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaenBX »

Каража не чак толкова стари игри нещо ново GTA SAN ANDREAS е тва не е чак толкова ново де новите NFS-та некоя нова бойна игра от 2014/15 да разцъква без проблеми :)
Изображение

Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Ако под бойна игра разбирам Battlefield 3/4 и CoD Ghosts/AW, малко са й парите.Все пак има решение.Има лаптопи на тая цена дето ще държат играта на ниски до средни настройки.Но аз не разбирам от тах.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaenBX »

Ахам окай мерси все пак и ако има някой др който да предложи някакъв такъв лаптоп да не са игрите от 2014/15 не чак толкова нови но все пак да може да си разцъква някакви игри, не остарите 2000 година поне от 2012 ако някой може предложи лаптоп с хубава марка защото тоя на леново не ми го хвалят мн мн братовчедките ми имаха такъв и взе че се прецака мн бързо :)
Изображение

Изображение
Аватар
cLy. -
Новак
Новак
Мнения: 15
Регистриран на: 06 Фев 2015, 21:07
Ник в играта: cLy. -
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от cLy. - »

Здравей.
Ако тя иска да играе игри от сорта на GTA, Battlefield, Far Cry 3 , и други, със лаптоп ти гарантирам над 2000 лева ще са нужни за най-новите версии.
Но аз ще ти дам един ето го:
http://www.emag.bg/laptop-acer-aspire-e ... DV2L2MBBM/
Да събере още 200-300 лева и може да вземе ето този:
http://www.emag.bg/laptop-acer-aspire-e ... DCVM5BBBM/
Лаптопите общо взето каквото и да си говорим са за Linux. Все пак Linux-а изобщо няма да и пречи да играе на по-специфични игри. Все пак както казах за по-новите игри трябва хубава машинка, за лаптоп над 2000 лева или да намериш някой, който е по-евтин.
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Каене, я я питай дали не ще случайно едно ПС?Щото до 1100 лв, може да се направи много стабилна конфигурация, способна да подкара игрите на ниски до средни настройки с едни стабилни 60 кадъра, че и на ъпгрейд да подлежи.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
KaenBX
Напреднал
Напреднал
Мнения: 216
Регистриран на: 06 Авг 2013, 22:47
Ник в играта: KaenBX
Скайп профил: ivex.pk
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Купуване на Лаптоп мнения ?

Мнение от KaenBX »

питал съм я за комп неще аз от компютри разбирам лаптопите не ги разбирам аз за 1000 такъв комп ще и направя че Crisys най новата няма и цепи ма не иска тва е въпроса :) ще видя какво ще си избира и така за са ще и покажа 2та който е показал CLY и така :) мерси :)
Изображение

Изображение
Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2015г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта