Ножчето

За стари и важни теми.
Заключено
Аватар
Kachamak.
Баннат
Баннат
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Фев 2014, 15:36
Ник в играта: Kachamak. , np, k
Местоположение: Там

Ножчето

Мнение от Kachamak. »

Пичове, оправете го най-накрая тоя нож шот вече не се търпи мина половин година, все още не реже ............... ( ако не е в правилният раздел евала, да се премести)
Изображение
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Аватар
Lili Ivanova
Активен
Активен
Мнения: 251
Регистриран на: 31 Авг 2014, 12:41
Ник в играта: Lili Ivanova
Скайп профил: :)
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Lili Ivanova »

Гошо няма нет и няма време :D Пускат се теми за тоя прословут нож да се оправи но без развитие :)
Понякога и ние сме като звездите. Падаме, за да сбъднем нечие друго желание !
Аватар
iSpoxxy
Respected
Respected
Мнения: 1764
Регистриран на: 04 Яну 2013, 23:13
Ник в играта: Iznogoud
Скайп профил: feedme369
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Butts, Georgia
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от iSpoxxy »

Точно... не може да се играе заради тоя нож...
Аватар
Kachamak.
Баннат
Баннат
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Фев 2014, 15:36
Ник в играта: Kachamak. , np, k
Местоположение: Там

Re: Ножчето

Мнение от Kachamak. »

Lili Ivanova написа:Гошо няма нет и няма време :D Пускат се теми за тоя прословут нож да се оправи но без развитие :)

Като човека който няма интернет или време и е отговорник би трябвало 1 сървър да има повече от 1 отговорника за да не стават такива лоши работи, а и в сървъра е нема такава анархия всеки се псува с някой блокване рекънектване кво ли не, но когато дойде админ всеки става ангелче и е тихичък
Изображение
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Ножчето

Мнение от kr0z »

Мой човек...Скоро нож няма да видим
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от vankata199 »

И аз съм на мнението на кроза пускат се теми да не кажа всеки ден знаем всички че гошо няма нет кво да напраим ще се примирим с това и точка аз не се надявам на чудо така или иначе
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от r1odayftw »

Временен отговор на актуални въпроси

Мнениеот Tony Montana » Вто Окт 28, 2014 8:09 pm
1. Какъв ще е новият Mode? - За момента не е решено и скоро няма да бъде решено.

2. Кога ще се замени Warcraft + respawn с нов мод? - За момента няма такава възможност и скоро няма да има

3. Кога ще бъде оправен ножа в Hide N Seek? - За момента няма такава възможност

Уточнение: Единственият човек, който може да заменя/оправя/занимава с подобни неща е georgi..s, а той временно няма интернет, а когато случайно хване Wi-fi от някъде то е за кратко и няма как да оправи тези проблеми защото ТЕ изискват време и сигурност. Не може да започне работа и да прекъсне по средата.

Молба: Престанете да обвинявате всеки един от колегите ни защото разберете НЕ ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ НАС

Надявам се съм дал отговор на най-нашумелите въпроси. Ако има нещо, което съм пропуснал ми пишете на ЛС.
Изображение
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от XTSY »

В момента гледаме да оправим този проблем :)
Изображение
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Nicky »

То всички проблеми УЖ се оправят от минимум 1 година. На мен само не ми е ясно защо има 10 Администратора, като само един си върши работата, а в последните няколко месеца и той не я върши ? Защо са тези Администратори, като нито един не върши никаква работа ? Ако мислите, че администраторството е да пускате малоумни теми във форума, да слагате предупреждения наляво-надясно, то тогава скачайте на клона за модератори, макари и там вероятно няма да ви ви се получава. Не знам каква е ролята на повече от половината в този екип. Вероятно да си давате акъл, който в 90% от случаите да е грешен и като се намери един, който да каже нещо различно да го оплюете. Това не просто е смешно, а повече от плачевно. Да имаш екип от над 20 члена, от които нито един да не върши работа и след това 2-3 да се опитват да замажат всичко с тезата, че се прави всичко възможно, за да бъде постигната дадената цел. Аз не вярвам един Гошо да няма пари да си плати нета и за 2 дни да оправи всички сървъри, барабар с машината. Това тук е буквално отбиване на номера, колкото да мине днескашния ден, че да дойде утрешния и след това пак по същият начин. Не знам какво постигате с това, но определено не са нови играчи, а точно обратното - отблъскване на новите и старите едновременно с тази наречена пумия (с извинение) сървъри.

Със здраве.
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Tony Montana »

Ти нали вече не си към този толкова жалък екип дето и ние не знаем за какво сме и сме безполезни? Нали не си ти тук да се ровиш в мизерията или пумията? Нали не си ти този, който плаща интернет? Нали не си ти отдел справки да казваш кой къде е и какво прави?

Може да съм най-безполезния администратор, но каквото и да се казва няма да позволя да се обиждат всичките ми колеги независимо дали се отнася към мен директно или към тях и при следващо такова мнение без никой да ти е искал справка без да ми пука с кой си приятел и кой те уважава ще те разкарам от тоя форум и си ходи при 4вендета да си мериш там оная работа и не се меси в нашите проблеми! Никой не те кара на сила да правиш каквото и да е било!

Лек ден и върви на майната си със здраве!
Аватар
Swinge[R]
Сървър Администратор
Сървър Администратор
Мнения: 631
Регистриран на: 13 Ное 2013, 00:05
Ник в играта: .....
Местоположение: Варна, Лондон
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Swinge[R] »

Окей бе Nicky не казвам, че не си прав и ти, ама айде кажи ми какво повече да направим освен да изчакаме да си "плати нета" примерно и след това евентуално да се поoправят сървърите... Единственото по адекватно действие, поне според мене, ще е да се намери ПОНЕ още един човек който разбира и е дал съгласието си да оправя и развива тези проблеми и сървъри.
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от 1886 »

Аз не играя хнс и по прицнип моето мнение няма кой знае каква тежест ( няма да се вземе под внимание) , но защо по дяволите след като Тео написа точно и ясно как стоят нещата Митко (r1oday) го написа и тук та защо продължавате да спамите и говорите да вярно е има проблеми , но те си имат и решение , всичко ще бъде оправено а и сърварите не са в чак такова отчаяно положение каквото някой се опитват да го изкарат. Искам да кажа и +999999999999 на Тео за горния му пост към потребителя Nicky.
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Nicky »

Не исках да се скарам с някого, просто си изразих мнението, макари не по най-правилният начин, за което се извинявам. Не знам съгласни ли сте с мен, но повече от няколко месеца (горе-долу 5) нищо не се прави по сървърите, като последните няколко месеца изобщо спрях да влизам в CS и следя развитието от страни чрез коментарите тук във форума.
По-рано дори от Април месец са докладвани едни от най-големите проблеми в HideNseek сървъра, като в самият сървър играта е непоносима. Благодарение на @Genata част от тях са оправени или поне се опита да ги оправи. Минали са около 6 месеца, като по въпросният сървър HideNseek няма никакво развитие, а се говори, че скоро всички проблеми ще бъдат поправени. Като бивш колега ме интересува развитието на единственият HNS сървър в България, в който има хора и не веднъж съм се опитвал да ви помогна. Още в началото на септември бях предложил като член на 4Vendeta да ви предоставим безплатен сървър за един месец, за да откриете колко е голяма разликата. Още тогава много хора ме нападнаха, че съм съм имал задна мисъл и съм целял да се възползвам, което не е вярно. Както виждате предлагам ви помощ от все страни, а вие ме плюете когато кажа истината. Като съвет го приемете и за по-добре се хванете няколко човека и за месец се опитайте да оправите машината плюс сървърите, вместо да се караме безцелно във форума. Също така може да издигнете един из между вас, който е по-активен и има умения, който да смени Гошо, докато оправи проблемите си, за да може да се върши някаква работа по сървърите и машината. Не е толкова трудно да се научат най-нужните команди за линукса, като дори и индианец би се справил, след като му се обясни какво да прави.
Аватар
Kachamak.
Баннат
Баннат
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Фев 2014, 15:36
Ник в играта: Kachamak. , np, k
Местоположение: Там

Re: Ножчето

Мнение от Kachamak. »

Офтопик:
Тази тема се превърна в някаква война :D :D :D :D :D

По принцип разбрах горе долу за какво става дума, но все още не разбирам защо има 1 отговорник, при положение, че няма "възможността" да се грижи за даденият сървър, специално hns-то седи в застой от половин година. Седи си онлайн, няма грам развитие и подобрение към положителната страна, всеки се оплаква и все още няма добре формулиран отговор :disagree:
Изображение
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Genata »

Kachamak. написа:
Офтопик:
Тази тема се превърна в някаква война :D :D :D :D :D

По принцип разбрах горе долу за какво става дума, но все още не разбирам защо има 1 отговорник, при положение, че няма "възможността" да се грижи за даденият сървър, специално hns-то седи в застой от половин година. Седи си онлайн, няма грам развитие и подобрение към положителната страна, всеки се оплаква и все още няма добре формулиран отговор :disagree:
Веднага ти отговорям,щот гошо е единствения с достъп до машината който разбира от тия неща,аз имам достъп до машината но знанията са ми до там,колкото да сложа някой плугин или да махна,сложа или премахна карта,да спра или да пусна сървъра и до там,по натам всичко ми е тъмна индия
Изображение
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Andr0 »

Оправете го колкото се може по-бързо... и не бутайте там дето не ви е работата... за да не разваляте сървърите и настроението на играчите . HF .
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Andr0 »

Правя 2ри пост , защото няма да го видите иначе................. КОГА ?! ще оправите ножа? Колко време ви е нужно ? Разваля се цялата игра....................
Аватар
bugi_man
Собственик
Собственик
Мнения: 243
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:14
Ник в играта: bugi_man
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от bugi_man »

беше ми нужно малко време да оправя d2-то и deathmatch-a, но щом HNS-то е толкова належащ сървър за оправяне ще хвана него още утре :)
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Ножчето

Мнение от Musti »

Модът е изцяло е сменен и засега няма проблеми с ножа.
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта