Оплакване от несправедлив бан

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

1. Вашият ник:*Rep0rT ;]]
2. Сървър:Jailbreak
3. Ник на админа:iv0
4. Вашето IP: 87.246.57.65
5. Причина, поради която сте наказан: (Копирайте какво Ви изписва в конзолата)
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: iv0
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.slackserv.com
[AMXBans] Reason: 'Wallhack, hvanah te nai nakraq'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:866046027'
[AMXBans] Your IP: '87.246.57.65'
[AMXBans] =======================================
6. Демо на играта ви: (Демо се записва автоматично в папка cstrike, с името на съответния сървър) http://dox.bg/files/dw?a=d51f4a3045
7. Screenshots: (Ако са Ви направени снимки, задължително се предоставят в .rar/zip формат!) нямам направени снимки
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от iv00 »

Не се и съмнявах :D ама това яко трябва да си нагъл да си админ /смс/ да играеш с уал да те хванат и да се оплачеш :unknw: От 3 дена те дебна и все има нещо съмнително ама все не стига да ти прасна бана. Сега ако може да ми обясниш на последния ти бунт как така без да ги виждаш предварително все намираше КТтата с мерника ? Ексрасенс сигурно :( Особено пък това кт в килията. Аз бях приготвил менюто и амен амен ти се беше разминало ама там просто си написа бана.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

ами просто като вървях видях нещо което се движи там и доближих с мерника да видя какво e и m4a1 беше това което видях ...
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от iv00 »

Мхм, а когато гонеше симона и беше зад препятствията без никаква видимост изведнъж реши, че е на стълбата. Саунд сигурно

+ КТто на стълбата на тунела, изпусна се от стълбата и ти без да го виждаш го проследи с мерник :mnms:
Последно промяна от iv00 на 30 Авг 2014, 23:16, променено общо 1 път.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

просто го видях и стрелях без посока мислейки че ще го оцеля
Изображение
Аватар
pulsar
Баннат
Баннат
Мнения: 116
Регистриран на: 07 Юни 2014, 20:14
Ник в играта: pulsar
Скайп профил: ivanch-.-
Вашият пол е: Мъж

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от pulsar »

iv00 написа:Мхм, а когато гонеше симона и беше зад препятствията без никаква видимост изведнъж реши, че е на стълбата. Саунд сигурно
Няма саунд, тук всичко е "skills". Когато почнах да го киквам подари тази причина преди 1-2 дена пак беше по същия начин. Без никаква видимост убива. На тунелът на картата jail_patos се вижда до едно положение и докато не слезнеш надолу вече не те виждат. А той ги убива и после казва, че било невидимо.
Само не знам, каква наглост имаш да играеш с wallhack и да пуснеш оплакване от несправедлив бан. :mnms:
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си.
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

Няма саунд, тук всичко е "skills". Когато почнах да го киквам подари тази причина преди 1-2 дена пак беше по същия начин. Без никаква видимост убива. На тунелът на картата jail_patos се вижда до едно положение и докато не слезнеш надолу вече не те виждат. А той ги убива и после казва, че било невидимо.
Само не знам, каква наглост имаш да играеш с wallhack и да пуснеш оплакване от несправедлив бан. :mnms:[/quote]


тогава на патос ти се виждашe шапката
Изображение
Аватар
pulsar
Баннат
Баннат
Мнения: 116
Регистриран на: 07 Юни 2014, 20:14
Ник в играта: pulsar
Скайп профил: ivanch-.-
Вашият пол е: Мъж

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от pulsar »

Report написа:Няма саунд, тук всичко е "skills". Когато почнах да го киквам подари тази причина преди 1-2 дена пак беше по същия начин. Без никаква видимост убива. На тунелът на картата jail_patos се вижда до едно положение и докато не слезнеш надолу вече не те виждат. А той ги убива и после казва, че било невидимо.
Само не знам, каква наглост имаш да играеш с wallhack и да пуснеш оплакване от несправедлив бан. :mnms:
тогава на патос ти се виждашe шапката
Тогава пък шапката ми се е виждала. А я ми кажи, защо тук във форума си толкова "учтив" а в сървърите цялата ми рода минаваш на един ред? Много пъти ти повторих едно и също нещо, ето пак "Научи се да играеш без помощи и тогава играи". А то пък даже в JailBreak, нямам друг коментар. Спирам да спамя, червените да решат какво да те правят. Но според мен бана си е заслужен. :ban:

Едно голямо БРАВО на колегата, само той ми повярва и само той ме подкрепи.
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си.
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

pulsar написа:
Report написа:Няма саунд, тук всичко е "skills". Когато почнах да го киквам подари тази причина преди 1-2 дена пак беше по същия начин. Без никаква видимост убива. На тунелът на картата jail_patos се вижда до едно положение и докато не слезнеш надолу вече не те виждат. А той ги убива и после казва, че било невидимо.
Само не знам, каква наглост имаш да играеш с wallhack и да пуснеш оплакване от несправедлив бан. :mnms:

тогава на патос ти се виждашe шапката
Тогава пък шапката ми се е виждала. А я ми кажи, защо тук във форума си толкова "учтив" а в сървърите цялата ми рода минаваш на един ред? Много пъти ти повторих едно и също нещо, ето пак "Научи се да играеш без помощи и тогава играи". А то пък даже в JailBreak, нямам друг коментар. Спирам да спамя, червените да решат какво да те правят. Но според мен бана си е заслужен. :ban:

Едно голямо БРАВО на колегата, само той ми повярва и само той ме подкрепи.[/quote]









без доказателства не можеш да говориш ей така какво ти падне щото може да кажеш много работи като това което не е вярно изобщо
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от JukeCity »

Report написа:
pulsar написа:
Report написа:Няма саунд, тук всичко е "skills". Когато почнах да го киквам подари тази причина преди 1-2 дена пак беше по същия начин. Без никаква видимост убива. На тунелът на картата jail_patos се вижда до едно положение и докато не слезнеш надолу вече не те виждат. А той ги убива и после казва, че било невидимо.
Само не знам, каква наглост имаш да играеш с wallhack и да пуснеш оплакване от несправедлив бан. :mnms:

тогава на патос ти се виждашe шапката
Тогава пък шапката ми се е виждала. А я ми кажи, защо тук във форума си толкова "учтив" а в сървърите цялата ми рода минаваш на един ред? Много пъти ти повторих едно и също нещо, ето пак "Научи се да играеш без помощи и тогава играи". А то пък даже в JailBreak, нямам друг коментар. Спирам да спамя, червените да решат какво да те правят. Но според мен бана си е заслужен. :ban:

Едно голямо БРАВО на колегата, само той ми повярва и само той ме подкрепи.








без доказателства не можеш да говориш ей така какво ти падне щото може да кажеш много работи като това което не е вярно изобщо[/quote]

по-твоята логика всичките ти думи са измислица без доказателство xD за мен също си Wall вчера те гледах със друг ник.
Аватар
Report
Аматьор
Аматьор
Мнения: 64
Регистриран на: 17 Авг 2014, 17:08
Ник в играта: *Rep0rT ;]]
Скайп профил: vaneka.ivanow
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от Report »

червените да решат какво да правят.
Изображение
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан

Мнение от XTSY »

Бана остава ето ти линк ако искаш да си махнеш бана http://www.slackserv.com/services.php?sms=unban
Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта