Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Публикувай отговор
Аватар
Unstopabl3 Skill'z
Новак
Новак
Мнения: 26
Регистриран на: 01 Юни 2013, 09:58
Ник в играта: Unstopabl3 Skill'z
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Unstopabl3 Skill'z »

да и аз съм на това мнение , но кой да им каже на смсите (някои) ,че не е тунел...
Изображение
day without curse
Аватар
Stanislaff
Напреднал
Напреднал
Мнения: 149
Регистриран на: 19 Окт 2012, 14:22
Ник в играта: Stanislaff
Скайп профил: slavka6nika
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Stanislaff »

Tony Montana написа:Предлагам понеже напоследък виждам играчи които само те си играят като simon и никои не може да вземе думата от тях, да се ограничи ставането на simon до 2 пъти подред - 3 път се наказва чрез slay ( примерно).


Гласувайте защото наистина има нужда от такова правило.
Добро предложение аз съм ЗА, че някой са доста нахални (понякога и аз).
Никой не може да удря по-силно от живота.Но не е важно колко силно те удрят. Важно е колко силно могат да те ударят и да продължиш напред. Колко можеш да понесеш и да продължиш напред.
Така се побеждава!



Изображение
Офтопик:
Футбола Моят Живот
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

Unstopabl3 Skill'z написа:да и аз съм на това мнение , но кой да им каже на смсите (някои) ,че не е тунел...
Кажи им го ти...ако продължат ги докладваш във форума и ще се научат....
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
silwetyy
Respected
Respected
Мнения: 257
Регистриран на: 02 Май 2013, 11:22
Ник в играта: silviqsekazvam
Скайп профил: silviqsekazvam
Вашият пол е: Жена
Местоположение: София : )
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от silwetyy »

Tony Montana написа:Предлагам понеже напоследък виждам играчи които само те си играят като simon и никои не може да вземе думата от тях, да се ограничи ставането на simon до 2 пъти подред - 3 път се наказва чрез slay ( примерно).


Гласувайте защото наистина има нужда от такова правило.
И аз съм ЗА !
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

Предлагам още едно правило - Да се забрани моленето за шапки и да се наказва с гаг от 1 минута до 30 за нахалници. Научиха се и на нови магии и вече и затова спамят и изнудват админите.


Едит: Обърнете внимание на темата


Предлагам още едно правило във връзка с приетото предложение за jb паковете. Да се забрани моленето за jb packs и да се наказва с гаг.
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Nicky Heet »

Tony Montana написа:Предлагам още едно правило - Да се забрани моленето за шапки и да се наказва с гаг от 1 минута до 30 за нахалници. Научиха се и на нови магии и вече и затова спамят и изнудват админите.


Едит: Обърнете внимание на темата


Предлагам още едно правило във връзка с приетото предложение за jb паковете. Да се забрани моленето за jb packs и да се наказва с гаг.
Няма какво да говорим аз вече гагвам след като съм предупредила на худ-а така че те да му мислят! Това си е чист спам моля та моля еми няма пък молиш ме само за гаг. Аз ще ги гагвам пък ти както искаш :)
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
SpArTa
Новак
Новак
Мнения: 44
Регистриран на: 26 Юни 2013, 22:22
Ник в играта: SpArTa
Скайп профил: On PM
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Napoli / Italy
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от SpArTa »

Аз предлагам когато е пуснат HNS ден от някой от администраторите полицаите да имат право да използват само ножове . Защото иначе играта свършва прекалено бързо и не е много интересно защото ако някои от затворниците се е мъчил много време да се скрие на високо място ако някой от полицаите го убие с оръжие какъв е бил смисълът да се катери ?
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

SpArTa написа:Аз предлагам когато е пуснат HNS ден от някой от администраторите полицаите да имат право да използват само ножове . Защото иначе играта свършва прекалено бързо и не е много интересно защото ако някои от затворниците се е мъчил много време да се скрие на високо място ако някой от полицаите го убие с оръжие какъв е бил смисълът да се катери ?



Категорично ПРОТИВ! Времетраенето на деня е според зависи. Понякога се проточва много, а понякога свършва бързо. Играенето само с нож ще проточи и затрудни прекалено много играта
Аватар
mamuta
Зарибен
Зарибен
Мнения: 515
Регистриран на: 28 Дек 2012, 13:59
Ник в играта: Jeff Hardy
Скайп профил: Л.С
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от mamuta »

SpArTa написа:Аз предлагам когато е пуснат HNS ден от някой от администраторите полицаите да имат право да използват само ножове . Защото иначе играта свършва прекалено бързо и не е много интересно защото ако някои от затворниците се е мъчил много време да се скрие на високо място ако някой от полицаите го убие с оръжие какъв е бил смисълът да се катери ?
Против!!
Примерно: Ct е на покрива забелязва Т и тръгва да го килне,но само веднъж го уцелва и Т-то си скача и ходи и го гони...
Офтопик:
[12:53:33 AM] ‎- Spoxxy™: и я щипнах между големия ми пръст
[12:53:35 AM] ‎- Spoxxy™: и другите
Изображение
Аватар
skw3r0w
Аматьор
Аматьор
Мнения: 63
Регистриран на: 10 Май 2013, 23:46
Ник в играта: `Monkey's ~ Roar
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от skw3r0w »

Аз предлагам да се сложи плъгин, който може да се баннва от цт т.е. да не играе няколко дни ЦТ. Това да се използва за наказание за тези които настояват да играят полицаи. Последно време всички "новаци" се молят и става невероятен спам.
Never Give Up! John Cena
Аватар
Lubownichkataaa
Активен
Активен
Мнения: 305
Регистриран на: 19 Апр 2013, 16:11
Ник в играта: Lubownichkataaa
Скайп профил: waletoo97
Вашият пол е: Жена
Местоположение: на небетоо
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Lubownichkataaa »

skw3r0w написа:Аз предлагам да се сложи плъгин, който може да се баннва от цт т.е. да не играе няколко дни ЦТ. Това да се използва за наказание за тези които настояват да играят полицаи. Последно време всички "новаци" се молят и става невероятен спам.
грешна тема + против
Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

skw3r0w написа:Аз предлагам да се сложи плъгин, който може да се баннва от цт т.е. да не играе няколко дни ЦТ. Това да се използва за наказание за тези които настояват да играят полицаи. Последно време всички "новаци" се молят и става невероятен спам.
Под няколко дни имаш предвид рунда или мапа?? Също така за гаг ли питаш или игра като цт? Ако е за игра против, ами ако смс мята някой да го банва ли? о.О И без това плъгините там са в повечко, не мисля, че подобни неща са нужни. За това са админите.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
skw3r0w
Аматьор
Аматьор
Мнения: 63
Регистриран на: 10 Май 2013, 23:46
Ник в играта: `Monkey's ~ Roar
Скайп профил: LS
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от skw3r0w »

Ками написа:
skw3r0w написа:Аз предлагам да се сложи плъгин, който може да се баннва от цт т.е. да не играе няколко дни ЦТ. Това да се използва за наказание за тези които настояват да играят полицаи. Последно време всички "новаци" се молят и става невероятен спам.
Под няколко дни имаш предвид рунда или мапа?? Също така за гаг ли питаш или игра като цт? Ако е за игра против, ами ако смс мята някой да го банва ли? о.О И без това плъгините там са в повечко, не мисля, че подобни неща са нужни. За това са админите.
Ами админите са затова, но когато няма СВЕСНИ админи ? Имам предвид за дни не за мапове или рундове .
Never Give Up! John Cena
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

skw3r0w написа:
Ками написа:
skw3r0w написа:Аз предлагам да се сложи плъгин, който може да се баннва от цт т.е. да не играе няколко дни ЦТ. Това да се използва за наказание за тези които настояват да играят полицаи. Последно време всички "новаци" се молят и става невероятен спам.
Под няколко дни имаш предвид рунда или мапа?? Също така за гаг ли питаш или игра като цт? Ако е за игра против, ами ако смс мята някой да го банва ли? о.О И без това плъгините там са в повечко, не мисля, че подобни неща са нужни. За това са админите.
Ами админите са затова, но когато няма СВЕСНИ админи ? Имам предвид за дни не за мапове или рундове .
Или аз съм тъпа или ти не обясняваш добре :D Демек Понеделник е ЦТ, Вторник не може да е така ли?! :D Ако това имаш предвид съм още по-категорична в мнението си... Против.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iHate »

А да питам , защото вчера ми се случи skw3r0w беше " Freeday " и влезе в тунел , за да премине по - бързо или да вземе оръжие ( не разбрах какво точно се е случило ) и като излязъл полицаят го е убил , защото е бил в тунел . . . Та като си " Freeday " имаш ли право да влизаш в тунел и да останеш безнаказан или ?
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

iHate написа:А да питам , защото вчера ми се случи skw3r0w беше " Freeday " и влезе в тунел , за да премине по - бързо или да вземе оръжие ( не разбрах какво точно се е случило ) и като излязъл полицаят го е убил , защото е бил в тунел . . . Та като си " Freeday " имаш ли право да влизаш в тунел и да останеш безнаказан или ?

10.Надзирателите имат право да убият всеки затворник,който е влязъл или излязъл от тунел.
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iHate »

Tony Montana написа: 10.Надзирателите имат право да убият всеки затворник,който е влязъл или излязъл от тунел.
Да, това е ясно ама все пак беше FD и е свободен да прави каквото си иска . . ок.
Аватар
NooB4o
Напреднал
Напреднал
Мнения: 158
Регистриран на: 03 Апр 2013, 13:16
Скайп профил: monkata_r
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от NooB4o »

На някои мапове тунелите са недостъпни за СТ-тата ... Ако на НNS са се скрили двама в него може ли админа да ги слей ? И ако вътре са ласт двамата може ли да се пусне бокс ?
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

NooB4o написа:На някои мапове тунелите са недостъпни за СТ-тата ... Ако на НNS са се скрили двама в него може ли админа да ги слей ? И ако вътре са ласт двамата може ли да се пусне бокс ?
Недостъпни за цт, т.е. може да влезе само един Т? Ако си бави там се слейва... Но все пак е хнс. Като остане последен излиза или го слейват.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
NooB4o
Напреднал
Напреднал
Мнения: 158
Регистриран на: 03 Апр 2013, 13:16
Скайп профил: monkata_r
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от NooB4o »

Ками написа:
NooB4o написа:На някои мапове тунелите са недостъпни за СТ-тата ... Ако на НNS са се скрили двама в него може ли админа да ги слей ? И ако вътре са ласт двамата може ли да се пусне бокс ?
Недостъпни за цт, т.е. може да влезе само един Т? Ако си бави там се слейва... Но все пак е хнс. Като остане последен излиза или го слейват.
Те могат да влизат по 2 Т-та,но като влезе/влязат се затваря 1 капак и никой друг не може да влезе ... Ако влязат 2 Т-та и седят там и не излизат може ли админа да ги слей ? Не може ли Симона да даде бокс ?
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост