Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Публикувай отговор
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от aHaJLruH »

Ками написа:
aHaJLruH написа: 8.Надзирателите имат право да убият затворник,който използва аптечката.
Пояснение: Аптечката е единствено за ранениете затворници.


Не виждам смисъл в това правило. Май се нуждае от малка редакция. :coffee:
По принцип това си е в правилата на ЖБ мода...?

В доста голяма грешка си .... правилото гласи :
Аптечката се използва единствено за ранените НАДЗИРАТЕЛИ !

А колкото до правилото за местене на оръжия има хора които ще се възползват от това , че сте написали "при умиране на надзирател" и преди да умре даден надзирател да скрие всичките оръжия под маси в лава или на някое друго място където никой няма да ги бара. :sarcastic:
Изображение
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

aHaJLruH написа:
Ками написа:
aHaJLruH написа: 8.Надзирателите имат право да убият затворник,който използва аптечката.
Пояснение: Аптечката е единствено за ранениете затворници.


Не виждам смисъл в това правило. Май се нуждае от малка редакция. :coffee:
По принцип това си е в правилата на ЖБ мода...?

В доста голяма грешка си .... правилото гласи :
Аптечката се използва единствено за ранените НАДЗИРАТЕЛИ !

А колкото до правилото за местене на оръжия има хора които ще се възползват от това , че сте написали "при умиране на надзирател" и преди да умре даден надзирател да скрие всичките оръжия под маси в лава или на някое друго място където никой няма да ги бара. :sarcastic:
Ами явно ти така си го разбрал... По принцип е ЗАБРАНЕНО местенето на оръжия, без значение на умрял надзирател ли са или в гъна. Да, то така е написано, но по принцип е забранено. Няма да е зле Ивайло да поясни ;д
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от aHaJLruH »

То това не е проблем за мен аз правилата си ги знам , но мисля , че вие тези правила ги пишете за хората които не ги знаят. На няколко пъти днес след отваряне на килийте се издаваше заповед която е например "koito izleze mre" а в същото време половината от затворниците са излезли и най чудното е , че когато кажеш на някой администратор да даде FD да те питат "ЗАЩО". Когато пишете правила за даден сървър ги пишете подробно дори и с най-малките особености!

И пак ще кажа на ivailo прегледай правилата и си изчисти грешките , че не са изобщо малко.
Изображение
Аватар
Nicky
Respected
Respected
Мнения: 342
Регистриран на: 19 Ное 2012, 20:13
Ник в играта: ...
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Nicky »

Тъй като наскоро ме убиха поне 2 пъти с причина "fz e up" реших да проверя отново правилата, защото се сещам, че такова правило не съществува. Наскоро спорихме с екипа, че това правило лично на мен не ми харесва. И какво да видя днес... Такова правило не съществува. Може да се напише в правилата като "забележка", че fz = freeze може да е и DUCK, UP и ако искате и на челна стойка.

Също така може да се добави правило подобно на №19 и №23. По-точно то да гласи: Забранено е пречкането на Надзирателите по време на изпълняването на команда. Тоест: Днес ми се случи така, че simon-а каза duck след мен по точки и естествено всички изпълняваха, както и аз, и нали той си цепи напред и ние след него по точки, като нямам какво да правя цепех с бокса човека пред мен (просто ей така) и изведнъж излезе някакъв "пазач - надзирател" пред мен и без да искам го хитнах (уцелих). Той взе че ме уби ?! Не стига, че го ударих без да искам и спрях (беше само 1 хит), че и ме уби с причина - Атакува полицай (нещо такова). Това е същото като да подхвърлиш оръжие и да го убиеш. Същото нещо се случва и когато е зададен бокс (м/у 2ма или повече затворника) и някакъв надзирател излезе пред теб и го хитнеш и той те убие. Или пък малко по-различна ситуация, след като е зададен бокс-а ти убиваш съотборника си (спечел си) и точно зад него се намира надзирателя и по погрешка го удряш 1 път и той те убива ?! Относно тези ситуации може правилата да станат 2, а именно:

1. Забранено е пречкането на Надзирателите по време на изпълняването на команда.
2. Забранено е на надзирателите да са в близост до играч/играчи, които играят дуел, чрез командата /box.
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

Nicky написа:Тъй като наскоро ме убиха поне 2 пъти с причина "fz e up" реших да проверя отново правилата, защото се сещам, че такова правило не съществува. Наскоро спорихме с екипа, че това правило лично на мен не ми харесва. И какво да видя днес... Такова правило не съществува. Може да се напише в правилата като "забележка", че fz = freeze може да е и DUCK, UP и ако искате и на челна стойка.

Също така може да се добави правило подобно на №19 и №23. По-точно то да гласи: Забранено е пречкането на Надзирателите по време на изпълняването на команда. Тоест: Днес ми се случи така, че simon-а каза duck след мен по точки и естествено всички изпълняваха, както и аз, и нали той си цепи напред и ние след него по точки, като нямам какво да правя цепех с бокса човека пред мен (просто ей така) и изведнъж излезе някакъв "пазач - надзирател" пред мен и без да искам го хитнах (уцелих). Той взе че ме уби ?! Не стига, че го ударих без да искам и спрях (беше само 1 хит), че и ме уби с причина - Атакува полицай (нещо такова). Това е същото като да подхвърлиш оръжие и да го убиеш. Същото нещо се случва и когато е зададен бокс (м/у 2ма или повече затворника) и някакъв надзирател излезе пред теб и го хитнеш и той те убие. Или пък малко по-различна ситуация, след като е зададен бокс-а ти убиваш съотборника си (спечел си) и точно зад него се намира надзирателя и по погрешка го удряш 1 път и той те убива ?! Относно тези ситуации може правилата да станат 2, а именно:

1. Забранено е пречкането на Надзирателите по време на изпълняването на команда.
2. Забранено е на надзирателите да са в близост до играч/играчи, които играят дуел, чрез командата /box.
По принцип freeze винаги е up. Смисъл...как да се напише в правилата...Това не е правило...Не знам как да го обясня ;д

Колкото до предложението ти - често ми се е случвало и на мен и винаги съм се карала, защото седят около играчите, които се боксират и те няма как да не ударят надзирател... Иии да съгласна съм с теб за правилата (да се наказва със слей/преместване към Т при 2ро нарушение).
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Nicky Heet »

Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"...
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

Nicky Heet написа:Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"...
И тук ще продължиш разбира се........ -.- Можеше да ми отговориш в скайп.... И тук ще го напиша - питах и Мариян и Гената и 2мата ми казаха, че е позволено, щом ЦТтата са позволили да стигна до там. Ако са решили да го предотвратят могат просто да стоят при бутоните и да пазят. Давам за пример долно_тире, който стои при бутоните и ме пази да не ходя там.... А колкото до това "забранено е слей го" ми го казват по 20 пъти на ден без значение дали е забранено или не (не се отнася за това правило)... Най-редовно виждам коментари от сорта на "awe ban go we" "kvo prai toq ban go" и т.н.....



п.п. За цт си е забранено...
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Nicky Heet »

Ками написа:
Nicky Heet написа:Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"...
И тук ще продължиш разбира се........ -.- Можеше да ми отговориш в скайп.... И тук ще го напиша - питах и Мариян и Гената и 2мата ми казаха, че е позволено, щом ЦТтата са позволили да стигна до там. Ако са решили да го предотвратят могат просто да стоят при бутоните и да пазят. Давам за пример долно_тире, който стои при бутоните и ме пази да не ходя там.... А колкото до това "забранено е слей го" ми го казват по 20 пъти на ден без значение дали е забранено или не (не се отнася за това правило)... Най-редовно виждам коментари от сорта на "awe ban go we" "kvo prai toq ban go" и т.н.....



п.п. За цт си е забранено...

Виж ся Евгени к'во ми написа в скайп..

Код за потвърждение: Избери целия код

Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"....
[10:10:53 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: gena q kaji sq
[10:10:56 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: imam li pravo
[10:11:00 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: da slayvam
[10:11:01 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: ?
[10:11:24 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: че еба ли му майката
[10:11:27 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: питай ивайло
[10:11:28 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: той ги е писал
[10:11:29 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: :D
Така че не ми минавай с т'ва "Гената ми каза че може значи може .."

+ Това пише ИЛИ ДРУГИ СРЕДСТВА С КОИТО ЗАТВОРНИЦИТЕ МОГАТ ДА БЪДАТ УБИТИ !!! [Важи и за ДВАТА отбора] така че без такива ....
Последно промяна от Nicky Heet на 12 Мар 2013, 23:58, променено общо 1 път.
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

Nicky Heet написа:
Ками написа:
Nicky Heet написа:Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"...
И тук ще продължиш разбира се........ -.- Можеше да ми отговориш в скайп.... И тук ще го напиша - питах и Мариян и Гената и 2мата ми казаха, че е позволено, щом ЦТтата са позволили да стигна до там. Ако са решили да го предотвратят могат просто да стоят при бутоните и да пазят. Давам за пример долно_тире, който стои при бутоните и ме пази да не ходя там.... А колкото до това "забранено е слей го" ми го казват по 20 пъти на ден без значение дали е забранено или не (не се отнася за това правило)... Най-редовно виждам коментари от сорта на "awe ban go we" "kvo prai toq ban go" и т.н.....



п.п. За цт си е забранено...

Виж ся Евгени к'во ми написа в скайп..

Код за потвърждение: Избери целия код

Имам един въпрос относно едно правило. "27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]
Наказва се с : Slay; А относно надзирателите при повторно нарушение минават към отбора на затворниците."
Това правило отнася ли се до бутоните в изолатора ,някой като ги цъкне за играчка било то Т или СТ, и убие повечето Т-та и някой СТ-та имам ли право на слей ? Питам защото някой казват "админите казаха че е позволено и аз ще го правя" а други казват "забранено е слей го"....
[10:10:53 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: gena q kaji sq
[10:10:56 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: imam li pravo
[10:11:00 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: da slayvam
[10:11:01 PM] ρξλəηΐ4ع ^.^: ?
[10:11:24 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: че еба ли му майката
[10:11:27 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: питай ивайло
[10:11:28 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: той ги е писал
[10:11:29 PM] ♫ ♪ *USS Enterprise* ♪ ♫: :D
Така че не ми минавай с т'ва "Гената ми каза че може значи може .."
Дадох ти го за пример. Едни ми казват, че може, а други не. Искам някой червен да потвърди може или не може... Също така нали за "излезе мре" НЯМА тайм? И за това съм получавала други отговори....
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
aHaJLruH
Respected
Respected
Мнения: 366
Регистриран на: 17 Фев 2013, 16:28
Ник в играта: Birichka <3
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от aHaJLruH »

"Дадох ти го за пример. Едни ми казват, че може, а други не. Искам някой червен да потвърди може или не може... Също така нали за "излезе мре" НЯМА тайм? И за това съм получавала други отговори...."

Дава се време само на команди за които трябва време за изпълнение ! Преди да се отворят килийте при команда излезе мре не се дава време , но по-добре направете някакво правило , защото доста пъти съм виждал първо да отварят килийте и после да дават командата ... при което повече са излезли :/. А колкото до правилото :

27.Забранено е газенето с коли или други средства,които могат да убият даден затворник! [Отнася се към двата отбора]

Няма нужда от такива разсъждения във всеки сървър в който влезете (JB) ще ви кажат , че при такова правило е забранено убиването по какъвто и да е било начин било то стреляне по мишената (jail_piramid) или натискане на бутон(jail_snow). За какво толкова обсъждате ? Това са неща които трябва да се знаят от обща култура ...
Изображение
Аватар
Barca
Аматьор
Аматьор
Мнения: 69
Регистриран на: 16 Мар 2013, 15:58
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Barca »

Искам да предложа нещо ,ето го и то :

Повечето играчи бъгват вратата,и не може да се отваря.Според мен това трябва да влезни в правилата и да се наказва с SLAY ! [Слей !]
Аватар
ivailo
Respected
Respected
Мнения: 1139
Регистриран на: 26 Апр 2012, 21:56
Ник в играта: ivailo
Скайп профил: undertaker239
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от ivailo »

Прочети правилата! Има такова правило !
България Над Всичко !
Аватар
Barca
Аматьор
Аматьор
Мнения: 69
Регистриран на: 16 Мар 2013, 15:58
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Barca »

Barca написа:Искам да предложа нещо ,ето го и то :

Повечето играчи бъгват вратата,и не може да се отваря.Според мен това трябва да влезни в правилата и да се наказва с SLAY ! [Слей !]
Извинявам се ! То вече го имало !
Аватар
dopeTHEMAULER
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 24 Мар 2013, 15:16
Ник в играта: dope THEMAULER
Скайп профил: danich..fox
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Варна
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от dopeTHEMAULER »

Добър ден, колеги ! Искам да попитам едно незначително правило, защото сега съм новобранец в вашия сървър и се уча, та правилото е следното, когато Саймънът зададе своята първа команда, като например ''freeze na liniq, samo 10 sekundi.'' , той първо трябва да отвори вратите на килиите/килията или първо трябва да пусне даденият таймер да тече и след това да отвори килиите. Също така искам да питам и още нешо , което е : Ако примерно е имало FD ALL DAY, след това саймънът има ли право да дава каъвто и да е бил DAY ? :hmm:
П.С. - Ще съм много благодарен на оговор ! :) :cheers:
Последно промяна от dopeTHEMAULER на 24 Мар 2013, 15:49, променено общо 1 път.
“Who are you to judge the life I live?
I know I'm not perfect
-and I don't live to be-
but before you start pointing fingers...
make sure you hands are clean!”

― Bob Marley
Аватар
Nicky Heet
Respected
Respected
Мнения: 978
Регистриран на: 01 Авг 2012, 21:54
Ник в играта: Men.
Скайп профил: niki300798
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Nicky Heet »

Виж сега няма правило което да гласи дали трябва първо да отвориш или първо да дадеш тайм аз лично първо давам тайм защото иначе ако първо им отворя и ще избунтят ти както си решиш така си го правиш. Никъде не е казано кое е първо по преценка на симона е :) ! Надявам се да съм помогнала :)!
[20:29:32] Tony Montana: Обижда теб?
[20:29:48] Tony Montana: Ей сега ще махна бана
[20:29:52] Tony Montana: И ще ти го на**кам като търнокоп
[20:29:58] Tony Montana: да ти го т**а с глазура в гестапото
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

dopeTHEMAULER написа: Също така искам да питам и още нешо , което е : Ако примерно е имало FD ALL DAY, след това саймънът има ли право да дава каъвто и да е бил DAY ? :hmm:
Не, няма право. Доколкото знам трябва да са минали 3 дни, за да пусне друг day.
Аватар
Spindermaan
Новак
Новак
Мнения: 22
Регистриран на: 26 Мар 2013, 15:15
Ник в играта: Spindermaan
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Монтана
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Spindermaan »

Ако един ЦТ вземе оръжие от пода изпразни му патроните и пак си вземе неговото слайва ли се?
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

Spindermaan написа:Ако един ЦТ вземе оръжие от пода изпразни му патроните и пак си вземе неговото слайва ли се?
Мести оръжие т.е. да.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
ivan18
Напреднал
Напреднал
Мнения: 153
Регистриран на: 02 Апр 2013, 19:57
Ник в играта: Crixus
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от ivan18 »

Може ли да предложа 1 правило:при обикновен day само simon да има право да натиска бутоните за игри или други такива,защото в последните няколко дни все някои от CT-тата натискат бутони и убиват играчи. (ако има такова правило или подобно се извинявам)
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

ivan18 написа:Може ли да предложа 1 правило:при обикновен day само simon да има право да натиска бутоните за игри или други такива,защото в последните няколко дни все някои от CT-тата натискат бутони и убиват играчи. (ако има такова правило или подобно се извинявам)
Това правило го има отдавна...
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост