Deatrun New Mods

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 311 ]
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от n1ke_^- »

kofein написа:Classic drun, само semiclip сложете, никакви пистолети, никакви шапки, нищичко !
То ако няма екстри няма да има смс-и.. 80 процента от смс-те бяха заради Usp-то. Ако може да се направи вип/админите да имат достъп до drshop тъй ще има доста приходи.Трябва да има екстри според мене! :)
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1057 ]
Регистриран на: 09 Фев 2013, 22:00
Ник в играта: miroslavv
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от miroslavv »

n1ke_^- написа:
kofein написа:Classic drun, само semiclip сложете, никакви пистолети, никакви шапки, нищичко !
То ако няма екстри няма да има смс-и.. 80 процента от смс-те бяха заради Usp-то. Ако може да се направи вип/админите да имат достъп до drshop тъй ще има доста приходи.Трябва да има екстри според мене! :)

Ааааа /drshop АБСУРД! Единствената екстра, която може да се добави е пистолет и някакъв скин на ножът за СМС Админите, който скин не помага с нищо, нито спиий, нито гравити. :)
Най-активен във форум: Отхвърлени кандидатури
(130 Мнения / 12.35% от всички ваши мнения)
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1535 ]
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Ками »

Нека тези скинове са само за СМС админите, ако ще се слагат.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 670 ]
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от ThoR »

Нека да се добавят USP-то,скинове на ножове и други скинове на играчите поне от СМС Вип и нагоре.Според мен това е мечта на всяко дете и е възможно да има приходи от това.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1721 ]
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Nichky »

Както всички сте казали, обикновен и сух мод, с екстри само за СМС ВИП/Админ и Помощник- Админи и нагоре.
Аватар
Супер потребител
Супер потребител

Мнения: [ 1200 ]
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от kofein »

miroslavv написа:И аз съм за класически детрън, но е хубаво да има екстри за СМС Потребителите на веригата, нали искате и някакви приходи?
;) Нали требват хора, да не кажа изобилие ;)



Аз даже викам скиновете да са само за СМС потребителите, а всеки притежател на флаг "а" да е със скин на G-MAN :D Старият дръвник е доста показна личност, а и ще си носим костюмчета :Р
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1695 ]
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от DamnY0U »

Да се добави респаун първите 10 секунди за да може да се играят и карти с малко спаун места когато е пълен сървъра.

Съгласна съм да се аднне нива на ножа, но да не дават никакви привилегии пред другите играчи.
Против за скиновете, освен ако се измисли скин за СМС Админ, но не повече.
Да се направи да се минават повече хора през телепорти, но това да не бъгва играта както беше последно време.
Да изчезва usp-то след като се хвърли за бъг на бхоп-а.

Ако се сетя нещо друго ще допълня, но просто ви казахме изчистения мод е най-добре и винаги хората са искали изчистен мод, защото вече повечето са фън сървъри и са празни, и има едва 2-3 изчистени модове.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 426 ]
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от LM ^^ »

DamnY0U написа:Да се добави респаун първите 10 секунди за да може да се играят и карти с малко спаун места когато е пълен сървъра.

Съгласна съм да се аднне нива на ножа, но да не дават никакви привилегии пред другите играчи.
Против за скиновете, освен ако се измисли скин за СМС Админ, но не повече.
Да се направи да се минават повече хора през телепорти, но това да не бъгва играта както беше последно време.
Да изчезва usp-то след като се хвърли за бъг на бхоп-а.

Ако се сетя нещо друго ще допълня, но просто ви казахме изчистения мод е най-добре и винаги хората са искали изчистен мод, защото вече повечето са фън сървъри и са празни, и има едва 2-3 изчистени модове.

Абсолютно съм съгласен със Симона.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3109 ]
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от puRple* »

Да се добави статс - гаранция повече хора с него !
Скинове, които се отключват при игра, примерно 30 часа най-обикновен, 200 най-хубав ако е възможно. А и така да има за какво да се хване човек.

Да не се добавят ссмоделс, страшна тъпотия според мен.

Да не се добавят адски много карти, както беше до сега, то имаше 25 страници с карти и човек не може да намери 1.

Добави команда /fps за админите, а може и за всички.

Като УСП се дропва да изчезва за да не се получават проблемите с бхопа... и така. Стискаме палци да се получи супер мод :)
Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 395 ]
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от RaPToR # »

puRple* написа:Да се добави статс
А ако няма админ който да ги слейва, само ще бавят и няма да минават картата...
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от BaDaZz »

знам,че не е по темата. Имам 2 мода който правих за СС преди. 1 е ХНС а другия е respawn. Само трябва да се направят за linux и да се пуснат. Ако имате интерес пишете на ЛС да ви ги пратя,или в скупе. :)
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1403 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от georgii.s »

То така е на радваите се някои ще намаже drun - mysql suppport revive и т.н шоп няма да давам ;)
Прикачени файлове
Desktop.zip
(9.6 KiB) Свалено 7 пъти
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Димитрова. »

А не може ли да се добави нещо като.. определен скор, смисъл като убиеш някой да си остава и след 200 смяна на картата, и примерно 1000 човека за неопределено време, получаваш някакъв ранг + различен скин на ножа, който има определени екстри, като направиш 2000 примерно пак получаваш ранг, но друг по-горен така да го кажа ( в самия сървър, не във форума ) и друг скин на ножа с 1-2 екстри повече. И да има крайни скор точки, с краен ранг и скин + екстри на ножа. И така ще има за какво да се хванат хората..
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 311 ]
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от n1ke_^- »

Димитрова. написа:А не може ли да се добави нещо като.. определен скор, смисъл като убиеш някой да си остава и след 200 смяна на картата, и примерно 1000 човека за неопределено време, получаваш някакъв ранг + различен скин на ножа, който има определени екстри, като направиш 2000 примерно пак получаваш ранг, но друг по-горен така да го кажа ( в самия сървър, не във форума ) и друг скин на ножа с 1-2 екстри повече. И да има крайни скор точки, с краен ранг и скин + екстри на ножа. И така ще има за какво да се хванат хората..
Нее! тия екстри ги има в една друга верига. Защо да копираме от тях?. :cheers: :)
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 302 ]
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Yondaime »

Димитрова. написа:А не може ли да се добави нещо като.. определен скор, смисъл като убиеш някой да си остава и след 200 смяна на картата, и примерно 1000 човека за неопределено време, получаваш някакъв ранг + различен скин на ножа, който има определени екстри, като направиш 2000 примерно пак получаваш ранг, но друг по-горен така да го кажа ( в самия сървър, не във форума ) и друг скин на ножа с 1-2 екстри повече. И да има крайни скор точки, с краен ранг и скин + екстри на ножа. И така ще има за какво да се хванат хората..
Съгласен съм с найк
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 363 ]
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Димитрова. »

Отдавна не съм играла цс където и да било.. не знам дали ги има, но някой ми беше споменал преди време подобно нещо и за това се сетих.. Иначе, може да не е точно същото, а малко по-различно.. предполагам, че ще бъде по-интересно, а до колкото животите, няма смисъл от тях, това клони повече към фън сървърите ( 4фън ауто б-хоп, гравитация и т.н ) тук много ще бавят .. Спауна предложен от Симона е добър, 10-15 сек. без значение, тъй като верно на по-малките карти половина измират, защото няма спаун места и е малко кофти..
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 60 ]
Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:41
Ник в играта: Stivan
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Nihilist »

viewtopic.php?f=180&t=21445
Примерно 1 nightvision за тъмните карти
Да се намалят картите
Ако има статс ще има и хора
Изображение
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 395 ]
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от RaPToR # »

Димитрова. написа:А не може ли да се добави нещо като.. определен скор, смисъл като убиеш някой да си остава и след 200 смяна на картата, и примерно 1000 човека за неопределено време, получаваш някакъв ранг + различен скин на ножа, който има определени екстри, като направиш 2000 примерно пак получаваш ранг, но друг по-горен така да го кажа ( в самия сървър, не във форума ) и друг скин на ножа с 1-2 екстри повече. И да има крайни скор точки, с краен ранг и скин + екстри на ножа. И така ще има за какво да се хванат хората..
Какви екстри на ножа говорите.....Classic ще е а не fun.Иначе ще е добре да се добави Nightvision, има тъмни карти.А ако се добави статс съм сигурен, че винаги ще се намери някой да бави вместо да минава картата.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1426 ]
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Drea<M>40 »

Според мен ще е супер да се добави плъгинът 'uq_jumpstats'.Ако го сложите,според мен ще има по-голяма активност и посещаемост на сървъра.

Изображение
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 60 ]
Регистриран на: 13 Окт 2015, 21:41
Ник в играта: Stivan
Обратна връзка:

Re: Deatrun New Mods

Мнение от Nihilist »

Ся щот не може се намери кой да играе вътре и ви е по-голям проблема че можело евентуално някой да бави е сложете правило и наказвайте
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост