Относно BaseBuilder

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Аватар
XaMBuPgeP
Напреднал
Напреднал
Мнения: 212
Регистриран на: 21 Сеп 2015, 21:03
Ник в играта: sLaughtereD-
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Вкъщи
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от XaMBuPgeP »

sLaughtereD написа:Сега LAWLIET хииччч не искам да те обиждам и т.н. , но от както ти взема тези сървъри в свои ръце , нищо не можа и заради тебе активността намаля..

BaseBuilder-а от всякъде е пълно боза.. Като беше стария мод беше повече игран..

Бях направил тема , че тои когато стана скриптър стана пълна БОЗА

Човека съсипва сървърите за забавление

Никои не обръща внимание кои са в екипа , океи , ама такива като него форума ще фалира скоро и съм убеден
Изображение
Аватар
skobata
Respected
Respected
Мнения: 975
Регистриран на: 26 Дек 2011, 15:05
Ник в играта: ----》卐《----
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от skobata »

Аз никой няма да обвинявам само ще допълня това което казвах за стария мод и то беше да се оправи той от бъгонете и всичко щеше да е ОК ама ...
Изображение
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от J|uMoH »

Чакайте сега. Нека и аз да се обадя. Тогава, щом потребителите се оплакват от басебюлдъра, нека Lawliet да създаде само група с тези, които се оплакват, и нека те да му дадат идеи или просто върнете старият. Подкрепям доста cng и spy. Даже ще го повторя, само че с други думи - Всяко нещо има начало, развитие, цъвтеж и опадък. Това нещо без идеи няма как да достигне своя цъфтеж. Това е сякаш растение. Без вода, то не може. Така са и по-висшите. Без идеите на потребителите, нямат нищо.
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

XaMBuPgeP написа:
sLaughtereD написа:Сега LAWLIET хииччч не искам да те обиждам и т.н. , но от както ти взема тези сървъри в свои ръце , нищо не можа и заради тебе активността намаля..

BaseBuilder-а от всякъде е пълно боза.. Като беше стария мод беше повече игран..

Бях направил тема , че тои когато стана скриптър стана пълна БОЗА

Човека съсипва сървърите за забавление

Никои не обръща внимание кои са в екипа , океи , ама такива като него форума ще фалира скоро и съм убеден
Сладур, изобщо не си ми на нивото и няма да се обяснявам на 10-15 годишни деца.
Съсипвам сървърите?
Кое не разбра от : ИМАМ ДОСТЪП ЕДИНСТВЕНО ДО ЕСКЕЙПА.

Изглежда съм някакъв "хакер" който с ума си влиза в сървърите и ги съсипва за "забавление".

Аз колкото неща съм създал за 5 години, ти толкова за цял живот няма да можеш и с това държание, изобщо не си печелиш точки нито респекта от някой.


------------------
Относно този който спори с мен, че Екип Скриптъри не е най-важният ранк във веригата, единствено ще кажа, че ако имах достъп до всички сървъри щеше за седмица да ги оправя както потребителите искат и всичко щеше да е окей, обаче аз нямам достъп до никъде нищо не пипам и ме набеждават, че прецаквам сървърите даже за забавление :lmao: :lmao: :lmao: :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic: това ме уби от смях :tooth: :tooth:

J|uMoH написа:Чакайте сега. Нека и аз да се обадя. Тогава, щом потребителите се оплакват от басебюлдъра, нека Lawliet да създаде само група с тези, които се оплакват, и нека те да му дадат идеи или просто върнете старият. Подкрепям доста cng и spy. Даже ще го повторя, само че с други думи - Всяко нещо има начало, развитие, цъвтеж и опадък. Това нещо без идеи няма как да достигне своя цъфтеж. Това е сякаш растение. Без вода, то не може. Така са и по-висшите. Без идеите на потребителите, нямат нищо.
Нека да се оплакват, вече два пъти заявих, че няма да правя бейсбилдър за подобни индивиди като :
@XaMBuPgeP
Изображение
Аватар
luckerchetooooo
Новак
Новак
Мнения: 38
Регистриран на: 30 Май 2016, 17:40
Ник в играта: Luckercho :)
Скайп профил: Georgi
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от luckerchetooooo »

Спрете да нападате LAWLIET и без туи стария мод беше БОЗА зомбитата са измислени да,но за всяко нещо ли трябва да го нападате тои не е кат ваз нолифер (човек без живот) момчето има друга работа да не би постояно да се занимава с басето или ескеипа?Като много знаете,що вие не направите мод,а аре де.Ама нападате.
Изображение
Аватар
LAWLIET
Активен
Активен
Мнения: 353
Регистриран на: 04 Яну 2015, 18:05
Ник в играта: LAWLIET
Скайп профил: LawlietBG
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LAWLIET »

luckerchetooooo написа:Спрете да нападате LAWLIET и без туи стария мод беше БОЗА зомбитата са измислени да,но за всяко нещо ли трябва да го нападате тои не е кат ваз нолифер (човек без живот) момчето има друга работа да не би постояно да се занимава с басето или ескеипа?Като много знаете,що вие не направите мод,а аре де.Ама нападате.
Най-сетне някой милещ с горната си глава.
Изображение
Аватар
LM ^^
Respected
Respected
Мнения: 426
Регистриран на: 15 Дек 2013, 01:21
Ник в играта: LM ^^
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от LM ^^ »

Не играя много много в този сървър, но не смятам, че мнението ми ще е излишно по темата. Съгласен съм с играчите, които се оплакват от новия мод. Да, не е направен както трябва, но и не трябва така да се налита на човека. Сбъркал е, сменил го е без да оправи бъгове и без да се допита до всички. Но поне е положил някакви усилия. Предлагам да спрете да се дрънкате и да се разберете кой по кои сървъри ще работи (най-добре работата да е съвместна, защото всеки има какво да покаже на другия). Играчите нямат полза от такива караници, вместо това ги попитайте какво искат и по възможност го направете. Lawliet направи една такава тема вече.
Знам, че е лесно да се говори отстрани, ама не ми харесва накъде тръгнаха тези последните теми за бейса.

п.с. С това мнение не упреквам никого, така че не се засягайте.
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от georgii.s »

RE: Като за начало оправих трептенето на блоковете или поне не са треперили като съм тествал
Като имам свободно време ще го пипна малко лавлито ако иска да помага по на татъка ;)

Даваите предложения и ще ги прегледам като за начало са фикснати голяма част от споменатите неща в темата
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: Относно BaseBuilder

Мнение от monster »

Ако имате предложения или откриете някакъв проблем по мода пишете в тази тема : http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 0&start=40
Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост