Предложение относно раздел Оплаквания

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3276 ]
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение относно раздел Оплаквания

Мнение от DemoLitioN »

Предлагам сегашния раздел Оплаквания от несправедлив бан да стане само оплаквания и там да има не само за несправедлив бан, а да може се пише за Админ който надвишава правата си и оплакване за хакери. Да се сложат теми образци и по тях да се пишат нови теми със съответното оплакване. Примерно Оплакване от хакер 1. Ника на хакера, 2. IP на хакера (може да се види от командата amx_showip за да няма обаче измами не да напише IP а да направи screenshot 3. Демо като доказателство. Относно оплакване от Админ 1. Ника на Админа 2. С какво е надвишил правата си 3. Демо като доказателство
Последно промяна от DemoLitioN на 20 Авг 2011, 15:08, променено общо 1 път.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:56
Ник в играта: XeBu
Скайп профил: hevkata_boss
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Перник
Обратна връзка:

Re: Предложение относно раздел Оплаквания

Мнение от XeBu »

Ако админ е надвишил правата си според мен трябва да си е в Оплакване от несправедлив бан ако е баннал някой без причина,а ако е кикнат,гаг-нат,слей-нат без причина трябва да е в раздела Наши сървъри ! :)
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 3276 ]
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение относно раздел Оплаквания

Мнение от DemoLitioN »

XeBu написа:Ако админ е надвишил правата си според мен трябва да си е в Оплакване от несправедлив бан ако е баннал някой без причина,а ако е кикнат,гаг-нат,слей-нат без причина трябва да е в раздела Наши сървъри ! :)
Не е задължително да е баннал някой който не е с хак за да е надвишил правата си поне според мен Пример псува/обижда играчите и т.н
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Заключено Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост