Ако не бях човек а компютър

Модератор: Развлечения

Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 84 ]
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 14:45
Обратна връзка:

Ако не бях човек а компютър

Мнение от $_criminal_$ »

В тази тема може да пишете ако не сте човек а компютър каква марка искате да бъдете и каквито щете други щуротии


Аз съм пентиум 4 , Dual SPU 2.5 GHz ,420GB хард диск,3GB paм и като ме пуснат да ръмжа като котка :sarcastic:
[vbox7]http://www.vbox7.com/play:ef3d35f13e [/vbox7]Aз съм гадния AIM хакер който ще ти изкара мозъка от главата
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 728 ]
Регистриран на: 08 Авг 2011, 15:50
Ник в играта: Koceto
Скайп профил: koceto_slackserv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Ако не бях човек а компютър

Мнение от Koceto »

$_criminal_$ написа:В тази тема може да пишете ако не сте човек а компютър каква марка искате да бъдете и каквито щете други щуротии


Аз съм пентиум 4 , Dual SPU 2.5 GHz ,420GB хард диск,3GB paм и като ме пуснат да ръмжа като котка :sarcastic:
Баце, ти си изклюючително откачен тип :sos: :spam: чак ме плашиш
'' Човек не може да се изгуби, освен когато е сигурен, че знае пътя..."
Китайска пословица
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 84 ]
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 14:45
Обратна връзка:

Re: Ако не бях човек а компютър

Мнение от $_criminal_$ »

Прибързвате да давате и двамата излишни коментари и влезнахте в капана без да мислите че може да има скрит замисъл в текста.Целта на темата беше да се провери доколко потребителите вникват в написаното като нарочно написах "ръмжа като котка'' . Давам пример както във филмите разваля се на някой колата кара я в сервиз и след като питат монтьора да ли е готова колата той отговаря : ''Мърка като котенце '' не сте схванали метафората и не минахте моя тест.Слаб 2 ви е оценката
[vbox7]http://www.vbox7.com/play:ef3d35f13e [/vbox7]Aз съм гадния AIM хакер който ще ти изкара мозъка от главата
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 79 ]
Регистриран на: 07 Дек 2011, 09:54
Ник в играта: T.Dimitrow*
Скайп профил: t.dimitrow
Обратна връзка:

Re: Ако не бях човек а компютър

Мнение от T.Dimitrow »

аз съм елиян леер с процесор интел и 7 екстриме едитион видео карта ати хд 6990 и 8 гб рам
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Кошче [Теми - 2014г.]”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост