[Предложение] Категориите да се върнат постарому

За или Против предложението?

1. За, да се върнат
16
64%
2. Против, нека останат така
3
12%
3. Все едно ми е
6
24%
 
Общо гласове: 25

Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от DemoLitioN »

Предлагам категориите "За сървърите" и "За сайта и форума" да си се върнат обратно, както си бяха преди. От както сайта същестува винаги е било така и всеки беше свикнал по този начин. Не знам на кой болен мозък му е хрумнало (т.е знам, но това е друга тема), но съм сигурен, че ако бяха попитани потребителите щяха да са Против.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от Nixe »

За да се върнат!
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от monster »

За,трябва да се върнат..
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Мн ясно, да се върнат

Изображение
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от d_t »

Защо? И четиримата питам :Д
"Щото така си бяха" не е валидна причина, btw

Edit: Всъщност питам демолишън, другите не са способни да формират мнение гласували са защото той го е предложил това е ясно
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

d_t написа:Защо? И четиримата питам :Д
"Щото така си бяха" не е валидна причина, btw

Edit: Всъщност питам демолишън, другите не са способни да формират мнение гласували са защото той го е предложил това е ясно
1. Защото така е било близо 10 години и всеки го е свикнал, каква е логиката да се променя без никаква причина и без да си го обсъдил с никой.. Защо ядеш с дясната ръка, а не с лявата - защото така си свикнал..
2. Самите категории бяха смислено по-добре подредени, защото след "За сървърите" следват "Counter-Strike Zone" и "Карти и мапинг", които раздели са свързани с играта, а сега имаш "За сървърите", "За сайта" и пак отиваш към сървърите..
3. Беше по-добре, защото Правилата за сайта/форума стояха горе и всеки нов потребител като влезне във форума първо вижда тях и се запознава с тях и чак тогава почва да пише и т.н.

Кажи сега твоите аргументи за обратното..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от d_t »

1. Аз съм във форума близо 6 години и дори не забелязах промяната докато не я изкоментирахте в чата. Пак казвам, това че преди е било така за мен не означава че така трябва да си остане завинаги. Това не може да ти е аргумент :Д
2. Cs zone и карти и мапинг са свързани с играта, не със сървърите на слака, има голяма разлика, те са просто поредните маловажни раздели. В момента не отиваш пак към сървърите, имаш за сървърите, за сайта, и раздели относно самата игра. За мен това не е лоша подредба, но е въпрос на вкус, предполагам.
3. Дали ще са най-отгоре или долу няма значение, пак никой няма да ги прочете :) моля ти се

Моя аргумент е само един - самия сайт е създаден заради сървърите, съответно всякаква информация относно тях е най-важната информация в него, съответно раздела с информация за сървърите е най-важният, съответно е на челна позиция. Това е.
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от zerocool_555 »

Болният мозък съм аз, и както d_t се аргументира правилно, по същата причина съм разместил разделите. Когато нов потребител влезе в форума първото нещо което трябва да види е статистиките и IP на сървърите. Защото все пак идеята е да се играе в съответните сървъри. Каква е връзката на "За Сървърите" и "Counter Strike zone" - никаква. Отделно от темата всички раздели ще бъдат леко преподредени, това се прави защото има прекалено много мъртви раздели които само удалжават форума и нямат посещаемост. "CS zone" "карти и мапинг" "технологии" все раздели където някой нещо прави през година. Не сме 2009 година когато всяка верига се пазеше от другите и огряваше всички раздели от играта , говоря за сървъри плъгини карти , файлове.
Май се отклоних , та разделите са преместени един вид за по бързо намиране на IP на сървър.
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Зиро, в един сайт сървърите ли са най-важни? Ами правилата на форума? Съобщенията? Проблеми със сайта/предложения/турнири а-у? Къде са - под тези раздели. Така лично аз не бих обърнал внимание на правилата :)

Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Мнение от zerocool_555 »

Drea<M>40 написа:Зиро, в един сайт сървърите ли са най-важни? Ами правилата на форума? Съобщенията? Проблеми със сайта/предложения/турнири а-у? Къде са - под тези раздели. Така лично аз не бих обърнал внимание на правилата :)
Добре, дай да сложим раздел технологии най отгоре че и той е важен... Не няма да стане. Сайта Slackserv е портал за свързването към сървърите, разяснение към тях и научаване на актуална информация за определен сървър. Идеята на сайта е породена от наличието на сървъри. С две думи сървърите са актива на Slackserv и те трябва да са на челна позиция за да се виждат! Всичко останало е под тях защото са допълнения към сайта.
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

:D:D:D:D:D Ще ме убиеш, да видим ако предложението се одобри ще върнеш ли нещата

Изображение
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от zerocool_555 »

Не, защото ще има преподреждане на всички раздели и някой ще се скрият в други раздели. Трябва сървърите да са на чело. А други мъртви раздели да се поприберат.
Забравете за 2009 година, трябва развитие и показване на важните неща.
Както екипа свикна без един скрит раздел, така и ще свикнете с подреден форум.
Изображение
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

И по тази подредба ще свикнем :D все тая ми е на мен.
Изображение
Изображение
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от SwordArt »

Drea<M>40 написа:Зиро, в един сайт сървърите ли са най-важни? Ами правилата на форума? Съобщенията? Проблеми със сайта/предложения/турнири а-у? Къде са - под тези раздели. Така лично аз не бих обърнал внимание на правилата :)
о да наистина, разделите Турнири, Съобщения и Проблеми със сайта са жизнено важни за форума, особено като в тях се пише веднъж годишно ... Как изобщо сте се осмелили да ги свалите толкова ниско ??????????????????????????????????????????
друг е въпроса, че сиг половината потребители не са си играли да четат правилата, простото защото навсякъде са еднакви
Изображение
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от Nixe »

Добре ве зиро щом искаш сървърите да са най най отгоре защо просто не сложиш едно LGSL най най отгоре на форума като бял човек ????
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

Зиро защо като така според теб е подредено е само при нас това а другите "неподредени" вериги са по др начин
винаги правила и информация за най отгоре

Изображение
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

zerocool_555 написа:Болният мозък съм аз...
Ми да, точно теб имах в предвид..
zerocool_555 написа:...Май се отклоних , та разделите са преместени един вид за по бързо намиране на IP на сървър.
Искаш да кажеш, че играчите не знаят как да намерят IP-то на сървърите ли, при положение, че може да го видят като леко scroll-нат надолу, като натиснат бутона "Сървъри" в Board Index-a, в сайта дясно LGSL, чрез GameMenu-то, чрез GameTrackers, като се прехвърлят с redirect плъгина, чрез сайтовете където има теми, чрез останалите сайтове за реклама освен GameTrackers, за които ти и останалите (без Dream4o и Хард) нямате никаква, ама абсолютна никаква заслуга, не сте си направили труда да рекламирате сървърите в нито един сайт, но ако някой пита сървърите били важни.. А да си чувал за LGSL или Greyfish, които може да се сложат във форума?
Офтопик:
Изображение
Изображение
zerocool_555 написа:
Drea<M>40 написа::D:D:D:D:D Ще ме убиеш, да видим ако предложението се одобри ще върнеш ли нещата
Не, защото ще има преподреждане на всички раздели и някой ще се скрият в други раздели...
Колко лесно е на думи.. когато някой те попита сигурно ще кажеш, че потребителите са най-важните, ама тяхното мнение не значи нищо май. Има предложение, за което повечето са гласували за дадено нещо, щом повечето така искат, би трябвало поне в нормалните вериги, тяхното мнение да бъде уважено.. Ако искаш мога си направя същият експеримент с репутацията? Много е смешно да твърдиш, че сървърите били най-важни, а в същото време да не си мърдаш малкия пръст за тях. Да, до повечето сървъри нямаш достъп (не случайно), но като собственик може да изискваш да бъде направено дадено нещо, в AWP-то 5 месеца не благоволи да махнеш една карта, половината плъгини в Dust2-то не са сложени, но ако пита някой сървърите били най-важни.. Кога ти последно пусна някаква реклама на сървърите/веригата, та дори и безплатна? Смяташ ли, че това дали категория "За сървърите" или "За сайта и форума" е по-горе, е по-важно от предложенията, които постоянно се пренебрегват и пряко касаят посещаемостта на сървърите? Защо когато даден потребител пита нещо в темата "Въпроси към Администраторите", която тема дори ти си я пуснал не им отговаряш? Ами Dream4o и Хард ако напуснат и си "приберат" сървърите, какво става с веригата?
zerocool_555 написа:Както екипа свикна без един скрит раздел, така и ще свикнете с подреден форум...
Защо трябва да свиква, защото ти така искаш? Защо си мислиш, че всяка промяна е за добро? Иначе съм съгласен, че някои раздели са излишни на този етап - излишни в смисъл, че няма желаещ да публикува в тях и да ги държи актуални..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от puRple* »

Значи мноо сте смотани всички. Има толкова по-важни неща които да се оправят и в интерес на истината се оправят, че това е абсолютно маловажно. Прекарал съм сигурно 10 000 часа в тоя форум и не ми прави някакво впечатление, че ''За сървърите'' е в най-горната част!
Какво толкова, свикнали сте за сайта и форума да е горе, еми ще скролнете малко на долу и ето.
Аз мисля, че в раздел за сървърите има доста по-важни под форуми от колкото в за сайта и форума.
И всички дето казвате, че правилата за сайта или за сървърите трябва да сe виждат първо, ами виждат се, защото от горе има БУТОН, който когато натиснеш ти излизат правилата.
Има много по-съществени проблеми които да оправяме според мен. От мухата правите слон, аре стига!
Изображение
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от Nixe »

Аз от година ви предлагам разни работи с който форума да стане по приятен и вс сте против или само хейтъри доста хора искат да помотнас на сс и не им се дава шанс. В сървърите е бъкано с проблеми да разбирам всеки си има работа вече не сме на 10 да се занимаваме с игри но но някои хора им халесва това да има приятна атмосвера в форумите и така н.т сега се запитайте харесва ли ви сс на това положение ии приятна вечер и наздраве :D
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Мнение от Drea<M>40 »

puRple* написа:Значи мноо сте смотани всички. Има толкова по-важни неща които да се оправят и в интерес на истината се оправят, че това е абсолютно маловажно. Прекарал съм сигурно 10 000 часа в тоя форум и не ми прави някакво впечатление, че ''За сървърите'' е в най-горната част!
Какво толкова, свикнали сте за сайта и форума да е горе, еми ще скролнете малко на долу и ето.
Аз мисля, че в раздел за сървърите има доста по-важни под форуми от колкото в за сайта и форума.
И всички дето казвате, че правилата за сайта или за сървърите трябва да сe виждат първо, ами виждат се, защото от горе има БУТОН, който когато натиснеш ти излизат правилата.
Има много по-съществени проблеми които да оправяме според мен. От мухата правите слон, аре стига!
На теб не, но на другите потребители - да

Изображение
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта