Оплакване от Администратор - JukeCity

За стари и важни теми.
Заключено
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от Администратор - JukeCity

Мнение от DemoLitioN »

1. Nick: JukeCity
2. Причина: Трие си отрицателната репутация, която му бях дал + ми скрива мнение, което не нарушава правилата на форума..
3. Доказателство: viewreputation.php?id=10151 viewtopic.php?p=360452#p360452

Всеки има право да дава както положителна, така и на отрицателна, на когото си пожелае без значение от ранга.. Разбира се положителната си я оставил..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Мнение от JukeCity »

Ако си изтривах репутацията щях да изтрия и това на пърпъл, а мнението го сметнах за безполезно. :finger: :finger: :finger: :finger:
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Мнение от Nichky »

Предлагам двамата да си стиснете ръцете като Марто трябва малко повече да стисне... и по живо по здраво, за репутацията не знам как ще се докаже.

:ban: :ban: :ban: :ban:
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

Аз ще почна малко по-отдалече, по-точно отначалото на т.нар. наш "конфликт" , макар че доста преди това имам изградено мнение за него. Всичко почна от Предложението на @Undisputed за премахване на RE: в темите. Този индивид си беше наумил, че имам нещо общо с това, незнайно откъде. Ето сами може да видите дали съм писал в темата, че съм съгласен или не с това viewtopic.php?f=10&t=26099 можеше да попита и @Undisputed, но сигурно логиката му е била, че защото сме приятели щял да излъже за мен, за това ето една хронология от Skype между нас, където му казвам мнението си
Офтопик:
Изображение
дори писах в темата, защото на мен също не ми харесваше viewtopic.php?p=355858#p355858 последва "Честно ли?", което е разрез с нормалните правила за форумите, а именно, че няма право да редактира мнение, което не нарушава правилата на този форум. След това му бях дал минус репутация, която си беше изтрил, след това му казах мнението си за него един път в репутация, която отново бе изтрита, а другия път в скрития раздел. След, което той почна да ми дава минуси за различни мнения по предлог, че не е съгласен с тях, а истината беше просто да си го "върне" :Д Направо сега като го пиша се чудя сам, за какво съм се занимавал, но явно такъв ми е характера, някой просто не се хабят да се занимават с прости хора, други като мен обичат да им го казват, показват и доказват. Ето моята репутация
Офтопик:
Изображение
може да видите сами неговата дали си е оставил една отрицателна репутация от мен, а такава бях му дал. И не, не ми е проблем репутацията, а наглостта. Сами можете да видите едната от тях е, че не е съгласен с това мнение viewtopic.php?p=357531#p357531 да кажем, че уж не е просто да си "върне" за отрицателната репутация, но 5 месеца по-късно viewtopic.php?p=360788#p360788 той вече е съгласен. Разбира се може просто да е случайност и за това време да си е променил мнението. Между другото т.12 от правилата на форума гласи:
Slackserv.com написа:12. В разделите за предложения (за сайта/форума/сървърите), е задължително, при даването на Вашият глас За; Против; и т.н. да се аргументирате (ако сте "За" предложението да се приеме - Защо?, "Против" - Защо?). Коментари които НЕ съдържат обосновка, ще бъдат променяни и/или предупреждавани, по преценка на Администратор/Модератор!
Всички можете да се сетите защо не съм "Пенсиониран", нали?
Да отговоря и на теб:
Nichky написа:Предлагам двамата да си стиснете ръцете като Марто трябва малко повече да стисне... и по живо по здраво, за репутацията не знам как ще се докаже.

:ban: :ban: :ban: :ban:
Нито искам "да му стискам ръката", нито той моята.. пак казвам не ми е за репутацията, а заради наглостта. Иначе дали ще се докаже или не, не е толкова важно, тъй като съм наясно, че мерки няма да се вземат. Самият факт, че досега никой освен теб не е писал в темата, независимо дали смятат мен или него за прав е потвърждение на думите ми.
Относно темата, може да правите каквото прецените..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Tony Montana »

Лично аз съм напълно съгласен с другаря DemoLitioN
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Мнение от JukeCity »

Ебаси
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Мнение от JukeCity »

@Ками Мисля, че още ти имам номера, ако не си го сменяла :kek:
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост