Въпрос за сървъра deathrun extreme unique

Тук ще се преместят всички стари теми и предложения от раздел ''ЗА СЪРВЪРИТЕ''.
Заключено
Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Въпрос за сървъра deathrun extreme unique

Мнение от Season »

пичове защо просто не го махнете тоя сървър или просто да го оправите , смис нито влизат хора нито нищо + по цял ден бъгва Ha Fuxia нещо си , където е бъгнато това кубчето дето лети и целия ма като цяло .. поне го оправете малко

П.С са цъках в тоя сървар ПАК САМ и забелязах кнайф скинс , направете същото в другия сървъв + сложете тия готините мапове и махнете гаднете и добавете радио и /showkeys и всичко ще е топ , само малко реклама и ще станат нещата :)
Последно промяна от Season на 06 Дек 2016, 01:10, променено общо 1 път.
rd7I6G4.gif
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Въпрос за сървъра deathrun extreme unique

Мнение от puRple* »

И аз съм на мнение, че един от двата сървъра трябва да се спре. Просто няма логика от два еднакви сървъра.
Другия вариант е сървъра да се оправи и всички проблеми да бъдат отстранени, малко реклама и да се свърже с форума. Иначе смисъл няма.
Изображение
Аватар
mandixx
Напреднал
Напреднал
Мнения: 103
Регистриран на: 28 Сеп 2013, 15:40
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Въпрос за сървъра deathrun extreme unique

Мнение от mandixx »

Току що бях в сървъра пуснах така наречената карта " fuxiq нещо си" (deathrun_fuXia_fix_5) и картата си работи перфектно нито има бъгове нито нищо. Ако има някакви други проблеми ще се радвам да ги споделите, за да можем да ги отстраним а не постоянно да си го изкарвате на сървърите. Истината, е че ХОСТ-а направиха промени по платформите и от тогава се почнаха тия проблеми.
Аватар
Season
Напреднал
Напреднал
Мнения: 227
Регистриран на: 27 Ное 2015, 19:52
Ник в играта: --
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: у НАСС
Обратна връзка:

Re: Въпрос за сървъра deathrun extreme unique

Мнение от Season »

mandixx написа:Току що бях в сървъра пуснах така наречената карта " fuxiq нещо си" (deathrun_fuXia_fix_5) и картата си работи перфектно нито има бъгове нито нищо. Ако има някакви други проблеми ще се радвам да ги споделите, за да можем да ги отстраним а не постоянно да си го изкарвате на сървърите. Истината, е че ХОСТ-а направиха промени по платформите и от тогава се почнаха тия проблеми.
аха , не брат просто постоянно като беше тоя мап нещо бъгваше тъпите летящи блокчета за тва , аз да си кажа
Последно промяна от ace4ever на 07 Дек 2016, 13:40, променено общо 1 път.
Причина: Имаш отговор,темата е приключена.
rd7I6G4.gif
Заключено

Обратно към “Архив "ЗА СЪРВЪРИТЕ"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост