Проблем с браузър.

Тук ще се местят приключените теми от този раздел.
Заключено
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Проблем с браузър.

Мнение от Nichky »

Здравейте!
Въпросът ми е малко нестандартен: защо Internet Explorer сърфира по- бързо отколкото Mozila, Chrome, Opera, или който и да е друг браузър? Чрез IE гледам клипове в youtube на HD resolution(720p.) без абсолютно никакъв лаг, дори и да съм отворил повече от едно приложение, а при другите от по- горе изброените браузъри- лагва непоносимо. Не харесвам IE, затова искам да ми помогнете. На windows 10 съм, не съм пробвал никакви начини за оправяне на проблема, не знам от кога се е появил, наскоро го забелязах, моля за помощ! :cheers:
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Проблем с браузър.

Мнение от Genata »

Ще ти го кажа просто и ясно,п...лите от майкрософт правят всичко възможно потребителите на Ос 10 да използват Edge или Ie explorer и умишлено забавят конкурентните браузъри,тва може би от 2 3 месеца го направиха така,а и виж дали са ти най новата версия,изчисти им кеша,ако се наложи ги прейнсталирай или пробвай с портабъл версия,а може да са ти бавни,ако си нашибал по тях един билюк добавки и тоолбарове.
Изображение
Аватар
u3HEHAga
В Е Т Е Р А Н
В Е Т Е Р А Н
Мнения: 1231
Регистриран на: 10 Апр 2013, 19:42
Ник в играта: u3HEHAga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Europe / Bulgaria / Vraca
Обратна връзка:

Re: Проблем с браузър.

Мнение от u3HEHAga »

http://www.whatismyflash.com/ - Тук може да провериш последната инсталирана версия на Flash Player-a с която си в момента, a oт тук да си истеглиш последната версия, която е : https://get.adobe.com/flashplayer/

След което Рестартираш самата програма като я гасиш и пускаш отново , пишеш chrome://plugins и даваш на Details , намираш редът в който пише Location: C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\52.0.2743.116\PepperFlash\pepflashplayer.dll и му задаваш Disable..

Пускаш си Youtube и трябва да има подобрение.
Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Проблем с браузър.

Мнение от Nichky »

Определено се забелязва подобрение, след като ъпдейтнах FlashPlayer-a и изчистих кеша, не съм на Chrome, Лъчо, дай идеи за Firefox, нямам никакви Tool- и SearchBar-ове.
Аватар
u3HEHAga
В Е Т Е Р А Н
В Е Т Е Р А Н
Мнения: 1231
Регистриран на: 10 Апр 2013, 19:42
Ник в играта: u3HEHAga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Europe / Bulgaria / Vraca
Обратна връзка:

Re: Проблем с браузър.

Мнение от u3HEHAga »

За Firefox използвай about:config в отворилата се страница на търсене въвеждаш media.mediasource и правиш всички стойности(Value) на true като кликнеш двукратно на стойноста. След което провери https://www.youtube.com/html5 дали използваш понастоящем плеъра по подразбиране.
Изображение
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта