Оплакване от Админ - Melachka

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от novachrono »

1. Nick на Админа: Melachka
2. IP на Админа: Няма смисъл от тая точка.
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Неправомерно убийство.
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). http://dox.bg/files/dw?a=f4e73379c0
5. Сървър: JailBreak

Не ми е толкова за fd, но си представи че беше някой друг, дето те пита къде е сбъркал, че си го убил, и ти да кажеш "не си изпълнил команда" , и да лефтне. Знам че си фрагерче ама това е престъпление.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

?????????????????????????????????????? МАЙКОООООООООООО ХАХАХАХАХХАХАХАХА Е ТУКА НАПРАВО НЯМАМ ДУМИ :D Не му било за fd-to, ама се оплаква. Попита ме като човек защо съм те убил и съм ти отговорил като човек - нарушил си командата, следователно умираш. Аз избирам дали да те оставя жив или не. Не му било за fd-to, ама пуска некви оплаквания дето изобщо не знам даже от къде идват... смисъл квото и да кажа тва е едно от най-тъпите неща дето си правил някога и не моа разбера кво сте се взели всички толкова насериозно и все админите са ви виновни за абсолютно всичко... не че нещо ама то главните докараха нещата на това дередже, преди и сега винаги е било едно и също - квото и да става винаги админа е виновен, а играча никога нищо не е направил, естествено. :thumbsdown: Смисъл няя ко да кажа освен че оплакването ти е ебахти тъпнята и че очаквам сега 314 съобщения от главните как е трябвало да те оставя жив или нещо друго да направя, че да те удовлетворя. Бъди доволен, след малко адвокатите пристигат :tongue: И искам само да ти кажа, че неправомерното убийство или така наречения още fk НЕ е нарушения на правата ми като админ, така че не знам изобщо кво очакваш и кво целиш, смисъл пак тъпотия :D пак повтарям думи нямам ко да кажа др, от ден на ден все повече глупости, направо да му писне на човек да се занимава с детски изпълнения :D Да не казвам колко са смешни и банални вече тия вашите клоунски номерца да влизате с други никове, вместо с вашите си собствени, само и само за да търсите внимание и да прайте глупости... ко да кажа, хора без работа
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от novachrono »

Какво ми се оправдаваш със твоите романи? Това че ти си неадекватен, и че екипа постъпи по възможно най-нелепия начин, като те одобри за втори път, въпреки, че беше баннат за wh. Но в крайна сметка пак си СА, и така.
Даден потребител има винаги правото да се оплаче от всяко нарушение на админ, или играч. Ти вместо да наглеждаш сървъра, наглеждаш себе си. Вземи се стегни, защото заради хора като теб играчи тази верига няма. Не си ли се замислял над това?
"да влизате с други никове" , клоунски номера? Всеки човек има право да влиза с какъвто си иска ник, ако бях с default ника, нямаше да ме барнеш дори. Това се нарича тест на твоята адекватност. И ти се провали. Ти не трябва да си човека, който да отговаря за сървъра. Защото виждаш сам, че през повечето време, когато ти си на линия, сървъра се празни, именно заради твоите капризи по време на игра.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

Naskoy ;] написа:Какво ми се оправдаваш със твоите романи? Това че ти си неадекватен, и че екипа постъпи по възможно най-нелепия начин, като те одобри за втори път, въпреки, че беше баннат за wh. Но в крайна сметка пак си СА, и така.
Даден потребител има винаги правото да се оплаче от всяко нарушение на админ, или играч. Ти вместо да наглеждаш сървъра, наглеждаш себе си. Вземи се стегни, защото заради хора като теб играчи тази верига няма. Не си ли се замислял над това?
"да влизате с други никове" , клоунски номера? Всеки човек има право да влиза с какъвто си иска ник, ако бях с default ника, нямаше да ме барнеш дори. Това се нарича тест на твоята адекватност. И ти се провали.
ХАХАХАХАХАХАХ ей разбирачо, бях баннат за wh без дори да съм го ползвал, това че не ми махнаха бана въпреки че бях чист е изцяло техен проблем и аз съм им го казал на екип банове и на останалите хора от екипа 300 пъти. Иначе за твое сведение нека ти кажа нещо, господин бай уй - аз не бях влизал в сървъра от точно 18 дни, понеже имах доста проблеми, вчера влязох за първи път. Заради мене нямало хора оле боже хахахахахахахаха какъв тест ще правиш ти бе хахахахаха ако си бил с default ника нямало да го барна :D :D за къв се имаш не моа да разбера :D точно ако беше с твоя си ник без да ми мигне окото щях да те насоля, щото ни тъ бива, стига да ми се занимава хахахахахахах кви тестове ще прайш ти бе играчо хахахахахаха мале нямам думи, бил съм се провалил, изгонил съм играчите... аз съм виновен, че сървърите бяха пълни с 10000 вида бъгове, крашове, проблеми и кви ли не неща преди профилактиката? Аз ли съм виновен, че профилактиката продължи цял месец, вместо 2 дни? Аз ли съм виновен, че сървърите не са готови докрай всичките? (дори и в момента не са?) Аз ли съм виновен, че до преди 18 дена не бях влизал,ама иначе аз ги гоня играчите :D:D: въпреки че следях форума пак нямаше играчи, а не съм влизал изобщо? Дори когато не влизам ли ги гоня играчите? МАЛЕЕЕЕЕ АХАХАХАХАХХА ТИ СИ ЕБАХТИ ЛУДАКА ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ ТИ ГИ УБИ ВСИЧКИТЕ :D най-лесно е някой да бъде обвинен, нали знаеш :finger: на тебе когато и да ти спрат достъп до цс и компютър ще е късно
Последно промяна от Musti на 08 Авг 2016, 20:38, променено общо 1 път.
Причина: + 1 Предупреждение. 16. Забранява се използването на всякакви цинизми и подигравки (дори и не в прав текст).
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от novachrono »

Питах те като човек защо ме уби, командата ти беше "fz v kiliq na zadna stena, pogled kum neq, izleze mre" , и без дори да съм мръднал ме убиваш. И те питам спокойно къде съм сбъркал. Но ти като най-големия тарикат ще ми отговориш "наруши заповед" , моля те бе човече, не ме разсмивай, щото не си първия, няма да си и последния, който се прави на ударен.

Нека и други да се изкажат по темата,най-вече червено-зелената мафия.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

Naskoy ;] написа:Питах те като човек защо ме уби, командата ти беше "fz v kiliq na zadna stena, pogled kum neq, izleze mre" , и без дори да съм мръднал ме убиваш. И те питам спокойно къде съм сбъркал. Но ти като най-големия тарикат ще ми отговориш "наруши заповед" , моля те бе човече, не ме разсмивай, щото не си първия, няма да си и последния, който се прави на ударен.

Нека и други да се изкажат по темата,най-вече червено-зелената мафия.
ква мафия, те ще те защитят е хахахахахахахахаххахахаха на къв са прайш е да не ти казвам къв си в момента :D и бтв сори ама в момента има 1 човек в сървъра, жалко, че не съм вътре че да го ,,ИЗПРАЗНЯ" :D
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от ThoR »

Ей значи тука го изкарахте чат на Тиймспийк. Това ме кара изобщо да не гледам демото тъй като Мелито е едно фрагерче, което все едно без да иска бие някого по главата с лявото копче на мишката.

Към Наско:Насее,мой човек, гледам пак някой ти е сипал чубрица и се прави на леко филмиран от времето на Чарли Чаплин. То навсякъде фрагери затова аз ги удрям по крака за предупреждение. То кво няма милост тука, защитавам си те щото тук се оправдават с романи някои си признават грешките които са правили други не.

Меланичката:Ивайло,мамин златен, пак ли им правиш главите на сметана? Въпрос за ЛС:Защо фрагваш като трябва да имаме милост към играчите? Съветът ми е да се спреш с това фрагване, за да няма оплаквания като това тука. Решението било твое или не, а ве момче не ми дреме кво казваш, имай милост и не ги бий шута по главата за да не ти го бия аз. То бива бива ама твойто направо прекрачи границата на Гърция . Продължавай да ми теглиш майната,просто знам какво ще направиш. Ти ще защитиш себе си ама пак си виновен.

Извод:Продължавайте в същия дух, просто съм без коментар. Пийте си витамините и циповете по устата.

Едит:Благодаря на Петро че отключи темата. Изгледах демото и мнението ми остава. Знаех си каква е ситуацията
Последно промяна от ThoR на 09 Авг 2016, 00:23, променено общо 1 път.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Melachka »

ThoR написа:Ей значи тука го изкарахте чат на Тиймспийк. Това ме кара изобщо да не гледам демото тъй като Мелито е едно фрагерче, което все едно без да иска бие някого по главата с лявото копче на мишката.

Към Наско:Насее,мой човек, гледам пак някой ти е сипал чубрица и се прави на леко филмиран от времето на Чарли Чаплин. То навсякъде фрагери затова аз ги удрям по крака за предупреждение. То кво няма милост тука, защитавам си те щото тук се оправдават с романи някои си признават грешките които са правили други не.

Меланичката:Ивайло,мамин златен, пак ли им правиш главите на сметана? Въпрос за ЛС:Защо фрагваш като трябва да имаме милост към играчите? Съветът ми е да се спреш с това фрагване, за да няма оплаквания като това тука. Решението било твое или не, а ве момче не ми дреме кво казваш, имай милост и не ги бий шута по главата за да не ти го бия аз. То бива бива ама твойто направо прекрачи границата на Гърция . Продължавай да ми теглиш майната,просто знам какво ще направиш. Ти ще защитиш себе си ама пак си виновен.

Извод:Продължавайте в същия дух, просто съм без коментар. Пийте си витамините и циповете по устата.

как прецени, че съм виновен, без дори да си гледал демото? Слагайте му +1 на тоя
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от iv00 »

Да пишат вече хора гледали демото. Чухме и двамата, стига толкова писаници.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от ThoR »

Оо че то наложително ли е ве младеж? Хаха Ивайло пак ли си на чай и бисквити? Не си ли чувал за гледна точка ве пичаго? Ей Мелачке то всеки знае че си фрагър то като разбирам по мненията ко станало и ко не нямаше смисъл да гледам демото. Я не ме занимавай с глупости +1 ми вика. Гледай си работата и почвай да пиеш малко Солпадейн да си намалиш нервите. Знам какви сте и двамата и двамата имате доброта, но ти си просто един фрагер, не си признаваш.Това е от мен изобщо не ми отговаря.Ципът по устата и си пий парацетамола.
Последно промяна от iv00 на 08 Авг 2016, 13:55, променено общо 1 път.
Причина: Мнението не е свързано с естеството на темата
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от zerocool_555 »

ОК... Изгледах демото и от видяното съм на мнение, че е най-хладнокръвния Free Kill който съм виждал. Имаше си заповед и той (Наско) си я изпълни напълно коректно. Админа в случая Melachka не е трябвало да убива затворника.
Към Melachka: мой човек, играчите влизат да играят за забавление и очакват когато има проблем какъвто и да е, един СА да реагира на място и с тежест. Тоест, когато те питат "ае що ма килна тъй мазно ???", ти да им отговориш коректно и спрямо ситуацията. А не след 1 рунд и по навик да пишеш "имаше заповед"...
ПС: А ти Мелачке изгледа ли демото ?
Офтопик:
Ех това как ми напомня на едно мое старо оплакване, където мелачката ми отговори с :
Melachka написа:Не мисля, че е нужно и че трябва точно на ТЕБ сървър админите да ти дават някакви обяснения за своите действия, без значение какви са те.

Мисля че като играч и потребител имам това право да знам" - ЕМИ НЕ, нямаш това право и абсолютно никъде не пише, че който и да било админ, член на екипа трябва да ти дава обяснения.
Направо ми доставя "удоволствие" да видя, че сме колеги и с един и същ ранг... Жалко, наистина жалко.
Изображение
Аватар
konq69
Новак
Новак
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Ное 2015, 20:43
Ник в играта: konq69
Скайп профил: Поверително.
Вашият пол е: Жена

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от konq69 »

ThoR написа:Ей значи тука го изкарахте чат на Тиймспийк. Това ме кара изобщо да не гледам демото тъй като Мелито е едно фрагерче, което все едно без да иска бие някого по главата с лявото копче на мишката.

Към Наско:Насее,мой човек, гледам пак някой ти е сипал чубрица и се прави на леко филмиран от времето на Чарли Чаплин. То навсякъде фрагери затова аз ги удрям по крака за предупреждение. То кво няма милост тука, защитавам си те щото тук се оправдават с романи някои си признават грешките които са правили други не.

Меланичката:Ивайло,мамин златен, пак ли им правиш главите на сметана? Въпрос за ЛС:Защо фрагваш като трябва да имаме милост към играчите? Съветът ми е да се спреш с това фрагване, за да няма оплаквания като това тука. Решението било твое или не, а ве момче не ми дреме кво казваш, имай милост и не ги бий шута по главата за да не ти го бия аз. То бива бива ама твойто направо прекрачи границата на Гърция . Продължавай да ми теглиш майната,просто знам какво ще направиш. Ти ще защитиш себе си ама пак си виновен.

Извод:Продължавайте в същия дух, просто съм без коментар. Пийте си витамините и циповете по устата.
расбойниккккккк ;]]]]
Последно промяна от iv00 на 08 Авг 2016, 11:03, променено общо 1 път.
Причина: Спам.
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от HuliganaKuncho »

Не разбирам защо винаги се въртиш в конфликтите и винаги само ти си проблемен, когато си администратор.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от JukeCity »

Ако имах нужните права директно щях да те сваля на пом. админ мелачко, биеш някъв смешен destroy и си неадекватен в игра.

И не знам кой ти го е набил в главата, но всеки може да се оплаче за всичко, което смята за грешно. Когато ти искат обяснения, давай ги, къв си ТИ, че да се мислиш за господбок и да правиш каквото си искаш?
Аватар
Hogger
Баннат
Баннат
Мнения: 24
Регистриран на: 16 Юли 2016, 11:32
Ник в играта: Lo0k mY DeViL ;]
Скайп профил: Лс!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от Hogger »

+ http://www.slackserv.com/banlist.php?view=1244

Вижте каква причина му е ударил , вместо " Ubiden nick"
Последно промяна от JukeCity на 08 Авг 2016, 23:42, променено общо 1 път.
Причина: Мнението не е свързано с естеството на темата!
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от novachrono »

Учтиво моля Администратор да погледне демото , което е не повече от 7 минути, и да се изкаже по темата.
Аватар
J|uMoH
Напреднал
Напреднал
Мнения: 110
Регистриран на: 16 Апр 2016, 12:37
Ник в играта: Supervisor
Скайп профил: limona3444
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от J|uMoH »

Не че се правя на някакъв, но сега ще прегледам демото и ще си EDIT-на мнението.

ЕДИТ: Така изгледах го цялото. И не знам какво да кажа. Аз съм потресен. Иво никога не се е държал така. Абсолютно заслужено си е оплакването. Не знам кви са тея романи от страна на Иво, обаче си е виновен. Добре, единия път Наско излезе, да, обаче първият път тряяше да му даде ФД. Мелачката е виновен.!
Whatever you do in life
surround yourself with smart people
who'll argue with you.

John Wooden [ October 14, 1910]
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от iv00 »

Таман намерих време да гледам и аз демото. Ко да кажа, то не е за казване. Понеже беше с непознат ник, Мелачката си помисли че си някой ботор дето ще си замълчи и нищо няма да напрай, така че за кво да си усложнява живота и да ти дава ФД.. + пропуснатите гагове на спиндерманите = Виновен.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от JukeCity »

:thumbsdown: Хайде един от 11-те администратори да се изкажееееееееееееееееее
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Оплакване от Админ - Melachka

Мнение от iv00 »

Еми аре казвай де :D
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта