Търся respown сървър за CS GO!

Заключено
Аватар
Neno
Respected
Respected
Мнения: 468
Регистриран на: 15 Сеп 2011, 20:50
Ник в играта: Neno
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Търся respown сървър за CS GO!

Мнение от Neno »

Търся свестен сървър на це ес гоу отбор срещу отбор. В момента играя в някъв сървър където всички единици и терористи за избиват, няма твой няма мой. Таман хвана един и вече двама трима ма стрелят. Тъкмо ме respown-не и умирам. Бързината я имам, ама не ми се ще да е чак такава лудница че за 5 сек да ме respown-не пет пъти подред щото все има поне 1 двама до мен.
Изображение
Аватар
KaRaJaTa1988
Respected
Respected
Мнения: 758
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: Търся respown сървър за CS GO!

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Ако играеш в някакви забутани, то естествено, че ще саднеш.Играй през менюто на играта в Deathmatch.Там се тепате, ама на отбори.Има спаун протекшън, който е докато не се размърдаш.Пак гърбят ама не е садващо толкова много.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
d_t
Respected
Respected
Мнения: 206
Регистриран на: 17 Дек 2012, 23:38
Ник в играта: d_t
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Търся respown сървър за CS GO!

Мнение от d_t »

И аз не съм фен на FFA но качествени цсго тийм дм сървъри трудно се намират по някаква причина. Имам си само един но пък е доста добър - 95.172.92.71:27015. През деня обикновено е фулл, но ако спамиш Join Game за 20ина секунди би трябвало да те пусне. Като алтернатива и на Valve DM сървърите не са ЧАК толкова зле xd
Заключено

Обратно към “Архив”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Semrush [Bot] и 0 госта