Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 17 Апр 2016, 22:32
Ник в играта: vlizame
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от s 200 v zavoite »

1. Nick на Админа: NoWallZz май така беше
2. IP на Админа: не го видях
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Гагна ме за 1 ден и ме слайваше всеки рунд без причина ?!?! Не знам какво прави тоя ама вземете мерки
4. Доказателство: http://dox.bg/files/dw?a=6a03bea62a
5. Сървър: JailBreak
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от Melachka »

Как така няма причина? :D Псуваш, държиш се непристойно в сървъра, нарушаваш масово правилата, пишеш на спиндермански, заяждаш се с абсолютно всички в сървъра, без значение дали ти пише човек от екипа или нормален играч... дори днес съм ти сложил бан за 1 ден лично аз http://www.slackserv.com/banlist.php?view=471 ! Това отношение към теб ще продължи и щом банът ти изтече лично аз ще се погрижа, когато съм в сървъра и те видя вътре ти да не играеш нормално - гагвам те до края на мапа и те слайвам до края на мапа, и то ще го направя без да ми мигне окото и изобщо не ме интересува къде ще ревеш, ако ще да дойдеш в нас на колене да ми плачеш. : PPPPPPPPPPP Научи се да се държиш както трябва, както и твоите малки шматки - ако не се научите да спазвате правилата, ще летите всичките! :finger: Правилата са за всички и трябва да се спазват! :tongue: А с този опит да натопиш нашият колега, който беше така търпелив днес към теб и не те банна въпреки всичките подмятания, заяждания и обиди към него, само си просиш още наказания. С тези изказвания ,,без причина, не съм направил нищо, какво прави този админ" само доказваш, че си виновен и, че се правиш на света вода ненапита - всички те знаем какъв си и лично аз с голямо удоволствие ще направя така, че ти в този сървър да не играеш, ако ще да ми свалят правата :tongue: :tongue: :tongue:
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 17 Апр 2016, 22:32
Ник в играта: vlizame
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от s 200 v zavoite »

Прочетох само 2 изречения от безмислните тъпотии дет си писал, явно ме бъркат с някой а тоя бан дето си дал няма нищо общо с мене проверете ми ip-то
Аватар
Много Добър
Много Добър

Мнения: [ 686 ]
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от Melachka »

s 200 v zavoite написа:Прочетох само 2 изречения от безмислните тъпотии дет си писал, явно ме бъркат с някой а тоя бан дето си дал няма нищо общо с мене проверете ми ip-то
Не съм те объркал, точно този бан, който съм дал, си точно ти, но под друг ник ; ето този ламер си ти - http://www.slackserv.com/banlist.php?view=448 ; http://www.slackserv.com/banlist.php?view=445 ; http://www.slackserv.com/banlist.php?view=447 ; а този бан, който съм ти сложил аз от 1 ден (в първият ми пост линка, който съм дал), явно ти е дълъг и понеже искаш да играеш в сървъра, а си с реално IP и няма как да си реснеш IP-то, си пуснал оплакване в опит да натопиш колегата едва ли не, че без причина, просто ей така е решил да те гагне за 1 ден и да те слайва всеки рунд :D Ако заплачеш ще те призная :finger: По всичко изглежда не ти пречи да те банват за по 1 час, защото явно после не играеш в сървъра, обаче този бан от 1 ден ти е в повече. :finger: :finger:
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от JukeCity »

Бан с ип-то, с което пишеш тук във форума не откривам. С какъв ник беше и дай ип-то, с което си баннат.
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 3 ]
Регистриран на: 17 Апр 2016, 22:32
Ник в играта: vlizame
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от s 200 v zavoite »

Не съм баннат просто не ми дават да играя в jailbreak слагат ми 1 ден gag и постоянно ме slay и не ми казват защо. Не знам какво говори този девствен малоумник Melachka но е много спрял не съм баннат за 1 ден.
Последно промяна от s 200 v zavoite на 18 Апр 2016, 00:04, променено общо 1 път.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 155 ]
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от NoWallzZz »

Мелачке, това не е същият партикал, който днес беше в сървъра, ако случайно партикала не е с динамично ип, няма как да играе, тъй като ти му наложи бан, а това е съвсем различно демо от това, което се беше случило днеска и е съвсем друг човек. Преглеждай демотата преди да коментираш и прави някаква връзка бе :Д
Това е съвсем друг човек и в сървъра ми сигнализираха, че е лапенцето. Затова действах така, Главен админ ми потвърди, че е лапето, а и ип-тата съвпадат следователно лапето си получава наказанието, което заслужава.

Ако случайно няма връзка с лапето искрено се извинявам и ще бъде поощрен от мен лично, но съм обеден, че не е така :)
Изображение
Аватар
Баннат
Баннат

Мнения: [ 3029 ]
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Оплакване от gag за 1 ден и постоянен slay

Мнение от Musti »

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =667798445

Ето ти снимка с Ип то. Кого си мислиш че лъжеш ? С тези номера ако мислиш че ще ти се размине се лъжеш много. Лично аз те разкрих в сървъра. Докато ти не се научиш да се държиш нормално и да играеш като другите, няма да играеш в тая верига.
Изображение
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост