Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Тук ще се местят приетите кандидатури
Заключено
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от >sLk> »

1. Задължително трябва да имате навършени 14 години! (Напишете годините си!) - 16
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - >300
3. Напишете Вашето име! - Мишел
4. Напишете Вашия ник! - incesyou
5. За кой сървър кандидатствате? - За SlackServ#Deathrun
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? - Играя във веригата от 3+ години , знам как да се оправям с играчите в съответния сървър . Познавам мода много добре и съм наясно какво се прави.
7. Skype за връзка: - gthekiller1994
Последно промяна от >sLk> на 22 Ное 2015, 10:24, променено общо 3 пъти.
Изображение
Аватар
kr0z
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1031
Регистриран на: 09 Апр 2013, 18:06
Ник в играта: ,

Re: Deathrun Extreme[inc]

Мнение от kr0z »

Аз съм за,пича е точен.
Аватар
vankata199
Зарибен
Зарибен
Мнения: 544
Регистриран на: 15 Авг 2014, 19:58
Ник в играта: sader's make me sad/Bunny
Скайп профил: LS!!
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: STZ
Обратна връзка:

Re: Deathrun Extreme[inc]

Мнение от vankata199 »

kr0z написа:Аз съм за,пича е точен.

Доверявам се на колегато понеже в момента не съм от най-активните но те помня че беше редовен
Последно промяна от kr0z на 20 Ное 2015, 00:56, променено общо 1 път.
Причина: Недей пиши докато си кирка е :D
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от - xaer0 »

Редовен си, знаеш правилата. Давам ти за.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от Димитрова. »

Тоя инцесса тряя бъде приет! :D
ДаСиЗнаете!
Последно промяна от r1odayftw на 20 Ное 2015, 12:04, променено общо 1 път.
Причина: По кандидатурите имат право да пишат/гласуват само Админи в дадения сървър (членове на екипа). +1 Предупреждение
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
n1ke_^-
Активен
Активен
Мнения: 311
Регистриран на: 18 Фев 2014, 20:05
Ник в играта: .
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от n1ke_^- »

Доверявам се на колегите от горе и ти давам За ! Успех. :)
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от Excione ツ »

Изобщо не знам, на какво се доверявате и мислите ли с главите си при вот. В игра не си ми доказал, че имаш желание да помагаш на Админите от сървъра или да вършиш, каквато и да е полезна работа освен да браниш личните си интереси. Т.6, която си попълнил е неточна и това опира до въображаеми възгледи, а ние искаме да разберем конкретно, с какво ще си полезен като администрация на сървъра. Изключително в твой минус е подигравателния тон с българската писменост. Имаш шанс, но от теб зависи дали ще се възползваш правилно. Коригирай си изцяло държанието, мирогледа и амбициите и не се движи с лошите групички, защото няма да ти влияят в добър аспект. Против от мен, за сега поне, а пък нататък може и да се покаже птичето в зависимост как си разбрал думите ми.
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от Musti »

Теодор е изброил доста неща.От мен имаш Против,прекалено много се лигавиш в сървъра и си позволяваш повече от колкото трябва.Оправи си държанието и се стреми да помагаш от колкото да пречиш,и тогава чак може и да си променя вота!
Изображение
Аватар
>sLk>
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 19 Май 2013, 23:47
Ник в играта: akali bokat
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от >sLk> »

Excione ツ написа:Изобщо не знам, на какво се доверявате и мислите ли с главите си при вот. В игра не си ми доказал, че имаш желание да помагаш на Админите от сървъра или да вършиш, каквато и да е полезна работа освен да браниш личните си интереси. Т.6, която си попълнил е неточна и това опира до въображаеми възгледи, а ние искаме да разберем конкретно, с какво ще си полезен като администрация на сървъра. Изключително в твой минус е подигравателния тон с българската писменост. Имаш шанс, но от теб зависи дали ще се възползваш правилно. Коригирай си изцяло държанието, мирогледа и амбициите и не се движи с лошите групички, защото няма да ти влияят в добър аспект. Против от мен, за сега поне, а пък нататък може и да се покаже птичето в зависимост как си разбрал думите ми.
Приемам изказа ти за въпрос , за това считам че трябва да отговоря. Ако съм в грешка +1warn

"В игра не си ми доказал, че имаш желание да помагаш на Админите от сървъра или да вършиш, каквато и да е полезна работа освен да браниш личните си интереси." - Абсолютно невярно . Винаги съм помагал и помагам на новите или навлизащите в този мод админи , а колкото до това че браня личните си интереси - смятам че всеки е длъжен да има право да се защити :)

"Т.6, която си попълнил е неточна и това опира до въображаеми възгледи, а ние искаме да разберем конкретно, с какво ще си полезен като администрация на сървъра." - Отново неверен аргумент.Конкретно може да разбереш в раздела за "Deathrun" сървъра , какво съм на правил , какво правя и какво възнамерявам да направя .

"Изключително в твой минус е подигравателния тон с българската писменост. Имаш шанс, но от теб зависи дали ще се възползваш правилно. Коригирай си изцяло държанието, мирогледа и амбициите и не се движи с лошите групички, защото няма да ти влияят в добър аспект." - Държанието ми , е изцяло в правилата на вашите сървъри.Когато се случи да не е, винаги има кой да ме накаже за това.Колкото до това как пиша , си е моя работа а и смятам ,че се съгласихме с това , че и ти както и всички останали не следвате правилата за писане спрямо официалните одобрени норми .
Изображение
Аватар
Diana
Напреднал
Напреднал
Мнения: 201
Регистриран на: 08 Яну 2014, 22:00
Ник в играта: Diana
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от Diana »

Аз съм за,не се е дънил пред мен.
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от DamnY0U »

ЗА! Пред мен е нямал издънки и смятам, а и преди като СМС се справяше добре пред мен.

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Кандидат Админ[Deathrun Extreme-inc]

Мнение от Musti »

Одобрен.
Изображение
Заключено

Обратно към “Приети кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта