Продавам кожено якe Philipp Plein

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "БОРСА".
Заключено
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Продавам кожено якe Philipp Plein

Мнение от 1886 »

Здравейте скъпи потребители продавам си якенцето , защото бай ви Гошо е станал като слон и бъчва (в едно) и вече не му става :reve: якето е мноооого голяма къртачка миналата зима го взех 699.90 самия факт , че отново си заших етикетите да мога да му докарам по добър търговски вид трябва да ви говори нещо (за тъпите - че си пазя вещите). Значи якето е 100% естествена кожа вътре е с много приятна и галеща тялото материя. Отпред и отзад на самото яке имитира змийска кожа само по ръкавите не е. Отзад са бродирани висококачествени метални букви нали името Plein. И като цяло якето е много яко чак ме е жал , че не ми става , но нямам намерения да давам една торба с пари за ново а и искам да си възвърна малко от покупката на това. Продавам го за 210-220 лева , като може и малко да коригирам цената ( зависи вече от човека и пазърлъка :lmao: :lmao: ) пращам само и единствено с Еконт с опция преглед и тест. Не знам дали споменах , че съм го носил 1-2 месеца. Сега ще постна малко снимки да видите за кво иде реч .... Със сигурност забравям нещо ама то ми е в природата.

Едит:Във третия оффтопик на 2ората снимка дето е размера пише Philipp Plein Home Est 1978 просто фотографските умения ме подведоха


Изображение

още в офф топика

Офтопик:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Офтопик:
Изображение Изображение
Офтопик:
Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
kaLimaroFF
Напреднал
Напреднал
Мнения: 112
Регистриран на: 12 Окт 2015, 01:03
Ник в играта: kaLimaroFF
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Продавам кожено якe Philipp Plein

Мнение от kaLimaroFF »

Не разбрах само размера на якето, а и как за 1-2 месеца и вече не ти става .. коледните празници не са дошли още :D
Изображение
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Продавам кожено якe Philipp Plein

Мнение от puRple* »

Брат не вярвам да е оригинал, якетата на тая марка са но 7,000$ + - а има и кожени по 50,000 и в България не знам дали има бутик на марката и трудно се намират .. :D
Само гащите попринцип са по 200 лева :D
Изображение
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Продавам кожено якe Philipp Plein

Мнение от 1886 »

Никаде в обявате не съм казал , че е оригинал :) а Кали относно размера размера е L и якето ми е от миналата година :)

едит: ся не че се прая на важен нещо , но аз кофти дрехи никога няма да си купя :finger:
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Заключено

Обратно към “Архив "БОРСА"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта