JBBUNTARI Team

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "COUNTER-STRIKE ZONE".
Правила на форума
За стари и важни теми от раздел COUNTER-STRIKE ZONE.
Заключено
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

Здравейте!
JBBUNTARI e създаден лятото на 2013 година от мен. Имаме най-добрия екип, с който аз изключително много се гордея, помагаме си и спам в дискусията ни за сега няма. (clap)

Имаме сайт и форум, в който ще можете да кандидатствате или да се свържете за всичко, свързано с клана и JB мода.

За да станете член на нашето семейство трябва да попълните образеца:


1. От колко време играете JB мод?
2. Име:
3. Години:
4. Skype:
5. Ник в играта:
6. Познавате ли картите?
7. Защо искате да станете член на бунтарите?
8. Ще се държите ли добре с останалите членове?
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)!
10. Линк към Геймтракър:


Образец за дизайнери:

1. Име:
2. Години:
3. От колко време се занимавате с Photoshop и коя версия притежавате?
4. Никнейм, с който желаете да сте записан като дизайнер?
5. Представете няколко ваши разработки (може тук, може и на скайп):
6. Скайп:


След като попълните образеца вие ще бъдете гласувани от нашата членска маса и ще разберете дали сте одобрен или отхвърлен.. ;)

Правила на клана:
1. Забранено е използването на всякакъв вид помощни средства (скриптове, хакове и т.н.)
Наказание - Изгонване от клана!
2. Забранено е обиждането/псуването !
Наказание - Предупреждение, при повторно провинение изгонване от клана!
3. Ако искате по-висок пост при нас трябва задължително да носите JBBUNTARI пред ника си, иначе няма да имате шанс да станете член на управителен съвет или зам.лидер.
4. Задължително е да спазвате правилата на JailBreak сървър-а!
5. Бъдете редовни!
6. Всеки играч трябва да отделя минимум 30 минути на ден за JB, ако ще отсъствате ще трябва да пишете на лидерите!
7. Правилата ще бъдат строго следени!


Рангове и изисквания:
Тестов Период: Новоприетите членове минават тестов период, така се преценява дали те ще станат членове на клана или ще бъдат премахнати.

Младши Бунтар: След като играч премине тестовия период, автоматично получава този ранг, този ранг означава че вече сте член на нашето семейство.

Бунтар: След като успееш да преминеш тестовия период и прекараш 1 месец с ранг "Младши Бунтар", то тогава ще можеш да кандидатстваш за този ранг.

Старши Бунтар: Прекаралите 2 месеца с ранг "Бунтари" ,при доказани качества и спазване на правилата ни могат да кандидатстват за този пост.

Old School Boys: Това са най-старите членове на JBBUNTARI, за да влезнете тук трябва да прекарате 12 месеца в нашето семейство.

Членове на Управителен Съвет: В него могат да влезнат най-старите играчи с ранг "Old School Boys", които са се доказали пред колектива и могат да помогнат на клана.

Лидери и зам.лидери: Това са хората, които управляват нашето семейство.

Изображение
Лидер и основател:
JBBUNTARI> Chocho :33

Зам.Лидери:
JBBUNTARI> Bat Gergi

Членове на УС:
N/A

Old School Boys:
JBBUNTARI> 121212
JBBUNTARI> The Rad Dido
JBBUNTARI> Mr.NiGGa
JBBUNTARI> MakaveLi
JBBUNTARI> killer


Старши бунтари:
JBBUNTARI> pompal

Бунтари:
JBBUNTARI> maksito_98
JBBUNTARI> | WaLkeR ;]]
JBBUNTARI> anaLna tqGa


Младши бунтари:
JBBUNTARI> Fan7a ;]]
JBBUNTARI> RettoR
JBBUNTARI> Alisa
JBBUNTARI> EmineM ForeveR


Тестов Период:
JBBUNTARI> JukeCity
JBBUNTARI> -Ellie.


Дизайнер:
`- [iid] - Iwchet ;333
Екип на форума
Администратори:
ElitePower
JBBUNTARI> Chocho :33


Модераторски екип:
JBBUNTARI> Bat Gergi
DrvilS
MakaveLi
Образец за rank up кандидатури.
1. Име:
2. Години:
3. Точен ник в играта:
4. Пост, за който се кандидатирате:
5. От колко време сте в JBBUNTARI?
6. Защо смяташ, че поста ти трябва да бъде повишен?



Важна информация!
Когато искате да кандидатствате за rank up вие трябва да сте спазвали правилата на клана, всяко нарушение се отбелязва с черна точка и намалява шанса ви да се издигнете в клана. Моленето за вотове по кандидатурата е забранено, ако го направите то кандидатурата ви ще бъде отхвърлена. По кандидатурите за rank up могат да гласуват единствено Членовете на Управителен Съвет и Лидерите.


Клана е отворен за клан войни единствено и само на JailBreak мод, става въпрос за няколко дисциплини, надпревара за бунт и игри (футболен мач/щафета на kz/щафета на някое състезание) :) преди време правихме опит да изиграем клан война с клан, който се разпадна малко преди да се срещнем на полето, за съжаление (J.O.B се казваше или нещо от този род). Препоръчително е отбора, който ни предизвиква да ме добави в скайп. (chochoiam.) Там ще можем да се уговорим за дата/час. Също така ще играем единствено и само срещу кланове, които се занимават с JB мод.
Последно промяна от Chocho :33 на 17 Окт 2015, 10:26, променено общо 5 пъти.
Аватар
Air Jordan
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар
Мнения: 658
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Air Jordan »

Кандидатствам! :)

1. От колко време играете JB мод? Близо 4 г.
2. Име: Янко
3. Години: 19
4. Skype: Не изпозвам скайп, може да ме търсите на - https://www.facebook.com/yanko.stefanov.9
5. Ник в играта: Air Jordan (настоящ) Ice Cold Killer (предишен)
6. Познавате ли картите? Да.
7. Защо искате да станете член на бунтарите? Защото ми харесва да съм против командите във много от случаите, било то ако има шанс или ако няма. Бих се радвал да бунтя с Вас!
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? Разбира се!
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! Заповядайте, това е с стария ми никнейм (Ice Cold Killer) - http://www.file.bg/c301401nMRTZ
10. Линк към Геймтракър: Нямам представа какво е, надявам се да не е проблем.
Последно промяна от Air Jordan на 13 Окт 2015, 17:05, променено общо 1 път.
Аватар
mnmu
Respected
Respected
Мнения: 157
Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
Ник в играта: mnmu
Скайп профил: Имам
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от mnmu »

1. От колко време играете JB мод? 3
2. Име: Иван
3. Години: 17
4. Skype: gr_maskata / mnmu_bg ( пръвия по-добре )
5. Ник в играта: mnmu
6. Познавате ли картите Повечето ги знам
7. Защо искате да станете член на бунтарите?
Клана е отворен за клан войни единствено и само на JailBreak мод
За първи път ще се кандидатурам за членство на този мод . Интересно ми е и ще ми бъде много забавно .
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? Не смятам да се карам
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! Клип нямам , защото не снимам + не знам как да го преработя . Не съм за подценяване и затова пускам и кандидатурата .
10. Линк към Геймтракър: http://www.slackserv.com/stat.php?searc ... =jailbreak
Изображение
Изображение
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

Не сме ви виждали да правите сериозни бунтове, които да демонстрират някакви по-сериозни умения. Съветвам ви да започнете да правите по-често бунтове и те да бъдат успешни, тогава ще бъдем по-склонни да ви дадем шанс.
Отхвърлени!
Аватар
Iwchet
Аматьор
Аматьор
Мнения: 76
Регистриран на: 25 Юни 2015, 20:01
Ник в играта: Iwanowaa^
Скайп профил: llxchiko
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Iwchet »

Образец за дизайнери:

1. Име: Ивана
2. Години: 14
3. От колко време се занимавате с Photoshop и коя версия притежавате? - Не се занимавам с Photoshop, но мога да правя различни неща и от други програми и сайтове.
4. Никнейм, с който желаете да сте записан като дизайнер? - `- [iid] - Iwchet ;333
5. Представете няколко ваши разработки (може тук, може и на скайп):
Изображение Изображение Изображение Изображение
Мога да предоставя още, стига да поискате.

6. Скайп: llxchiko

П.С: Може също да проверите за мои изработки в мненията ми под темите за заявки на аватари.
Изображение
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

Одобрена си!
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от - xaer0 »

Мога ли да попитам по какъв критерии отхвърляте/одобрявате играчи? Какви по-сериозни бунтове искате вие? Да не сте професионалисти? Бунтенето не е нищо трудно и не виждам смисъл да се имате за голямата работа ,лично мое мнение. Нито ви хейтвам ,нито нищо. Просто ви казвам нещата така както седят ,защото ЖБ не е ХНС примерно ,което се учи и се тренира много повече време, за да можеш да се наречеш добър. И мисля ,че малко се надценявате. Откакто ви гледам ,че играете във веригата ни ,не видях нищо по-специално от това което правят момчетата по-горе.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

1- По това дали са добри бунтари.
2- Да знае какво да прави в различни моменти, да може да бяга и да прави успешни бунтове.
Аватар
oTkaCheH
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Окт 2015, 14:27
Ник в играта: JBBUNTARI> oTkaCheH
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от oTkaCheH »

Какво искаш ти бе? Какво те бърка какви сме? Такива са критериите и точка. Като не ти харесва няма да пускаш кандидатура. Не си ти тоя, дето ще ни държи сметка как и кого одобряваме/отхвърляме. Кот такоа. К'ви са тия коментари без никакво покритие...? Ние държим на този "професионализъм", за който говориш. Много разбирате вие, всичките сте някви прота, всичките давате съвети тук. А всъщност кво се оказва? Един бунт не можете да направите.
Офтопик:
Също искам да кажа, че вчера играх в сървъра Ви и вашите "надзиратели", ако мога така да ги нарека си ги подминавам като пътни знаци.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от JukeCity »

1. От колко време играете JB мод? - От година - две
2. Име: Петър
3. Години:19
4. Skype: petur_xristov
5. Ник в играта:JukeCity
6. Познавате ли картите? Да.
7. Защо искате да станете член на бунтарите? Да става забавно, повече хора по-забавно :) главно за фън :) пък и да се запозная с нови хора :)
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? - Да.
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! Ммм не 300 часа имам :D (не съм се сетил да си пазя демота на бунтовете)
10. Линк към Геймтракър: Ми що ви е :D
Аватар
maksito_98
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 13 Окт 2015, 23:27
Ник в играта: JBBUNTARI> maksito_98
Скайп профил: maksito_98
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от maksito_98 »

- xaer0 написа:Мога ли да попитам по какъв критерии отхвърляте/одобрявате играчи? Какви по-сериозни бунтове искате вие? Да не сте професионалисти? Бунтенето не е нищо трудно и не виждам смисъл да се имате за голямата работа ,лично мое мнение. Нито ви хейтвам ,нито нищо. Просто ви казвам нещата така както седят ,защото ЖБ не е ХНС примерно ,което се учи и се тренира много повече време, за да можеш да се наречеш добър. И мисля ,че малко се надценявате. Откакто ви гледам ,че играете във веригата ни ,не видях нищо по-специално от това което правят момчетата по-горе.
Когато видиш всички от клана в действие тогава може да си отвориш чофката
Последно промяна от Genata на 14 Окт 2015, 19:32, променено общо 1 път.
Причина: +1 warn,съобразявай са думите.
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

JukeCity написа:1. От колко време играете JB мод? - От година - две
2. Име: Петър
3. Години:19
4. Skype: petur_xristov
5. Ник в играта:JukeCity
6. Познавате ли картите? Да.
7. Защо искате да станете член на бунтарите? Да става забавно, повече хора по-забавно :) главно за фън :) пък и да се запозная с нови хора :)
8. Ще се държите ли добре с останалите членове? - Да.
9. Препоръчително е да предоставите демо на вашите бунтове,ако е повече от едно ще е супер (Не е задължително,правим го специално за играчите, които пускат кандидатура без да са натрупали достатъчно игра в JailBreak.)! Ммм не 300 часа имам :D (не съм се сетил да си пазя демота на бунтовете)
10. Линк към Геймтракър: Ми що ви е :D
Одобрен, приеми ме в скайпа. (y)
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от - xaer0 »

oTkaCheH написа:Какво искаш ти бе? Какво те бърка какви сме? Такива са критериите и точка. Като не ти харесва няма да пускаш кандидатура. Не си ти тоя, дето ще ни държи сметка как и кого одобряваме/отхвърляме. Кот такоа. К'ви са тия коментари без никакво покритие...? Ние държим на този "професионализъм", за който говориш. Много разбирате вие, всичките сте някви прота, всичките давате съвети тук. А всъщност кво се оказва? Един бунт не можете да направите.
Офтопик:
Също искам да кажа, че вчера играх в сървъра Ви и вашите "надзиратели", ако мога така да ги нарека си ги подминавам като пътни знаци.
Не знам какъв си ти да ме нападаш ,човек ви говори с добро и ви пита нещо ,а вие се обиждате от най-малкото и почвате да ни нападате ,понеже не сме ви казали това което вие искате. Аз не съм никой ,за да ви казвам дали сте добри или не ,но вие правите точно това за нашите играчи/надзиратели/бунтари/затворници и т.н. Не сте видяли всички в пълната им светлина ,това ме накара да пиша коментар, ЖБ е фън мод и няма как всеки път да има "добри" надзиратели ,предполагам и при вас където играете е така, но не може когато човек ви каже нещо да го нападате, докажете ни като го приемате толкова на сериозно всичко това. Единствения хубав коментар който прочетох беше на вашия лидер ,питах нещо, той ми отговори ,точно така се прави вземете пример от него. Спирам да пиша коментари ,че не са по темата успех на всички кандидати.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

Клана има и собствен форум ,в момента се разработва и сайт, който скоро ще бъде готов.
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от novachrono »

oTkaCheH написа:Какво искаш ти бе? Какво те бърка какви сме? Такива са критериите и точка. Като не ти харесва няма да пускаш кандидатура. Не си ти тоя, дето ще ни държи сметка как и кого одобряваме/отхвърляме. Кот такоа. К'ви са тия коментари без никакво покритие...? Ние държим на този "професионализъм", за който говориш. Много разбирате вие, всичките сте някви прота, всичките давате съвети тук. А всъщност кво се оказва? Един бунт не можете да направите.
Офтопик:
Също искам да кажа, че вчера играх в сървъра Ви и вашите "надзиратели", ако мога така да ги нарека си ги подминавам като пътни знаци.
Аз сега ще ви наблюдавам по-зорко (специално теб,щото се заяждаш) ,и да видим как ще играете срещу добрите надзиратели на тази верига!
И не ти трябва да се заяждаш,защото с човека който се заяждаш,е бунтил доста повечко от теб.
Но ще видим,ако си активен тук,в нашата верига,да докажеш,че си по-добър от нашите бунтари,те признавам.
Евала на чочо,но не е само той в тоя клан ,като гледам. Той има клипове, а ваще де са? Че нещо не ги намирам.

Все пак нали,за да изградим мнение за вас,трябва да видим как играе всеки един от вас?
Докажете се пред нас,не знам там от дето идвате дали сте се доказали,но тук трябва да се докажете,щом ще говорим за "професионализъм" , разбра ли ме?

Именно заради теб сега,ще влизам по-активно,любопитно ми е как ще се представиш,ако аз съм CT? :D


Извинявам се за поста,но сърце майко не трае.
Последно промяна от novachrono на 14 Окт 2015, 23:27, променено общо 1 път.
Аватар
Chocho :33
Новак
Новак
Мнения: 18
Регистриран на: 03 Окт 2015, 18:37
Ник в играта: JBBUNTARI> Chocho :33
Скайп профил: chochoiam.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: JBBUNTARI Team

Мнение от Chocho :33 »

Ся ще ви помоля да не ми правите циркове в темата. Квото сте писали, писали сте. Оттук нататък пишете ако се кандидатирате за някакъв пост, въпросите също можете да ми ги зададете на лично съобщение, тъй като виждате какво се получава. А коментарите, имаме форум, където можете да си направите тема и да ни хейтите колкото си искате.
П.П: Търсим 2ма модератора за нашия форум, като кандидатурите стават в нашия форум. Да подчертая, че кандидатурите са за екип във форума, не за клана.
Кандидатури за Модератор
Заключено

Обратно към “Архив "COUNTER-STRIKE ZONE"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта