Оплакване от предупреждение във форума

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Димитрова. »

Такааа... явно гледам г-н nZero ме следи изкъсо какво правя, окей ясноо.. http://prntscr.com/8cpzfk soo.. искам да видя какво наруших, че имам предупреждение.. Това причина ли е ? :blink: ПП. ако темата не е в правилен раздел, моля да се премести, нямам си и напредстава къде трябва да бъде.
Офтопик:
И г-н nZero не ми заключвай темата, нека я види червен..
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от nZero »

Първо да бие повече на синьо, после да е свързано нещо с аниме, след което нещо тъжно? Е ти знаеш ли к'во искаш ? Направо като ви видя, мизерията със трупане на безмислени мнения (въпреки че от тоя раздел не се отчетат) направо ме изнервяте адски много ... независимо в каква тема. На предложенията 20 човека, буквално пишете едно и също ..само и само да трупате мнения. Не си и ти цвете за мирисане, не се прави на жертва.

Темата от юни месец, тя ся пише http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 56#p248956
Последно промяна от r1odayftw на 05 Сеп 2015, 09:49, променено общо 1 път.
Причина: Прав си,само леко да те поправя,отчита мнение в заявките :)
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Димитрова. »

Ти го каза, в този раздел НЕ се трупат никакви мнения, а и защо проблема е само твой не мога да разбера? До преди 2-3 часа имаше поне 2-3 с твоите права и повече имащи, а на теб ти хрумнало да ми сложиш предупреждение и на всичкото отгоре да ме псуваш като селянин във фейсбук, което доказва колко си смешен.. : ] Р1о не отчита нищо в заявките, толкова и сте админи хахаха ужасТ.
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от JukeCity »

Аз също забелязах , че пишеш БЕЗСМИСЛЕНИ работи във всяка тема.. казах ти няколко пъти

1. http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 95#p248095 - Влязох в Jail-а като те питах какво представлява играта , мълча понеже бях сигурен , че мнението ти беше спам..

2. http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 43#p248033 - Няма какво да коментирам

3. http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 68#p247868 - тъп коментар .. ненужен.

Сигурен съм , че има и други не ми се търси.. Второто което е предния ти профил , който е изтрит (а уж е забранено да се трият) събра 2-3 предупреждения за спам/нарушаване на правилата :]

нЗeро си е сложил предупреждението на място (според мен).
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Димитрова. »

Първо да кажа, че предупреждението довечера ще ми бъде премахнато, а нЗеро ще се размине с предупреждение..
2ро играта я свалих и я играх 2-3 часа, но после ми заби целия комп и не съм влизала вече, даже я изтрих преди 3 дни.
3то Георги не беше в скайп, нямах му фейсбук профила, а той ми писа на ЛС за да му изпратя кода от СМС, за да ми добави правата, но тъй като е имал 200 съобщения в изходящи нямаше как да му пиша и направих темата.
и 4то на последно място, там писах, защото исках да допълня, както виждаш червен го е смалил и ме е предупредил и все пак предупреждението определено не беше заслужено. : ]
И последно явно 5то слабо ме засяга, че точно ТОЙ, който с наглостта си ме псува като селянин с извинение не ме харесва, това не е мой проблем, правата са му дадени не за да прави мръсно на някой, а да ги ползва правномерно, спирам аз да пиша по темата, нека червен се изрази въпреки, че вече го направи, но нека е и публично тук. :]
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Ianko »

Димитрова. написа:Първо да кажа, че предупреждението довечера ще ми бъде премахнато, а нЗеро ще се размине с предупреждение..
2ро играта я свалих и я играх 2-3 часа, но после ми заби целия комп и не съм влизала вече, даже я изтрих преди 3 дни.
3то Георги не беше в скайп, нямах му фейсбук профила, а той ми писа на ЛС за да му изпратя кода от СМС, за да ми добави правата, но тъй като е имал 200 съобщения в изходящи нямаше как да му пиша и направих темата.
и 4то на последно място, там писах, защото исках да допълня, както виждаш червен го е смалил и ме е предупредил и все пак предупреждението определено не беше заслужено. : ]
И последно явно 5то слабо ме засяга, че точно ТОЙ, който с наглостта си ме псува като селянин с извинение не ме харесва, това не е мой проблем, правата са му дадени не за да прави мръсно на някой, а да ги ползва правномерно, спирам аз да пиша по темата, нека червен се изрази въпреки, че вече го направи, но нека е и публично тук. :]

На Гената ли писа за да му зе мазниш и той а ти махне предупреждението ? Ако бях в екипа с тфа държание нямаше да видиш и форума даже :) С това твое изречение заплашливо че щело да ти се махне предупреждението и Нзеро ще мине с същото. Моля ти се ти от кога си в играта на слаксерв като цяло че имаш такива привилегии че да говориш така на админ? но разбирам те тук в тая верига ако си момиче може да си правиш каквото искаш защото някои от администраторите повече са от 2-ма имат голяма слабост към цс момичета и децки акълища :) сега спокойно може да ми лепнете и на мене едно предупреждение че се вмъкнах в разговор в който нямам вече работа, но като вида такава простотия и не мога да не изкажа мнение познават ме тука :) лек ден :ban:
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Excione ツ »

Какво стана с коментарите от рода на изтрийте ми профилите, banned ме от сървърите, от ts и прочие? Вечни компромиси няма, вероятно това не е най-точното мнение за предупреждението, но ти гарантирам, че си изключително щадена и на никое друго място нямаше да получаваш такива компромиси. Колегите ми докладваха, че в игра пак си висяла afk, като изрично говорихме по тази тема. Внимавай и не се мисли за по привилегирована от останалите ни потребители, както и глави на екипа. Прекалено много ти станаха изцепките не мислиш ли?
И гледай къде си пускаш самите теми, защото грам толерантност не бих проявил на това място да ти я оставя.
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Димитрова. »

Отидоха си тези коментари, а и профила реално беше изтрит, нали така? Да ме беше баннал от тс-то бе? Кой те спираше? Никой. Не вися афк умишлено, забива ми всичко, аз какво да направя? Не всеки има перфектните кутии като вашите сеш'се? А и .. още колко ще се намесите тука? Аз не се оплаквам от стари предупреждения, които даже имах в стария акаунт, който беше изтрит, говоря за тъпото ми предупреждение, което получих снощи около 3 часа, сеш'се? Давайте още 5345643 се изкажете против мен, няма ядове. : ]]
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от JukeCity »

nStoyanov написа:Забранява се триенето на акаунти от форумната система!

Аз лично не знам защо профила ти е изтрит ако беше някой друг да кажем момче въобще нямаше да се толерира и щеше да бъде баннат за мултиакаунт.. Предупреждението не знам също ЗАЩО ще се маха като ти си един от потребителите за +1 мнение..
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Димитрова. »

нСтоянов или Евгени решават да питам? Не съм видяла това, не съм се ровела , не чета правила никога, никъде, по-никакъв повод, само на сървърите чета. Попитала съм съвсем нормално Евгени за смяна на акаунта т.е ника на акаунта, той 1во каза не, после се съгласи, смени го, но стана гаф, проблем както искате го приемайте и не можех да вляза в акаунта, още обеснения искате ли? Ако имате против този акаунт се обърнете към Евгени, който ми каза да го направя, не мрънкайте само. : ] И не, не съм за +1 мнение, както казах на лични на Янко, не ма интересуват тея мнения, без значения са, щом не са свързани примерно със сървърите? Поне за тях се искат доклади. ;] Мрънкащи деца, нямам какво друго да кажа повече.
Офтопик:
Иначе да, разкрихте ме, на мен живота ми е само МНЕНИЯ, ЦС и внимание от непознати.. :reve:
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
DamnY0U
Respected
Respected
Мнения: 1695
Регистриран на: 27 Юни 2013, 15:34
Ник в играта: DamnY0U
Скайп профил: damny0u
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от DamnY0U »

Значи след тоя пост видя ли някой да се заяжда с който и да е лепя предупреждение на мига. И Петя ще те помоля да не се заяждаш с екипа, щом са в него са се доказали по някакъв начин и не са мрънкащи деца. :)

"И най-милото ще отмилее, и най-близкото става далечно."
-Пеньо Пенев,"Пътека"


Изображение
Аватар
dqvola18
Respected
Respected
Мнения: 1220
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от dqvola18 »

Димитрова. написа:нСтоянов или Евгени решават да питам? Не съм видяла това, не съм се ровела , не чета правила никога, никъде, по-никакъв повод, само на сървърите чета. Попитала съм съвсем нормално Евгени за смяна на акаунта т.е ника на акаунта, той 1во каза не, после се съгласи, смени го, но стана гаф, проблем както искате го приемайте и не можех да вляза в акаунта, още обеснения искате ли? Ако имате против този акаунт се обърнете към Евгени, който ми каза да го направя, не мрънкайте само. : ] И не, не съм за +1 мнение, както казах на лични на Янко, не ма интересуват тея мнения, без значения са, щом не са свързани примерно със сървърите? Поне за тях се искат доклади. ;] Мрънкащи деца, нямам какво друго да кажа повече.
Точно там ти е проблема ще ги прочетеш и ще знаеш какво да правиш както те предупредих на пиши излишни работи предупреждението остава прочети правилата и ще знаеш какво да правиш всеки един ги е чел :)
Изображение
Аватар
u3HEHAga
В Е Т Е Р А Н
В Е Т Е Р А Н
Мнения: 1231
Регистриран на: 10 Апр 2013, 19:42
Ник в играта: u3HEHAga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Europe / Bulgaria / Vraca
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от u3HEHAga »

Димитрова. написа:нСтоянов или Евгени решават да питам? Не съм видяла това, не съм се ровела , не чета правила никога, никъде, по-никакъв повод, само на сървърите чета. Попитала съм съвсем нормално Евгени за смяна на акаунта т.е ника на акаунта, той 1во каза не, после се съгласи, смени го, но стана гаф, проблем както искате го приемайте и не можех да вляза в акаунта, още обеснения искате ли? Ако имате против този акаунт се обърнете към Евгени, който ми каза да го направя, не мрънкайте само. : ] И не, не съм за +1 мнение, както казах на лични на Янко, не ма интересуват тея мнения, без значения са, щом не са свързани примерно със сървърите? Поне за тях се искат доклади. ;] Мрънкащи деца, нямам какво друго да кажа повече.
Офтопик:
Иначе да, разкрихте ме, на мен живота ми е само МНЕНИЯ, ЦС и внимание от непознати.. :reve:

Време е да почнеш, понеже до сега ти биех пълен игнор и не ме интересуваше нито твоето мнение, нито на някой друг за неща свързани с теб, но ти с поведението си просто правиш така, че някой трябва почне да вкарва ред или да те променя и да станеш що годе "човек"
правилата са за всеки и от тук нататък ти не си изключение.
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от Tony Montana »

Това че казах, че според мен не е за предупреждение а забележка и е трябвало да редактира мнението не значи, че си под моя закрила и може да изнагляваш и да говориш както си искаш. Не ме ядосвай с подобни мнения защото мен най-слабо ме вълнува на кой си симпатична и кой не, но мен ядосаш ли ме никой няма да ти помогне
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от предупреждение във форума

Мнение от JukeCity »

Смятам темата за приключена и я мятам в приключени. (предупреждението е премахнато)
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта