Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Тук ще се преместват стари и приключени теми от раздел "РАЗВЛЕЧЕНИЯ".

Модератор: Развлечения

Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от 1886 »

Здравейте скъпи приятели , много ви моля нека в темата пишат само хора , който са правоспособни да управляват МПС , защото питането наистина ми е важно. Така значи неска сутринта ме щракнаха с някъде 80 км при ограничение 60 , та много ви моля притеснен съм сега какво следва , колата не е на мое име и снимковите материали каде ще отидат ще ми вземат ли книжката и каква глоба трябва да плащам ???


Офтопик:
Много съм тъп :reve: :reve:
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
ibramshow
Respected
Respected
Мнения: 137
Регистриран на: 16 Ное 2014, 22:39
Ник в играта: [Fast and Furious]Han Seoul-Oh
Скайп профил: nqma
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от ibramshow »

няма да вземат книжката споко само глоба ще има а глобата ще отиди на собсвеника на колата
Изображение
Аватар
shmatii ^^ ;dd
Respected
Respected
Мнения: 1351
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

С тези нарушения съм запозната макар и неспособна да карам. Повечето снимки се хвърлят и се обаждат на въпросния човек. За 20 км. превишена скорост ще плащаш глоба. Ако бяха повече.. тежко и горко ти. :tongue:
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от 1886 »

ibramshow написа:няма да вземат книжката споко само глоба ще има а глобата ще отиди на собсвеника на колата

Благодаря ви много ама вие ми вкиснахте животеца аз точно това не исках да стане няма ли начин да дойде при мене :reve: :reve: , защото ще иде при наще а те като го видят ще ме изкарат обществен враг номер 1
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от floddy »

1886 написа:
ibramshow написа:няма да вземат книжката споко само глоба ще има а глобата ще отиди на собсвеника на колата

Благодаря ви много ама вие ми вкиснахте животеца аз точно това не исках да стане няма ли начин да дойде при мене :reve: :reve: , защото ще иде при наще а те като го видят ще ме изкарат обществен враг номер 1
Няма начин, защото те гледат на камерата номера на превозното средство и от там виждат кой е собственика и му пращат акт с глоба.
Последно промяна от floddy на 03 Юли 2015, 11:11, променено общо 1 път.
Аватар
r1odayftw
Respected
Respected
Мнения: 2994
Регистриран на: 17 Авг 2011, 12:14
Ник в играта: r1oday
Скайп профил: r1odayftw
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от r1odayftw »

Глобата ще отиде при собственика на колата,а за тия 20км ще ти костват към 50 лева.
Изображение
Аватар
nZero
Баннат
Баннат
Мнения: 514
Регистриран на: 12 Ное 2013, 19:31
Ник в играта: '
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Враца

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от nZero »

Той е пиян и няма книжка
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от iv00 »

Ама сигурен ли си, че са те щракнали? Ако си бил наистина с 80 има едни километри които се приспадат заради допустима грешка на радара и в акта ще пише към 74-5 примерно. Ако са те щракнали имаш 2-3 месеца живот :D Тъкмо забравяш и земииии :D

Тва 60 би трябвало да е било извън града, тa нямаше ли знак? Ако не е имало не са били с камера или просто е трябвало да се върнеш и да ги навреш в кучи гъз :D
Последно промяна от iv00 на 03 Юли 2015, 11:17, променено общо 1 път.
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
ibramshow
Respected
Respected
Мнения: 137
Регистриран на: 16 Ное 2014, 22:39
Ник в играта: [Fast and Furious]Han Seoul-Oh
Скайп профил: nqma
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Добрич
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от ibramshow »

Глобата ще баде някоде 100лв. а за друго незнам ще искат май подписа на собсвеника
Изображение
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от 1886 »

iv00 написа:Ама сигурен ли си, че са те щракнали? Ако си бил наистина с 80 има едни километри които се приспадат заради допустима грешка на радара и в акта ще пише към 74-5 примерно. Ако са те щракнали имаш 2-3 месеца живот :D Тъкмо забравяш и земииии :D

Тва 60 би трябвало да е било извън града, тa нямаше ли знак? Ако не е имало не са били с камера или просто е трябвало да се върнеш и да ги навреш в кучи гъз :D

Имаше си знак бе брато и беше извън града и си имаше и камера , която ме снима :D :D просто бях леко ..... разконцентриран :D :D

Офтопик:
НИКОГА НЕ СЪМ КАРАЛ ПИЯН НЯМА И ДА КАРАМ !!!
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
Jiwkov*
Активен
Активен
Мнения: 314
Регистриран на: 13 Окт 2013, 15:44
Ник в играта: Jiwkov*
Скайп профил: niki_roman
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от Jiwkov* »

1.Имаш чeститка със снимка на адреса на собственика на колата , зависи от камерата и радара.
2.До 22 км , ако е извънградско ти взимат 5 точки + глоба в размер от 50 до 100 лв.
3.На акта имаш определн срок за плащане при който имаш 5% отстъпка , при забавяне течат лихви , ако си минал тези 22 км може и талона да ти вземат , ако не платиш.
1886 написа:... няма военен комфликт в който те да не са си набучили нуса ...
Аватар
1886
Respected
Respected
Мнения: 746
Регистриран на: 23 Авг 2014, 17:16
Ник в играта: 1886
Скайп профил: gun_shoot1
Местоположение: у село
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от 1886 »

Jiwkov* написа:1.Имаш чeститка със снимка на адреса на собственика на колата , зависи от камерата и радара.
2.До 22 км , ако е извънградско ти взимат 5 точки + глоба в размер от 50 до 100 лв.
3.На акта имаш определн срок за плащане при който имаш 5% отстъпка , при забавяне течат лихви , ако си минал тези 22 км може и талона да ти вземат , ако не платиш.

Значи аз да съм карал с 18 км отгоре да разбирам ли , че няма да ми вземат точки , а това , че нямам пълния брой точки и имам предишни нарушения играе ли някаква роля за този акт.

И един призив към всички тук: СПАЗВАЙТЕ ГИ ТЕЗИ ПРАВИЛА !!! - иначе ще ви ври гомното ( с извинение ) както сега на мен

Офтопик:
Иначе предишното ми нарушение беше , че патувах без колан , но тама беше по различно , защото ме спряха от КАТ тама платих 50 лева и ми зеха 6 точки
Изображение
Знам че имате слабост към цс момичетата .
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от LifeStyleeeer »

Роля не играе .но точки ще ти вземат ...Обаче може да не вземат твоите,а на собственика ;дд
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от Melachka »

Глоба... но горе някой е писал около 50-100 лева, за 20 км не вярвам да те глобят с 50 или 100 лева. Един приятел караше с 90 км/ч при ограничение до 70 км/ч и го глобиха само 25 лева... навсякъде е различно, но да глобят собственика на колата 100 лева не вярвам :D
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от georgii.s »

Акта ще отиде при собственика на колата, собственика на колата обаче би трябвало да може да обжалва че не е карал той в определен срок от време . Дефакто пак си нашит и лев ще се дава :D взимат и точки някой път. А сигурен ли си че е имало камера, ако е извънградско и е имало временен знак може да засича от 90км на горе :D
Аватар
Ianko
Respected
Respected
Мнения: 2333
Регистриран на: 26 Юли 2011, 22:48
Ник в играта: Ianko
Скайп профил: ianeto666
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от Ianko »

Ит личен опит ще ти кажа първо пращат снимка само а не целия акт и я пращат на този на който е регистрирана колата и след това отиваш на чясто пак ти показват снимката даже и теб ще теб ще те изкарат на екрана и после ще ти сметнат колко е глобата на всеки 5 км над допустимата скорост 50 лв по новия закон но ти щим само с 20 км може да отвориш една ракия и да пиеш защото няма да те търсат защото камерите са настроени да снимат над 20 км ва час надвишаване тоест ако си карал с 25 отгоре може да си чакаш до 1 2 месеца да дойдв нещо но в твоя случай си цар....

Ееин килегА при ограничение 80 той се движеше с 140 и 700 лв глоба и отнемане на книжката за 3 месеца
Изображение
Аватар
iv00
Respected
Respected
Мнения: 913
Регистриран на: 21 Юни 2013, 16:17
Ник в играта:
Местоположение: Аз съм на кон!
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от iv00 »

Aбе товa с нaд 20 особено нa мобилките вече не е съвсем тaкa. Не могa дa кaжa със сигурност aмa поне русенските вече нямaт никaкъв толерaнс. Едно приятелче с 60 го снимaхa -_-
Всичко, което имам, съм откраднал. Купих си само дипломата и шофьорската книжка. Изображение
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от LifeStyleeeer »

В такъв случай ,щом всичко е различно навсякъде ...Остава ти да се молиш брато :)
Аватар
georgii.s
Respected
Respected
Мнения: 1403
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от georgii.s »

Е па купуваш на приятеля ти едно кило ракия плащаш му акта и каквото такова :) следващия път обръщай повече внимание на табелите особено на тия с радара :D мен пък ма спряха ушеви за дет съм ги изпреварил с колелото и им сяках път онзи ден :D
Аватар
Boga4 Ha MnC
Аматьор
Аматьор
Мнения: 84
Регистриран на: 07 Май 2012, 22:54
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Едно спешничко допитване до всички шофюори тук.

Мнение от Boga4 Ha MnC »

Миналата година ме хванаха с 95 километра в час при разрешени 50.Глобата дойде при шефа защото бях с буса и беше 300 лева но като платиш веднага има 30% отстъпка.И така на мен цялата работа ми излезна 210 лева.
Заключено

Обратно към “Архив "Развлечения"”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта