[BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Тук ще се местят старите теми

Съгласни ли сте с замяната на сегашния mod?

Да, съгласен съм! ( Защо? )
15
79%
Не, не съм съгласен! ( Защо? )
1
5%
Неутрално мнение, искам да видя, какво е гласувано!
3
16%
 
Общо гласове: 19

Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

[BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от Excione ツ »

Здравейте, драги потребители!
Това е кратко ревю на преимуществата на Tirant version 7.2 BaseBuilder mod-a. Ще изтъкна подробно плюсовете и минусите и сегашното положение на сървъра.

Какво е уникалното на мода?

• Трептенията и проблемите при строеж са отстранени. ( Вече можете да строите едни „шедьоври, както си прецените Вие за добре. Новите играчи се научават по-лесно да строят и администраторите са водят по симетрията на самата постройка, което им улеснява работата“
• Неактивен избор на зомби класове, всичко се дига единствено посредством upgrade system. ( Няма да избирате клас зомби, а след това да имате избор да му вдигате характеристиките, за да го правите „nemesis“, както сега. )
• Лесно меню, с което може да избирате - цвета, с който да строите. ( Всеки играч може да избере цвета, с който да строи. Това е доста удобно, ако играчът има някакви предпочитания или има заболяването далтонизъм. )
• Нови възможности за смяна на цвета при SMS потребителите ( Ще имате достъп до командите /rainbow - която представлява цветовете на дъгата - сменящи се бързо. Следващото е /disco - същото е като rainbow по функция, но цветовете се сменят по-бавно и Вие може да строите по-бързо. Прозрачната опция е /textured - с нея обектите си запазват стандартния цвят, но вие ги виждате прозрачно, докато ги местите. )
• SMS потребителите ще могат да се наслаждават на 50% намаление на „черния пазар“, както и на прекрасната опция да местят след времето, за да се оправят при недостиг на време или разваляне от играч, също така и да помогнат на друг играч, който е air/bunker и прочие.
• Оцеляващите - няма да могат да запушват зомбитата, защото ще има протекция, която да ги пази.
• Опция за „прераждане“. ( Чрез нея, ако сте били оцеляващ, но сте били заловен и убит - ще имате шанс, който се гласи спрямо cvar, но по default e 10% да се възродите, като оцеляващ. Модела Ви ще остане на зомби и така ще може да се прокраднете и да преминете благополучно. )

~Подобряване на постиженията - като зомби (upgrade)~
• Команда - /upgrade
Познатото на всички ни upgrade menu. Чрез него Вие ще може да си подобрите играта, като зомби, за да Ви е по-лесно да доминирате над противника. Способностите, които може да развивате са: ( кръв, броня, гравитация, невидимост и скорост ) Всяко следващо ниво се оскъпява - оскъпяването може да се контролира с cvar.

Изображение
~Изображения на цветовото меню, откъм потребителската част~
• Команда - /colors
Това е цветовото меню, с което може да изберете цвета, с който искате да строите или да изберете ВИП цветовете, до които ще имате достъп, като SMS потребител.
Изображение
~Изображение на unlock menu~
• Команда - /unlock
Чрез това ще може отключвате оръжия, които ще са ви необходими в игра. Не съм снимал обстойно всичко, но при евентуален интерес ще го направя.
Изображение
Мода е напълно оптимизиран и изчистен, няма да има никакви проблеми с функционалността си. Чрез поставянето ще се увеличи активността и приходите от дадения сървър. Също така ще се улесни неимоверно работата на администраторите по сървъра, защото няма да прибягват вече до amxx функциите, за да наказват играчите, а ще успеят да им обяснят и поправят грешките, което ще мотивира играчите, да не се правят умишлено air/bunker и да се стараят да играят. Приближен е до сегашния mod, но тук стои едно голямо „но“. Това е първоначалният mod, по негова схема е направена версията на Veco, която се използва и тук. При опитите нашият български герой е допуснал грешки, които години наред остават - неоправени. Сегашното състояние е просто траги-комично. Има наличие на upgrades, но има и class, което само по себе си е колосална простотия, защото при развитието на пълни способности ти можеш да си избереш една, като класификация и да я имаш double. Отделно няма алтернативи да се оправи grab-a - като този, който видяхте на видеото, защото изисква страшно много работа, а няма кой да я свърши. В момента няма баланс на отборите, ако някой започне да си вади статистика - при наличието на достигнали максималното си развитие зомбита, дали оцеляващите имат шанс. Ако се проведе анкета, кое е по-предпочитано (тунела или въздушната база), то сигурен победител ще е тунела, защото е масово използват, самия mod подтиска играчите към него, защото ако построят база ще бъдат лесно достигнати с тези извънредно небалансирани зомбита. Моля, когато гласувате в анкетата, пишете и едно коментарче тук, за да видим, какво мислите в действителност и ако има някакви въпроси да Ви се отговори.

Поздрави,
Теодор!
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от HuliganaKuncho »

Наясно ли си, че мода се плаща и пиратските копия се наказват?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от Excione ツ »

Мода е закупен лицензирано от създателя му срещу скромните 15$.
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от BaDaZz »

Тошко бате ,имам активен хостинг още 25 дена ако искаш дай на ЛС или по скупе да го сложа мода,ако искаш :) ? :victory:
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Напреднал
Напреднал

Мнения: [ 223 ]
Регистриран на: 11 Май 2015, 20:14
Ник в играта: Nope
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от The Rock! »

Баце много е хубав плугина. Ако го сложиш много добре ще си стой на сервера. Ще изглежда много як! :)
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 758 ]
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Тва не е плъгин а цял мод.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1403 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:09
Ник в играта: J4m3$oN
Скайп профил: georgi..s
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Рязззз от Изгрев Бургаз!
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от georgii.s »

Смятам да го сложа, след като свърша другия сървър. Още малко ми остава.
Аватар
Пенсия
Пенсия

Мнения: [ 622 ]
Регистриран на: 31 Мар 2014, 17:41
Ник в играта: Тайна
Скайп профил: Тайна
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от BaDaZz »

Georgii да те попитам ,съгласен ли си да ти дам мод,и от него да вземеш моделите на зомбиета звуци и всичко което ти хареса ? :)
Изображение
>Диана. - От днес 23:20
>Ники ако имаш голям идвай :D :D :D
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 93 ]
Регистриран на: 08 Мар 2015, 06:03
Ник в играта: Pazi Se Idwam ! ! !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от FCSV »

HuliganaKuncho написа:Наясно ли си, че мода се плаща и пиратските копия се наказват?
Интересано ми е как ще ме накажат ? :Д
"Админ, дай демо за да докажеш, че съм хак!" = "Играч, дай демо за да докажеш, че не си хак!"
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 593 ]
Регистриран на: 19 Мар 2013, 00:53
Ник в играта: E.SALT
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от E.SALT »

Мода изглежда добър, няма да е зле да се пусне в тестов период за 2-3 дена, за да се види как ще върви, аз съм ЗА...
Човек винаги трябва да има време за две неща в живота си - за жест към любим човек и за любима песен.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 487 ]
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от - xaer0 »

Аз съм напълно съгласен този мод да се направи или поне да се пробва как работи. Така като го гледам мода наистина е хубав и ще е добре да се сложи в сървъра, и да видим какво мислят играчите за него.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 758 ]
Регистриран на: 31 Авг 2012, 00:10
Ник в играта: pastet
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от KaRaJaTa1988 »

Така, онака на мене не ми допада опцията Free battle build for SMS админите.Просто това си е опция на админите.Иначе бахти трола ще става.Отделно има доста хубави работи...Бе аз съм за преправянето на сегашния с част от тоя.
Напуши се във нощта, дълбоко в рая, почувствай топлината, тук във рая, издигни се на високо в небесата, усещаш ли сега, колко яка е тревата?
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 52 ]
Регистриран на: 22 Фев 2014, 09:47
Ник в играта: ContinentaL
Скайп профил: Vidimal
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Wedel
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от ContinentaL »

имам 2 въпроса
ще се запазят ли кредитите и ъпгрейдите и ако не ще има ли компенсация ?
ще се намали ли времето за строене ?
иначе мода съм го играл и е много фън !!!
Аватар
Шефчето
Шефчето

Мнения: [ 4475 ]
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от Genata »

KaRaJaTa1988 написа:Така, онака на мене не ми допада опцията Free battle build for SMS админите.Просто това си е опция на админите.Иначе бахти трола ще става.Отделно има доста хубави работи...Бе аз съм за преправянето на сегашния с част от тоя.
то тва може да са едитне споко
ContinentaL написа:имам 2 въпроса
ще се запазят ли кредитите и ъпгрейдите и ако не ще има ли компенсация ?
ще се намали ли времето за строене ?
иначе мода съм го играл и е много фън !!!
Да ще се запазят,ако случайно нещо стане ще ви бъдат дадени кредити като компенсация.
Изображение
Аватар
Новак
Новак

Мнения: [ 1 ]
Регистриран на: 07 Юни 2015, 12:50
Ник в играта: b
Скайп профил: b
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от dodo »

Аз съм ЗА да се види дали ще се хареса на играчите и тогава да бъде сложен мода.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1987 ]
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от Excione ツ »

ContinentaL написа:имам 2 въпроса
ще се запазят ли кредитите и ъпгрейдите и ако не ще има ли компенсация ?
ще се намали ли времето за строене ?
иначе мода съм го играл и е много фън !!!
Няма как да се запазят данните от миналия на новия. За компенсация не знам, но може да се направи да започвате с 100 кредита.
Направи си сам преценка за колко време се достига максимално развитие на зомбито. Всяко следващо ниво се оскъпява с толкова, колкото съм написал по default, разбира се:
Първо ниво = hp "25" Всяко ~ всяко следващо се покачва с = "5"
Първо ниво = dmgred "15" Всяко ~ всяко следващо се покачва с = "10"
Първо ниво = gravity "20" Всяко ~ всяко следващо се покачва с = "10"
Първо ниво = invis "10" Всяко ~ всяко следващо се покачва с = "7"
Първо ниво = speed "20" Всяко ~ всяко следващо се покачва с = "9"
Всичко това е променливо, разбира се.

По default времето за строеж е определено на 150 секунди, но няма да е зле да се направи на 165 по мои лични изчисления и опит.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1385 ]
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от HuliganaKuncho »

FCSV написа:
HuliganaKuncho написа:Наясно ли си, че мода се плаща и пиратските копия се наказват?
Интересано ми е как ще ме накажат ? :Д
Има си начини. До колкото знам, тирант е платил за един вид права над този мод.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 1351 ]
Регистриран на: 03 Юни 2012, 09:58
Ник в играта: Mariana
Обратна връзка:

Re: [BaseBuilder] - Ревю на 7.2 mod

Мнение от shmatii ^^ ;dd »

Работи се по мода, благодарим за мненията. Сървъра ще бъде подобрен скоро.
Заключено Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост