Оплакване от несправедлив бан JukeCity

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 93 ]
Регистриран на: 08 Мар 2015, 06:03
Ник в играта: Pazi Se Idwam ! ! !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Оплакване от несправедлив бан JukeCity

Мнение от FCSV »

1. Вашият ник: Pazi Se Idwam ! ! !
2. Сървър: JailBreak
3. Ник на админа: JuckeCity ли къв е там
4. Вашето IP: 77.71.74.123
5. Причина, поради която сте наказан: (Копирайте какво Ви изписва в конзолата)
AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin JukeCity.
[AMXBans] There are 28 minutes and 25 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Pazi Se Idwam ! ! !
[AMXBans] Reason : ' obida na admin '
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.slackserv.com
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 2094241646 '
[AMXBans] Your IP : ' 77.71.74.123 '
[AMXBans] ========================================
6. Демо на играта ви: (Демо се записва автоматично в папка cstrike, с името на съответния сървър) http://dox.bg/files/dw?a=7187bf4c68

П.С Според вас заслужавам ли бан само защото казах некадърен ?. Или админа просто е набрал за дето му махнаха бана. За такова нещо се слага гаг поне така пише в правилата :о. Според мен админа прекалява с правата си. По цял ден хората в сърварът псуват на майки и по какви ли не адреси и получават 5-10 минути гаг. Този админ нещо по специялен ли е ?
"Админ, дай демо за да докажеш, че съм хак!" = "Играч, дай демо за да докажеш, че не си хак!"
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан JukeCity

Мнение от JukeCity »

Де да беше за това , че ме нарече само некадърен. От както съм влязъл в сървъра те гледам в чата кви надути изказвания правиш.
Първо да ти кажа заяжданията към администраторите е забранено. Първо , че ми говориш на "тоз" и "къвто е там" , второ като ти казах , че се възползва от това , че съм те баннал в началото на мапа и като ти казах , че ти сам знаеш , че си виновен ти ми пишеш "такива админи като теб развалят вериги" за това Симона ти направи забележка, но ти като големия гангстер реши да продължиш да се заяждаш след предупреждение ти викаш "ЩЕ СЕ ЗАЯЖДАМ ПЪК КАТО Е НЕКАДЪРЕН" е писна ми да се правиш на шефа на боса на мафията.
Аватар
Аматьор
Аматьор

Мнения: [ 93 ]
Регистриран на: 08 Мар 2015, 06:03
Ник в играта: Pazi Se Idwam ! ! !
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан JukeCity

Мнение от FCSV »

Извинявам се но кой си ти ? на ВИЕ ли да ти говоря моля малко се озъзнай къде се намираш. Някой главен да види демото да види с какво толкова съм се заял. И имам пълното право да направя критика отностно банът ти все пак той е засягал и мен :)

Банът ти е напълно абсурден заяждал съм се бил това че не ти отърва че са ми махнали банът и си ядосан не съм ти крив аз.

Настоявам админите да помислят за наказание на админа. Fyb банна и му махнаха бана защото не е хак. Преди малко мен банна за хак. И сега пак за нищо бан

JukeCity Не искам да пиша на нов пост затова ще ти кажа че не пуснах репорта за да ми се махне банът а за да бъдеш наказан защото правиш много грешки и имаш прекалено голямо ЕГО :)
Последно промяна от FCSV на 09 Апр 2015, 20:10, променено общо 1 път.
"Админ, дай демо за да докажеш, че съм хак!" = "Играч, дай демо за да докажеш, че не си хак!"
Аватар
Respected
Respected

Мнения: [ 4313 ]
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан JukeCity

Мнение от JukeCity »

Бана ти е вече изтекъл :)
Заключено Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта