Урок за звуците от картите.

Всичко свързано с Уроците за Counter-Strike.
Направа, обяснения, въпроси и отговори.
Аватар
Активен
Активен

Мнения: [ 383 ]
Регистриран на: 13 Май 2012, 15:29
Ник в играта: boqn.bg
Скайп профил: boqn.denev
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Мъглиж
Обратна връзка:

Урок за звуците от картите.

Мнение от boqn.bg »

http://search.data.bg/ready/dbb8eb569a7 ... 37df54a7c3 .Тези звуци са от най-често играните карти,възможно е да има пропуск. Темата може да се подобри. Споделяйте.Имената на папките на всеки CS 1.6 са еднакви,но ако има разлика просто копирайте само звуците. Малко ще е трудоемка задачата,но труда си заслужава.Звуците,които ще копирате са с оригиналните имена,преработени са от mp3 на wav.файл. Да обясня малко по-добре,какви са тези звуци. Тези звуци са от "заобикалящия ни свят" ,звуци от лаещи кучета,до звуците от поточета и реки. Когато ги копирате в вашия cs,например на карта de_aztec ,няма да чувате звуците от бурята и дъжда. Ще чувате обаче всички други звуци,от ходенето на играча ,до преминаването от вода на суша. За да добиете представа,преди да копирате звуците в вашия cs ,си пуснете карата de_aztec и след като замените звуците ще усетите разликата. Няма да чувате нищо,защото звука е тих шум,лек доловим за ухото. На карта cs_italy32 в базата на терористите се чува опера. След като си замените звуците няма да се чува. Мъчех се да го преработя и вместо операта да се чува любимата ми музика,но уви усилията ми бяха напразни. Направих всичко както се казва "по книга" ,ама уви сложа ли друга музика освен този звук ,който сега съм сложил , веднага се изписва грешка и ме изхвърля от играта. :hmm: И въпреки всичките си несгоди,промяната на тези звуци подобри значително играта ми. Защо? Защото при карта de_aztec например,когато моя враг е на местата на които се чуват нормалните звуци ,често пъти се получава той да не може да прецени,кога съм се приближил към него. А аз освен,че се ориентирам по-лесно, чувам врага си от доста по-голямо разстояние от колкото той мен. Понеже съм си фен на war3 save xp /respawn сървърите от доста такива съм банат ,защото админите мислят че играя с хак, а и играчите, колко пъти на de_aztec например ,каширали са се до базата на CT , терористите не си правят сметка , че и най-малкото тропване ще ги погуби.След като умрат ме питат: " Как разбра,че съм там ? " И аз им пиша:"Ами чух те."
Ако имате проблеми с нещо споделяйте, ако някой е направил същия урок ,пак споделете. Ако имате предложения- с удоволствие ще ги прочета.

Обратно към “Уроци”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост