Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Информация, проблеми и въпроси относно Jailbreak сървъра
IP Адрес: 93.123.18.80:27018
Изображение
Публикувай отговор
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iHate »

При първо нарушение слей , а ако се повтори бан до 5 минути ? В твоя случай кик :hmm:
Аватар
U.S.S. Voyager
Активен
Активен
Мнения: 350
Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
Ник в играта: U.S.S. Voyager
Скайп профил: nikostay1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от U.S.S. Voyager »

iHate написа:При първо нарушение слей , а ако се повтори бан до 5 минути ? В твоя случай кик :hmm:

Като за наказание съм съгласен да е така!!!
Изображение
Аватар
iHate
Активен
Активен
Мнения: 391
Регистриран на: 02 Юни 2013, 17:50
Ник в играта: iHate
Скайп профил: vn.absolve97
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от iHate »

Предлагам да се впише и още едно неписано правило относно бъгването с двете оръжия, когато си надзирател. Наказва се със слей .... и така нататък.
Аватар
HeatoN /A/
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 11 Сеп 2013, 17:05
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от HeatoN /A/ »

Аха предлагаш така ли ? Затова някой от админчетата ме кикваше LOL ? И ми каза, че iHATE му е казал ? какво ще кажеш сега ?
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

HeatoN /A/ написа:Аха предлагаш така ли ? Затова някой от админчетата ме кикваше LOL ? И ми каза, че iHATE му е казал ? какво ще кажеш сега ?
Какво ти е виновен той, че друг те е киквал? На мен също са ми казвали по-високите рангове, че не е препоръчително да си с 2 уепа, защото се води за бъг.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
Exo
Напреднал
Напреднал
Мнения: 219
Регистриран на: 19 Авг 2013, 13:04
Ник в играта: Unforgiving
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ПриМайкаТи
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Exo »

Искам да предложа да се добави ново правило, което гласи следното!

Забранено е да се убиват Т на FD all, когато влязат в "Стаята за оръжия".
Наказание: Slay; При повторно нарушение местене към затворниците.

До колкото знам това правило го има, но не е написано, и за това го предлагам да се добави..

Защото "Стари" играчи ми спорят, че го няма и аз не знам правилата и т.н..
Офтопик:
ОБЯВА: Продавам жена си. В добро състояние е. Регистрация - 1988г., обем на гърдите - 2 литра, мощност - 100 децибела, пробег из магазините - 78000км, цвят на купето- блондинка, фасада - ежедневно боя
Аватар
Марто
Respected
Respected
Мнения: 185
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 16:47
Ник в играта: Inflex
Скайп профил: martineli412
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Марто »

Exo написа:Искам да предложа да се добави ново правило, което гласи следното!

Забранено е да се убиват Т на FD all, когато влязат в "Стаята за оръжия".
Наказание: Slay; При повторно нарушение местене към затворниците.

До колкото знам това правило го има, но не е написано, и за това го предлагам да се добави..

Защото "Стари" играчи ми спорят, че го няма и аз не знам правилата и т.н..

Аз съм За добавянето на това правило , защото доста играчи го нарушават.
Аватар
U.S.S. Voyager
Активен
Активен
Мнения: 350
Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
Ник в играта: U.S.S. Voyager
Скайп профил: nikostay1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от U.S.S. Voyager »

Exo написа:Искам да предложа да се добави ново правило, което гласи следното!

Забранено е да се убиват Т на FD all, когато влязат в "Стаята за оръжия".
Наказание: Slay; При повторно нарушение местене към затворниците.

До колкото знам това правило го има, но не е написано, и за това го предлагам да се добави..

Защото "Стари" играчи ми спорят, че го няма и аз не знам правилата и т.н..

И аз съм ЗА така няма да има объркване и ще се намалят споровете през първия рунд !!





Искам да попитам като си админ и си затворник и видиш как друг затворник бъгва вратата например на картата Jail_pyramid имам ли право като админ директно да го слайна ?
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

U.S.S. Voyager написа:
Exo написа:Искам да предложа да се добави ново правило, което гласи следното!

Забранено е да се убиват Т на FD all, когато влязат в "Стаята за оръжия".
Наказание: Slay; При повторно нарушение местене към затворниците.

До колкото знам това правило го има, но не е написано, и за това го предлагам да се добави..

Защото "Стари" играчи ми спорят, че го няма и аз не знам правилата и т.н..

И аз съм ЗА така няма да има объркване и ще се намалят споровете през първия рунд !!





Искам да попитам като си админ и си затворник и видиш как друг затворник бъгва вратата например на картата Jail_pyramid имам ли право като админ директно да го слайна ?
40 забрани не ви ли стигат? Или искате да изготвите конституция в сървъра? За всяко действие ли искате правило?


11. Забранено е да пазите оръжейната стая от вътре! [Отнася се към надзирателите]

Наказва се с : Slay;При повторно нарушение се премества в отбора на затворниците.

В тази точка ясно е уточнено, че не може да се пази оръжейната ОТ ВЪТРЕ. Ако я пази от вън не е нарушение (Щом не е забранено е позволено) От тук може да изведете тезата, че МОЖЕ да се убиват ако са влезнали стига да не е отвътре. Според вас защо има reason: Влязъл в gun room?
Аватар
NoWallzZz
Respected
Respected
Мнения: 155
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от NoWallzZz »

Тъй като админчетата бяха много компетентни (а никой не е по-компетентен от мен ! :sarcastic: ) ще сложа аз 1 демо във връзка с последният пост на Тони Монтана
Демото е дълго, защото бях афк, затова превъртете по нататък за да видите развръзката. Тя е много кратка и съм сигурен, че там където бях аз и ги стрелях, там не е Оръжейна. Оръжейната е вътре във малката стаичка.
Пиша единствено заради едното админче, което ми казва "изгуби си шансовете да бъдеш ЦТ".
http://upload.slackserv.com/Jailbreak_Xtreme%5B1%5D.dem
Офтопик:
Пиша тук, защото аз не се оплаквам,а просто искам да докажа на админчетата, че аз съм прав и вие по-големите да им кажете, че там не е ГЪН залата. Оръжейната е вътре. Да се научат да играят преди да извършват каквито и да е действия :)
А дори и да съм в грешка, в този сървър цялата стая да се брои за оръжейна ОКЕЙ, съжалявам тогава, че съм направил няколко ФК-та (даже ми дайте някакво наказание, бан за ФК) . И все пак там не е ОРЪЖЕЙНА (Аз си знам за себе си) ! :)

А да, забравих във правилата пише :
11. Забранено е да пазите оръжейната стая от вътре! [Отнася се към надзирателите]

Наказва се с : Slay;При повторно нарушение се премества в отбора на затворниците.

Наказва се с слей за първа грешка - окей, а те бързат да ме махат от ЦТ даже двама от админите, на демото се вижда :)
Офтопик:
Здравейте колеги :)
Последно промяна от NoWallzZz на 23 Дек 2013, 18:54, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от HuliganaKuncho »

NoWallzZz написа:Тъй като админчетата бяха много компетентни ще сложа аз 1 демо във връзка с последният пост на Тони Монтана
Демото е дълго, защото бях афк, затова превъртете по нататък за да видите развръзката. Тя е много кратка и съм сигурен, че там където бях аз и ги стрелях, там не е Оръжейна. Оръжейната е вътре във малката стаичка.
Пиша единствено заради едното админче, което ми казва "изгуби си шансовете да бъдеш ЦТ".
http://upload.slackserv.com/Jailbreak_Xtreme%5B1%5D.dem
Офтопик:
Пиша тук, защото аз не се оплаквам,а просто искам да докажа на админчетата, че аз съм прав и вие по-големите да им кажете, че там не е ГЪН залата. Оръжейната е вътре. Да се научат да играят преди да извършват каквито и да е действия :)
А дори и да съм в грешка, в този сървър цялата стая да се брои за оръжейна ОКЕЙ, съжалявам тогава, че съм направил няколко ФК-та (даже ми дайте някакво наказание, бан за ФК) . И все пак там не е ОРЪЖЕЙНА (Аз си знам за себе си) ! :)

А да, забравих във правилата пише :
11. Забранено е да пазите оръжейната стая от вътре! [Отнася се към надзирателите]

Наказва се с : Slay;При повторно нарушение се премества в отбора на затворниците.

Наказва се с слей за първа грешка - окей, а те бързат да ме махат от ЦТ даже двама от админите, на демото се вижда :)
Офтопик:
Здравейте колеги :)
Лично аз бях с лице към теб като се случи това, ти беше до масата (пред оръжейната). Единия админ ("panda"), започна да говори, че само на freeday може да се пази от вътре, което не е така. Gun Room може да се пази само отвън, независимо какъв ден е, и да, малката стаичка е оръжейна. В този случай двата администратора бяха в грешка, подкрепям те напълно, мога да предоставя второ демо, ако се наложи!
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Ками
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1535
Регистриран на: 05 Сеп 2012, 22:05
Ник в играта: panda
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Ками »

NoWallzZz написа:Тъй като админчетата бяха много компетентни (а никой не е по-компетентен от мен ! :sarcastic: ) ще сложа аз 1 демо във връзка с последният пост на Тони Монтана
Демото е дълго, защото бях афк, затова превъртете по нататък за да видите развръзката. Тя е много кратка и съм сигурен, че там където бях аз и ги стрелях, там не е Оръжейна. Оръжейната е вътре във малката стаичка.
Пиша единствено заради едното админче, което ми казва "изгуби си шансовете да бъдеш ЦТ".
http://upload.slackserv.com/Jailbreak_Xtreme%5B1%5D.dem
Офтопик:
Пиша тук, защото аз не се оплаквам,а просто искам да докажа на админчетата, че аз съм прав и вие по-големите да им кажете, че там не е ГЪН залата. Оръжейната е вътре. Да се научат да играят преди да извършват каквито и да е действия :)
А дори и да съм в грешка, в този сървър цялата стая да се брои за оръжейна ОКЕЙ, съжалявам тогава, че съм направил няколко ФК-та (даже ми дайте някакво наказание, бан за ФК) . И все пак там не е ОРЪЖЕЙНА (Аз си знам за себе си) ! :)

А да, забравих във правилата пише :
11. Забранено е да пазите оръжейната стая от вътре! [Отнася се към надзирателите]

Наказва се с : Slay;При повторно нарушение се премества в отбора на затворниците.

Наказва се с слей за първа грешка - окей, а те бързат да ме махат от ЦТ даже двама от админите, на демото се вижда :)
Офтопик:
Здравейте колеги :)
Ако става дума за Jail_crime (където играхме..сигурно е от нея ;д) да, гъна е малката стая с оръжията. А ако са те местили СМС админи..това не засяга тези тук ;д (Виж в 'екип' кои са част от екипа на слак ;д) А колкото до подчертания израз - не мисля, че една издънка (ако може да се нарече така) може да ги спре да те местят цт? Иначе как ще се научиш..?

Офтопик:
Не съм админ. :D И преди Т можеше да седи в гъна на фд, не знам сега как е.
"People will love you and support you when it's beneficial..."
Офтопик:
Изображение
I'm bad milk, drink it.
Аватар
NoWallzZz
Respected
Respected
Мнения: 155
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от NoWallzZz »

Ами не знам каква е ситуацията със панда, не съм я видял . Аз казвам за себе си. Админите които ме махнаха бяха наистина май СМС-и, аз затова казах, че не се оплаквам,а просто по големите админи да им кажат да не правят глупости :) . И тва е издънка на админчетата , а не моя :tongue: .
За JB, аз съм винаги прав ! :D
Изображение
Аватар
Tony Montana
Respected
Respected
Мнения: 2982
Регистриран на: 09 Юни 2012, 10:56
Ник в играта: Tony Montana
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от Tony Montana »

Това е тема за обсъждане/добавяне на правила не за коментиране на действия на определени хора. Това, че някои нарушават правилата и не са наказвани не значи, че не е забранено.
Аватар
NoWallzZz
Respected
Respected
Мнения: 155
Регистриран на: 15 Авг 2011, 23:31
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от NoWallzZz »

Въпросът ми беше дали там където бях е оръжейна стая или не (явно не съм го обяснил както трябва), следователно дали съм нарушил правилата и дали съм за наказване или не :) :mnms:
Изображение
Аватар
famozeN
Напреднал
Напреднал
Мнения: 228
Регистриран на: 10 Ное 2013, 21:09
Ник в играта: famozen
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от famozeN »

Препоръчвам правило: Само на HNS day last prison да може да играе дуели и да пуска freegun. В останалите days да бъде забранено пускане на дуели и пускане на фг на последния затворник. Защото често се случва на Ghost day затворниците да негонят КТ да ги киллват ами да кампят някъде докато останат ласт да пуснат Freegun.
Аватар
U.S.S. Voyager
Активен
Активен
Мнения: 350
Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
Ник в играта: U.S.S. Voyager
Скайп профил: nikostay1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от U.S.S. Voyager »

Това е една настина добра идея, защото на много от дните има много играчи, които се крият дори и на AWP, Deagle и т.н. само и само да са последни и става много тъпо ти ходиш и се биеш и гледаш как някои се крият и аз даже като бях СМС админ много се карах на Ghost day на тези , които не гонят и пак не се получаваше. :D
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от HuliganaKuncho »

famozeN написа:Препоръчвам правило: Само на HNS day last prison да може да играе дуели и да пуска freegun. В останалите days да бъде забранено пускане на дуели и пускане на фг на последния затворник. Защото често се случва на Ghost day затворниците да негонят КТ да ги киллват ами да кампят някъде докато останат ласт да пуснат Freegun.
За, предлагам направо менюто, да не се показва ако не е HNS Day. Както и деня да има ограничено време, примерно 5мин.?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
U.S.S. Voyager
Активен
Активен
Мнения: 350
Регистриран на: 13 Авг 2013, 16:15
Ник в играта: U.S.S. Voyager
Скайп профил: nikostay1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от U.S.S. Voyager »

HuliganaKuncho написа:
famozeN написа:Препоръчвам правило: Само на HNS day last prison да може да играе дуели и да пуска freegun. В останалите days да бъде забранено пускане на дуели и пускане на фг на последния затворник. Защото често се случва на Ghost day затворниците да негонят КТ да ги киллват ами да кампят някъде докато останат ласт да пуснат Freegun.
За, предлагам направо менюто, да не се показва ако не е HNS Day. Както и деня да има ограничено време, примерно 5мин.?

Е ти направо предложи да няма меню, това малко обесмисля играта, а и да е ограничен рунда също е безсмислено, защотото си има игри и тези игри понякога отнемат повече време, това че има хора, които умират в началото и не могат да търпят си е техен проблема, че не изпълняват заповедите на симона и умират.
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всички неща свързани с ПРАВИЛАТА,ще бъдат обсъждани ТУК!

Мнение от HuliganaKuncho »

Не случайно съм цитирал поста на "famozeN". Допълвам неговото предложение, освен на HNS ден, на НИКОЙ ДРУГ ДЕН да няма меню и да има ограничение, а не попринцип.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Публикувай отговор

Обратно към “SlackServ.com # Jailbreak Unique”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта